• Gemini
  odpad!

  Vtipy je potřeba umět vyprávět, a o jejich hraní to platí dvojnásobně. Pokud chcete vidět jak se to MÁ dělat, doporučuji sehnat si cyklus "Uctivá Poklona, Pane Kohn!". Jinak tohle dílko, které rozhodně nezachrání těch pár dobrých podání od Josefa Laufera (shodou okolností také židovské vtipy), sledujte maximálně ve stavu hlubokého zoufalství, a jenom v případě, že za to nebudete muset přímo dát ani korunu. Tohle zkrátka má s filmem společné jenom to, že se to natáčelo na film.(9.6.2005)

 • Kothy
  **

  Troškova slabší tvorba. Ono postavit celý film pouze z vtipů není nejlepší nápad. I když některé jsou povedené. Třeba ten zoufalec, co chodí s drobnýma do bordelu. Dobrý je taky Vydra jako policajt Pepa a jeho povedený syn. Nebo vztah pana Kóna a jeho tchýně: "Máte kostkový cukr? Nemáme. Tak nějakou jinou levnou bonboniéru pro tchýni." :D(2.2.2013)

 • Slarque
  **

  Popravdě řečeno, čekal jsem, že to bude ještě horší. Zasmál jsem se sice jenom párkrát, ale tak strašné to zase nebylo. Většina vtipů sice na plátně buď nefunguje, nebo nejsou k smíchu právě pro svou všeobecně známou pointu. Některé jsem také nejspíš nikdy v hrané podobě vidět nechtěl! Ideální sváteční program na Nově.(2.1.2004)

 • Shit
  **

  Mezi prvním a druhým dílem neni skoro žádnej rozdíl, snad jen vtipy se neopakujou, ale to nemůžu odpřísáhnut, protože jsem si toho nějak zvlášť nevšímal. Takovýhle filmy Trošku moc neproslavěj, ale zase se mu nedá upřít snaha, ale někdy ani ta snaha nepostačí a jelkož dvojce jsem dal 2* tak, když jednička je prakticky totožná, ta i jí dám 2 *(12.11.2005)

 • fleker
  odpad!

  Když sem před vosmi lety seděl s vodevřenou hubou u jedný blonďatý Mudry, slintal jí na ruku a snažil se předstírat že to VUBEC nebolí, myslel sem ze nic nechutnejsího než je zubní vrtačka zapíchlá v sedmičce vpravo dole už snad nemuže bejt...až teprv Troška mě vyved z omylu...muže ..... na tomhle filmu je jasně vidět, že jeden dobrej fór vedle druhyho muze znamenat i totalni debakl...já například mám rád kuře..mám rád indiány z cukrárny, mám rád puding mám rád banánovej kokteil a mám taky rád vokurkovej salát....ale když to všechno smicham dohromady, vyjde ze me neco nepopsatelně nechutnýho, nehorázně tekutýho a neskutečně hnědýho (původně sem chtěl napsat ukrutná sračka, ale protože je csfd prestižní server, nehodlám se uchylovat k vulgarizmům a napsal sem to inteligentně). jinak pro ty mene chapavejsi..pokrmy=fory , konečný produkt=konečný produkt, Troška byl v tomhle případě něco jako trávící systém...jinymi slovy, jestli tohlencto uvidim ještě jednou, tak doufam ze s mokrou houbou na hlave a cernou páskou přes voči ,,,,, Elektrický křesla už sou z módy, V celách smrti Troška sklízí svoje plody.(2.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace