• Segrestor
  odpad!

  Možná by bylo namístě definovat, co je to vlastně ten "kamenný vtip". Jestli něco, z čeho se dá uplácat tahle vyložená debilita, kterou bych nepustil ani tučňákům v ZOO, aby se neutopili z čirého šílenství, nebo nějaká skutečná věc, o kterou se tento film pokouší. Dodnes nevím a tzv. kameňákům se raději vyhýbám a ani mi ho nezkoušejte říct nebo vezmu jeden kameňák a hodím vám ho do okna.(27.4.2011)

 • fleker
  odpad!

  Když sem před vosmi lety seděl s vodevřenou hubou u jedný blonďatý Mudry, slintal jí na ruku a snažil se předstírat že to VUBEC nebolí, myslel sem ze nic nechutnejsího než je zubní vrtačka zapíchlá v sedmičce vpravo dole už snad nemuže bejt...až teprv Troška mě vyved z omylu...muže ..... na tomhle filmu je jasně vidět, že jeden dobrej fór vedle druhyho muze znamenat i totalni debakl...já například mám rád kuře..mám rád indiány z cukrárny, mám rád puding mám rád banánovej kokteil a mám taky rád vokurkovej salát....ale když to všechno smicham dohromady, vyjde ze me neco nepopsatelně nechutnýho, nehorázně tekutýho a neskutečně hnědýho (původně sem chtěl napsat ukrutná sračka, ale protože je csfd prestižní server, nehodlám se uchylovat k vulgarizmům a napsal sem to inteligentně). jinak pro ty mene chapavejsi..pokrmy=fory , konečný produkt=konečný produkt, Troška byl v tomhle případě něco jako trávící systém...jinymi slovy, jestli tohlencto uvidim ještě jednou, tak doufam ze s mokrou houbou na hlave a cernou páskou přes voči ,,,,, Elektrický křesla už sou z módy, V celách smrti Troška sklízí svoje plody.(2.2.2007)

 • Anderton
  *

  Tie vtipy sú vtipné. To je jasné. Vtipné je aj to, keď si ich rozprávate v krčme pri stole. Tak načo si ísť do kina za to zaplatiť. V čom je hlavný problém filmov bez scenára je úplne jasné, bohužiaľ to nie je jasné jednému z najdôležitejších ľudových režisérov starého režimu. Znie to ako vtip, Troška by ho mohol použiť v Kameňáku 4. Lenže takú metaforu by jeho diváci nepochopili.(31.8.2012)

 • Big Bear
  *

  Vtipy mám rád. Znám jich hodně. Ale udělat z nich scénář filmu, to nemůže dopadnout dobře. Pokud se k tomu přidá modrý pramen, je o průser postaráno. Bohužel, nebo bohudík, česká dušička má vtipy ráda, ráda se baví u českých komedií z venkova a tak měl film v kinech zcela jiný úspěch než zde... Mně na tom osobně nakrkla jedna věc a to, že když někde říkám nějaký fór (který jsem znal i před kameňákem), najde občas někdo kdo utrousí ,,jo to znám, to bylo v Kameňáku... '' No nekopli by jste ho ? *(10.12.2014)

 • Kryšpín
  odpad!

  Nejdříve vysvětlím pojem Kameňák. Kameňák je vtip, který nemá smysl, ale přesto se mu člověk směje. Tento film od Trošky je něco podobného, film nemá hlavu ani patu, ale má jistý rozdíl, člověk u něj pláče. Pláče, protože se musí stydět za to, že režisér z České republiky natočil takovou slátaninu.(30.1.2004)

 • - Keď Kohn v lekárni kupuje jed pre svokru, na pokladni je nablokovaná Viagra. (Kadas97)

 • - Jediný film, ve kterém se sešli manželé Jan Skopeček a Věra Tichánková, za 60 let filmové kariéry. (M.B)

 • - Jedním z patronů filmu byl i březnický pivovar Herold, který svého času produkoval stejnojmennou jedenáctku Kameňák. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace