• Marigold
  odpad!

  Chtěl bych na téma Kameňák napsat něco intelektuálně objevného, ale tady nezabere ani šaldismus, ani vulgarismus. Prostě krystalicky čistý odpad. Kondenzovaná bída české kultury. Cosi vypovídá o úrovni průměrného českého diváka. Čili vlastně záslužný počin a výborné svědectví pro budoucí filmové vědce a sociology (pokud tedy fanoušci Kameňáku nezpunktují puč a nenakážou postřílet ty, kteří se mu nesmějí). Díky, pane Troško, někdo tu špinavou práci sakra dělat musí!(16.2.2004)

 • packa
  odpad!

  Ve věcech má být rovnováha. Této zemi prezidentoval Masaryk, ale taky vrah Gottwald. Dali jsme hudbě Karla Gotta, ale taky třeba Leoše Mareše. Tento národ dal světu Miloše Formana, ale taky třeba pana Trošku, našeho malého českého Eda Wooda. Je možné, že časem jeho kameňákovská série podobně zkultovní, jako Vesmírný plán č.9 a ostatní mistrova díla. Přesto mám neodbytný pocit, že kdyby se pan Troška v mládí dal třeba na popeláře, byl by tomuto národu podstatně užitečnější.(5.7.2006)

 • Djoker
  **

  Pokus Zdeňka Trošky sestavit film z vtipů je originální nápad. Je pravda, že hodně vtipů je všeobecně známých, ale i tak se zde najde hodně dobrých scének. Nevím, co od toho většina z vás čekala. Emocionálně vypjaté drama? OK, některé vtipy jsou nechutné a to, že jsou dost staré, snižuje kvalitu filmu, ale rozhodně ne až k odpadu.(11.9.2009)

 • SNCIS
  ***

  Hlášky: Babička Nováková: "Víš, jak dlouho by ta stovka vydržela mě?" Děda Novák: "No... nekouříš, nepiješ, nefetuješ. Rok určitě." / Pepíček Novák: "Tati, co je to milenec?" (Pepa Novák umývá nádobí.) Pepa Novák: "To je chlap jako já, akorát nemusí mýt nádobí!" / Pepa Novák: "Jedna běhna, druhá lesba!" Pepíček Novák: "Tati, co je to lesba?" Pepa Novák: "To je ženská, co se sere chlapům do práce." / Vilma: (Brečí) "Maminku přejelo auto ... úplně..." Pepa: "JOOOOO!!! Když se daří tak se daří!!!" / Vilma: "Pepo, ty jsi jako včela, ta taky píchne a pak umře!" / Babička Nováková: "Dědku to musíš kouřit jednu za druhou?" Děda Novák: "No bábo musim, přece si jich nenarvu do pusy všech dvacet." / Pepíček Novák: "Učitelka chtěla abych žaloval." Pepa Novák: "Na koho?" Pepíček Novák: "Chtěla, abych prásknul, kdo zabil Julia Cesara." - 60%.(25.3.2017)

 • Hrabka
  ***

  Film, který byl docela očekávaný, nepřinesl asi to, co od něho čekatelé očekávali. Není to zas tak špatné a vtipných scének je tam celkem dost. Kdyby Troška zůstal jen u tohoto dílu, byl by o to cennější. UPDATE: Po nějakém čase, když to člověk vidí, tak se u toho docela pobaví, když to nevidí celé, ale jen pár dobrých scének. :-) 50%(25.12.2007)

 • - Jedním z patronů filmu byl i březnický pivovar Herold, který svého času produkoval stejnojmennou jedenáctku Kameňák. (Bioscop)

 • - Filmovalo se i na zámku Náměšť na Hané, Bechyni a Týně nad Vltavou. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Keď Kohn v lekárni kupuje jed pre svokru, na pokladni je nablokovaná Viagra. (Kadas97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace