Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V jihočeském Kameňákově žije pestrá směsice lidí všech možných povah a profesí. Žijí tady Novákovi. Otec Pepa je náčelníkem městské policie, jeho žena Vilma je učitelkou, dcera Julie studuje zdravotní školu a devítiletý Pepíček komentuje všechno, co se jen v okolí šustne. Z Anglie do Kameňákova přijíždí šlechtický pár, kterému byl v rámci restituce navrácen zdejší zámek. Na malém městě se ale nic neutají, a tak záhy všichni ví, že lord sem přijel hledat poklad po svém otci, na který má zálusk i jeho zrádný komorník. Zpráva o pokladu nedá spát továrníku Kohnovi, chtěl by ho i playboyský primář, ale také matka představená zdejšího kláštera, v němž se místo jeptišek ukrývají prostitutky a zloději na útěku... (TV Nova)

(více)

Recenze (1 125)

Cival odpad!

všechny recenze uživatele

Jak jinak si zpříjemnit první den nového roku, než 100 minut trpět u téhle frašky, která tvrdě útočí na nejnižší pudy diváků s nejnižší inteligencí. Mnohokrát jsem se cítil vyloženě trapně, nevěřil vlastním očím i uším a nechápal, jak se téhle obhroublé a tupé fašírce můžou lidé smát. Trapas nad trapas. Humus nad humus. Tragickej výplod, kterej by měl skončit v kanále, v pekle, na smetišti nebo u Trošky v kapse, aby měl porotce u posledního soudu lehčí rozhodování. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Mé hodnocení , mě přijde jak by řekl pan Paroubek " proti všem", proti lidem z CSFD, proti kritikům / to je ale standart/, proti lidem v mém okolí, není to moc příjemné,ale nemohu si pomoci. Film mě pobavil, jelikož na žádné estrády nečumím, tak jsem fakt většinu vtipů slyšel poprvé a tudíž tento "Vtipeňák" splnil zcela svůj účel.Jistě mám slabost i pro Kameňákov /Týn nad Vltavou /, kde jsem trávil své děství.Já jen néchapu jednu věc:Proč film, který se z celé republiky zřejmě líbí jenom mě je jeden z nejnavštěvovanějších,nejpůčovanějších a nejsledovanějších ??? / za to má tu 4 hvězdičku!!!! /Ale asi to bude jako s ČT2 taky se na "ní každý kouká",ale má sledovanost 2%.Za tento komentář nehažte na mě kamení v podobě slov o mém vkusu apod. Dát odpad by bylo snadné,ale proti mé mysli. ()

Reklama

Lima odpad!

všechny recenze uživatele

Mám zvířátka rád. Zvířátkům se neubližuje, zvířátka se chrání. Vemte si třeba takovou VYDRU ŘÍČNÍ. Roztomilý hlodavec, je zákonem chráněný a odstřel je v jeho případě zakázaný. Ale u vydry, která si říká Václav, bych asi učinil vzácnou vyjímku....Jestli jsou chránění i režiséři, to nevím. Ale historická zkušenost s BLBOUNEM NEJAPNÝM nás poučuje o tom, že by měl být Zdeněk Troška separován na nějakém bezpečném místě.... ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Což o to, ty vtipy samy o sobě vtipné jsou, ale když třetinu odhadnete, třetinu znáte a třetina je trapných, je to blbé. Rozjezd nebyl špatný, několikrát jsem se pousmál a začal přehodnocovat, jenže v půlce filmu to šlo všechno do háje a já jen čuměl na obrazovku a úpěl nad trapností. V nějakém dokumentu o dvojce Troška říkal, že dělali selekci a vyřadili vtipy sprosté a tak, předpokládám, že u jedničky se dělo něco podobného (jinak by to přece nefungovalo!), ale okolo "souložení" se ve filmu točí 80% fórů, tak na co to kecání kolem je! Toto je asi nejspíš prostě jen recept - nacpětě tam co nejvíc známých tváří, sprosťáren, bizardních situací a debilního humoru, jen ať nám proboha ten guláš nevychladne moc brzy! Udělat film z vtipů IMHO není dobrý nápad, je to jen snaha za málo peněz zahrát hodně muziky... Waterloo po česku je ovšem mnooohem větší srágora... ()

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Vtipy je potřeba umět vyprávět, a o jejich hraní to platí dvojnásobně. Pokud chcete vidět jak se to MÁ dělat, doporučuji sehnat si cyklus "Uctivá Poklona, Pane Kohn!". Jinak tohle dílko, které rozhodně nezachrání těch pár dobrých podání od Josefa Laufera (shodou okolností také židovské vtipy), sledujte maximálně ve stavu hlubokého zoufalství, a jenom v případě, že za to nebudete muset přímo dát ani korunu. Tohle zkrátka má s filmem společné jenom to, že se to natáčelo na film. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (18)

  • Filmovalo se i na zámku Náměšť na Hané, Bechyni a Týně nad Vltavou. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama