• DavidWebb
  ****

  Tak ja tu zatiaľ zostávam po prvej sérii bez slof čéče... Veľmi pohodová, príjemná záležitosť z austrálie, kde sa objavila aj moja kedysi obľúbená herečka z Halifaxovej Rebecca Gibney. Samozrejme že zostarla, ale k seriálu... dve babenky sa úplnou náhodou dostanú pri čakaní na autobus k nehode, v ktorej účinkujú dvaja gauneri a vďaka tomu sa stanú obeťami únosu. Pri ceste za slobodou sa dostanú do viacerých situácií kedy treba použiť aj nelegálne prostriedky a z obetí sa razom stávajú psanci. V hre je auto s drogami, ukradnuté peniaze, kriví policajti a rodiace sa priateľstvo dvoch žien, ktoré sa predtým nepoznali. Navyše sa to celé odohráva v mojej srdcovej Austrálii. Ľudkovia hovorím vám, že s hodnotením preháňam a nadsadil som. Ale na prvú sériu sa mi pozeralo fakt fantasticky. Sympatické, pohodové od začiatku dokonca, príbeh nie je žiadna ťažká hádanka, ale ten spôsob akým je to celé podané... proste si ma to totálne získalo, babám držím šecky pesce aj na nohách a idem fofrem do druhej série.(23.10.2017)

 • emma53
  *****

  Nečekejte od Wanted nic převratného, ale něco, co Vám může pomoct třeba vyčistit si hlavu od těch náročnějších, těžkotonážních seriálů. Dvě ženy, které by se jinak sotva daly dohromady, spojil do kupy kufr od auta. A tím to všechno začíná. Road movie s dvěma sympaťačkama, kde se cestou rozkrývá mnohé, co se na první pohled nezdálo zjevné. Jedna je plašanka (celá já), druhá praktická a rozhodně ne ufňukaná. Alfa a Omega v ženském hávu. Nedá se jim nefandit a i když některé jejich úniky a obranné akce byly úsměvné (viz nafta), tak mně to vůbec nevadilo. Bylo fajn sledovat jejich pomalu rostoucí přátelství a důvěru, která byla v jejich případě maximálně nutná. Doufám, že se dočkám třetí série, protože já už v hlavě nějaký scénář mám. Kdo chce něco svižného, něco na co se dobře dívá, něco, u čeho se vám nekouří z hlavy, tak směle do toho. U mě je to za pět prstů, protože ty holky si to zaslouží a Tobě Rebecco a Richarde díky za takový relax, jen houšť Australani.(22.8.2018)

 • hanagi
  *****

  Inspirace mým oblíbeným filmem Thelma a Louisa je zřejmá, ale v mém případě to vůbec není na škodu. Obě hrdinky na útěku s nadhledem vybalancují každý problém, s trochou štěstí a důvtipu zlikvidují každého proradného hajzla a cestou si vybudují silné přátelství a jedna od druhé se leccos přiučí. Kulisou jsou jim k tomu australská buš, přelidněné uličky Bangkoku anebo nádherná příroda Nového Zélandu. Bavila jsem se.(8.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace