Komentáře uživatelů k TV pořadu (57)

• Lukoboss

Je to slabší odvar původního Na stojáka, pár těch dobrých "komiků" tam ještě zbylo, některých pár nových se i objevilo (např. Tigran Hovakimyan). Ale to je všechno. Některý scénky jsou nudný nebo trapný. Hm a to je asi tak všechno, nic jinýho se tam neděje a vlastně byste to ani nečekali.(22.6.2016)

Neviděl bych to tak bledě. Pokud někdo i po letech sere Maggi v kostkách z Na stojáka a teď předstírá, že je pod jeho úroveň sledovat komediální žumpu jménem Comedy Club, tak je sám trochu k smíchu. Úroveň jednotlivých výstupů je samozřejmě značně nevyrovnaná. Nechybí tady nejotravnější blb poslední dekády Pavlásek, který zářil už v Na stojáka, kde navíc často exhibovala i Pazderková a národ trpěl. Tady dostanou šanci osvědčená esa (Hynek, Knor, Vydra), nevyzpytatelní exoti (Tomeš, Vičar, Balažovič), nadějné nové tváře (Hovakimyan, Plhoň, Elbel) a nechybí ani naprostí zoufalci (Reitz, Cerman, Géryk). Člověk by tak musel být opravdu velký suchar, aby si v každém dílu nenašel svůj šálek kávy. Je třeba se však připravit na situace, kdy vám je trapně za všeobecně oblíbené komiky (Kočičková, Staněk, Žáček), kteří mají potřebu být u všeho, co právě teď letí, ale značně podcenili přípravu. Platí pro první sérii.(22.1.2018)

• xxmartinxx

Viděl jsem jen pár kusých výstupů na Youtube, ale pokud jsem neměl sakra smůlu na výběr, tak musí být tenhle pořad obdivuhodně komplexní genocida humoru. PS: Rada nad zlato - Když už se publikum nesměje (a kdo by se mu divil), chtělo by to aspoň nezabírat otrávený ksichty lidí, kteří zjevně přemýšlejí o tom, jak co nejrychleji opustit tuhle potápějící se loď.(9.10.2016)

• MM_Ramone

Nepatrím medzi obdivovateľov stand up show. Nemám chuť počúvať náramne vtipných oslov ako sa ma snažia pobaviť svojimi kecami. Nie je to nič pre mňa. Uznávam však, že niektorí z vystupujúcich v relácii "Comedy Club" sú občas zábavní. No pokiaľ budú mať medzi sebou pičúsa Jana Gorduliča tak ich všetkých stiahne do odpadu. Tento jebnutý ťuťko je tak trapný, že to snáď ani nie je možné. Gordulič ty hovno smradľavé, nech parkinsonova choroba (ktorá sa ti zdá taká zábavná) postihne tvoju mater a teba nech zožere rakovina. To by bola comedy, to by bola sranda. By si nám o tom porozprával. Čo, ty špinavý kokot?! Ty odpad!(25.7.2017)

• Big Bear

Slabší odvar Na stojáka. Koncept stejný, těch nadaných účinkujících už je tam méně. Ono se i to publikum méně směje. Sem tam tam zavítají známější kusy - Pavlásek, Knor, Hynek, Čech, ale většinou je to průměrná zábava. A u Pavláska jsem si dokonce jednou všiml, že tam šel se stejnými fóry jako byl v Na stojáka. A odjakživa platilo, že opakovaný vtip není vtipem... * *(2.1.2018)

• GeusX

Většinou jen kopírovaný pokus o humor, kterému se smějí dva, tři diváci z publika, kteří jsou buď zaplacení nebo na tripu. Zajímavých vystoupení je málo.(18.9.2016)

Comedy Club už není tak dobrý jako Na Stojáka, přestože se zde vyskytla většina stejných lidí – bohužel i množství trotlů, kteří už tak dobře nedokázali pobavit. Chtěli se svést na stejné vlně, jenže se jim to bohužel vymknulo z pod kontroly a lidi už to prostě tolik nebavilo. Což byl i můj případ, protože já si raději pustím staré scénky, u kterých se dokážu pobavit ještě dnes…(22.1.2019)

Začátky byly fakt špatný, ale poslední dobou je úroveň úplně jinde. Do tohoto způsobu zábavy musíte mentálně dospět, pozéři.(24.7.2016)

• luka4615

Po většinu času je to vážně útrpně hrůzná podívaná, nicméně občas zde problýskne skutečná humorová genialita. Ale musíte se vážně pozorně dívat, jelikož je to vážně jen občas a jen na pár mikrosekund.(2.7.2016)

• PavelVanekArt

Tenhle hoven teď dokola cpou místo pravidelné dávky South Parku. Proto 1*, sem nasranej, kurva drát.(2.1.2017)

Dobrý.. ale ten poslední" S1/14 .. Ty Předskokani a co přijde pak. Dokonalí. :DDD Je vidět že v dnešní době se najdou i lidi kteří se už nechtějí ani zasmát... jak smutné.. i to že lezou na hodnocení komediálně zaměřeného pořadu aby otravovali život těm, co už ho i tak mají dostatečně otrávený a chtějí se jen na těch pár minut nechat... prostě bavit. -_-(30.7.2016)

• ghatos

Moc krátké, kolísavá kvalita, kopírka kopírky. 45%.(11.9.2016)

• KASUGI

Mé hodnocení není o (ne)kvalitě komiků. I ti nejlepší světoví komici mě nerozesmějí (krom Milana Pitkina, to je týpek!). Je to všeobecně o formátu stand-up. Mně to příjde všecko na sílu. Zkrátka: dobrý den, tři, dva, jedna, teď a musíte se smát, protože jsem přišel říkat vtipné věci. A většinou pro intelektuály. Od odpadu to zachránil fakt, že existuje ještě horší pořad, tuším ho dávali v čt a tam už to bylo hodně přes čáru. Prostě: "šel jsem do obchodu" HA HA HA, "koupil jsem deset rohlíků" HA HA HA. Brutus.(9.10.2016)

• WincKruspe

Měl bych tolik otázek. Pro obecenstvo daleko víc než pro účinkující. Nebo to je placený komparz?(19.11.2016)

• P1tr

Je fajn, že odkaz pořadu Na stojáka pokračuje a tuzemská stand up scéna se stále hlásí o pozornost, ovšem rizikem tohoto pořadu jsou účastníci, resp. jejich nevyrovnaná kvalita. Někdy narazíte na geniální výstupy ale často přijdou na řadu také tragičtí komikové, kteří se komiky vlastně ani nazvat nedají. Téměř v každém díle je alespoň jedno nepovedené vystoupení, tudíž si žádný díl nelze užít naplno, ale pořadu nelze v žádném případě upřít snahu o šíření povědomí o standup komedii, která má u nás potenciál kvést a nezbývá než doufat, že Comedy Club vychová, či aspoň inspiruje k vystupování budoucí Českou komediální špičku.(4.3.2018)

• Krabak

Tak jsem si jednou...omylem, nechal zapnutou primu a naskocil mi tento porad. Bud nemam smysl pro humor, nebo je to proste trapna patlanina, kde publikum je bud ozrale, na drogach, nebo tam maji takovej ten velkej napis s textem APLAUS, ktery v podstate dle reakci musi svitit vecne a dostanou za tu ucast par tisic. Za me osobne se to humorove da srovnat s nejakou Ulici ci Ordinaci. Mozna jsem mel jen smulu na ty radoby komiky, ale diky, tohle si dam znovu az se budu potrebovat z trapnosti vyprazdnit(18.5.2017)

Za mě OK. Sleduju to tak posledního půl roku a je to má pravidelná pondělní dávka zábavy po novém dílu Teorie. Je fakt, že jednotlivé výstupy, resp. interpreti mají různou kvalitu. Jsou někteří, kteří mi vtipní nepřijdou, potom jsou takoví, kteří jak kdy, a potom takoví, co občas slabě a nakonec je tam několik málo střelců, od kterých jsem špatný výstup snad neviděl. Za tu dobu, co to sleduji, jsem to snad jen jednou vypnul, protože první čísla byla slabá a nudilo mě to. Jinak obvykle dokoukám a buď se pobavím více či méně. Občas mi už trošku vadí ty vulgarity, protože to je moc na sílu a je to tam jen pro efekt, ale naštěstí povětšinou to tam pasuje. Ale je jich dost, poslední dobou. Každopádně, za mě OK, pobavím se. Lepších 60%. Howgh!(12.6.2018)

Slabší odvar Na stojáka.. Víc asi nemá smysl psát...(28.8.2016)

Jak kdo.. nekdo je trapny, jini lepsi.. proste clovek od cloveka :-)(7.4.2019)

• maxXxic

E17 a E18... Jeden jediný vtipný stand-up.(22.8.2016)

• j.linhi

Většinou jsou ty stand-upy vážně blbý a přítomíní "baviči" tu až moc tlačí na pilu, až si člověk říká čemu se tam ty lidi sakra smějou.... Ale najdou se tam i světlý momenty, kdy se člověk opravdu zasměje, zpravidla u osvědčených komiků, Knor, Čech...(21.7.2016)

<< předchozí 1 2 3