Inspirace mým oblíbeným filmem Thelma a Louisa je zřejmá, ale v mém případě to vůbec není na škodu. Obě hrdinky na útěku s nadhledem vybalancují každý problém, s trochou štěstí a důvtipu zlikvidují každého proradného hajzla a cestou si vybudují silné přátelství a jedna od druhé se leccos přiučí. Kulisou jsou jim k tomu australská buš, přelidněné uličky Bangkoku anebo nádherná příroda Nového Zélandu. Bavila jsem se.(8.8.2018)

Tak ja tu zatiaľ zostávam po prvej sérii bez slof čéče... Veľmi pohodová, príjemná záležitosť z austrálie, kde sa objavila aj moja kedysi obľúbená herečka z Halifaxovej Rebecca Gibney. Samozrejme že zostarla, ale k seriálu... dve babenky sa úplnou náhodou dostanú pri čakaní na autobus k nehode, v ktorej účinkujú dvaja gauneri a vďaka tomu sa stanú obeťami únosu. Pri ceste za slobodou sa dostanú do viacerých situácií kedy treba použiť aj nelegálne prostriedky a z obetí sa razom stávajú psanci. V hre je auto s drogami, ukradnuté peniaze, kriví policajti a rodiace sa priateľstvo dvoch žien, ktoré sa predtým nepoznali. Navyše sa to celé odohráva v mojej srdcovej Austrálii. Ľudkovia hovorím vám, že s hodnotením preháňam a nadsadil som. Ale na prvú sériu sa mi pozeralo fakt fantasticky. Sympatické, pohodové od začiatku dokonca, príbeh nie je žiadna ťažká hádanka, ale ten spôsob akým je to celé podané... proste si ma to totálne získalo, babám držím šecky pesce aj na nohách a idem fofrem do druhej série.(23.10.2017)