Po děsivé návštěvě ve voskovém muzeu se Mark a Sarah musí zachraňovat zběsilým útěkem. Zanechávají za sebou hořící voskové figury, které náhle ožily a způsobily hrozivou zkázu... A přece jeden voskový svědek unikl ničivým plamenům. Vzápětí je usmrcen nevlastní otec Sarah. Samozřejmě nikdo nevěří příběhu o prožitých ďábelských událostech ve Flaming Behemouth. Sarah je obviněna z vraždy svého otčima. Důkaz o její nevině může poskytnout pouze Mark. Ten vyhledá sira Wilfreda, jediného člověka, který má zkušenosti s pekelnými silami, vládnoucími ve voskovém muzeu... (oficiální text distributora)

arcticsky

Oproti "jedničce" slabší z důvodu natažené a nudné "středověké" části. Nicméně stále koukatelný a chvílemi velmi vtipný film. Dobrá parodka.... ()

Stocki odpad!

Můj ty Tondo kolenatej, jsem vůbec rád, že jsem to dokoukal. Už jednička mě nijak nenadchla, přesto jsem dal dvojce šanci a chtěl jsem ji vidět. Jenže pokračování už je vážně zoufalé, k zasmání už zde není nic. Jen jednou jsem se pousmál (sůl a ocet), jinač to bylo spíše k pláči. Z hororových prvků zde nic nehledejte, očekávejte jen pobíhání sem a tam a úžasné souboje na život a na smrt. Je mi líto, tohle je odpad! ()

Bozvav

Ne tak dobré jako jednička. oproti staršímu bratříčkovi dynamičtější, akčnější, ale také dětinštější a stupidnější. Jako jednohubka ovšem dobré, Za mne 50%. ()

helloween93

Po skvělé jedničce jsem čekal co bude z dvojky a jako většinou i zde jsem byl velmi zklamán, protože to v čem první díl bodoval bylo pryč a dvojka měla s jedničkou společného jen hlavního hrdinu a Ruku. Do určitého momentu je to ještě zábava, ale poté film zabředne do středověkého cestování, které mi silně nudilo. Škoda, mohlo to být důstojné pokračování skvělého prvního dílu. ()

Rathalos

Tak po vybornej jednotke je tu pokracovanie a som sklamany,zjavne je to slabsie,nebolo to uplne zle,ale chybalo tomu nieco,jednoducho ma to nudilo,tri hviezdicky so zazmurenim oboch oci...:-) ()

darthhokro

Další nálož černého humoru a parodie na hororové trháky typu Frankenstain, Alien atd, Rozhodně neztrácí na půvabu ani po tolika letech. ()

Knor

Tohle už nezachránil ani Bruce Campbell ani pár vtipných scén, druhý díl je ještě horší než ten první i když si tvůrci brali nebo spíš kradli inspiraci a scény kde je jen napadlo např. Vetřelci, The Haunting, Armáda temnot apod.... nemá cenu to víc komentovat, velmi špatné. ()

nooly

Bohužel velmi mělký a většinou nudný film. Několik světlejších scén a úsměvných okamžiků moje hodnocení určitě nezachrání. Také musím připomenout podprůměrnou hudbu a naštěstí naprosto skvělého Bruce Campbella :] ()

J.Mayen

'Už o něco slabší pokračování výtečného prvního dílu, nicméně se tu dočkáme dalšího dobrodružsvtí a trochou upgradu v podobě přístroje se kterým se cestuje ne v čase jak napovídá název jako spíš v dimenzích. Moc si přeju aby bylo natočeno pokračovaní, protože tyhle filmy miluju. ()

MFA

Tragické pokračování prvního Waxwork, které nemá už nemá kvality originálu. Hloupý slepenec příběhu nedrží pohromadě, spousta scén je nehorázně laciná, herecké výkony jsou slabé a celé to zkrátka nedává smysl. Bohužel se v tomto filmu nedočkáte zábavy a atmosféry jaké nabídl první Waxwork ()

Kontryhelka

První Voskové muzeum z roku 1988 bylo bombové. Dvojka pokulhává a určitě nemá kvality jedničky. Není to vyloženě špatný, ale prostě tomu něco chybi. ()

fikee

Dvojka Waxworks je úmyslně ještě o kousek béčkovějští než první film. U filmu, který je v podstatě pocta ačkovým i bečkovým horrorovým klasikám se nedokážu rozhodnout, jestli je to dobře nebo špatně. V každém případě je to stále zábavné dílko, které je nejlépe shlédnout pár minut po jedničče. ()

Miroslav.Zac

Původní hodnocení měním poté, co jsem (paradoxně) viděl jedničku až jako druhou. Pokud by existovala oficiální zařazení zbytečných pokračování, dvojka voskového muzea by do nich šupem zamířila. ()