• Kothy

Troškova slabší tvorba. Ono postavit celý film pouze z vtipů není nejlepší nápad. I když některé jsou povedené. Třeba ten zoufalec, co chodí s drobnýma do bordelu. Dobrý je taky Vydra jako policajt Pepa a jeho povedený syn. Nebo vztah pana Kóna a jeho tchýně: "Máte kostkový cukr? Nemáme. Tak nějakou jinou levnou bonboniéru pro tchýni." :D(2.2.2013)

• woody

Vítám vás u dnešního zápasu!V pravém rohu ringu stojí milovníci lidových komedií v čele sec svým vůdcem Sumo Troškou.Proti téhle několikaset věčí přesile se v levém rohu nachází několik upachtěných recenzentů z internetu kteří tomuhle filmu dali míň jak odpad a kritiků z periodik, kteří byli tak trefně zparodování v této skvělé komedii.Nikomu samozřejmě nenadržujeme, náš zápas je nestranný.Než se pustíme do zápasu rád poděkoval za mediální podporu TV Nova a za občerstvení Masokombinátu dobrých mravů a humoru Pomeje s.r.o.Ale zápas již začal! Levačka, pravačka, och to byl knockout!Faul na Radya.Evžen Gogela ho majzl poštovním pytlem ze kterých vybíral vtipy na další scénář.Milovníci dobré komedie podlehli milovníkům lidové komedie a prchají z ringu.Kohosi slyším z dálky volat:"Tuhle bitvu jste vyhráli, ale válka pokračuje..".Tomu nejde než se zasmát co myslíte.(30.7.2004)

• Le_Chuck

Zoberme tie najtrapnejšie joky, vymyslime si debilné filmové figurky, ktoré necháme motať ako mátohy. Zmixujeme a podávame so slamkou, paralpíčkom a kockou ľadu. Ako dlho vydrží priemerný človek počúvať vtipy a smiať sa im ? Myslím v stave triezvom. Takých 10 minút. Ako dlho dokáže priemerný človek pozerať Kameňák ? Takých 10 minút. To je čas za ktorý pochopí, že je 100-krát lepšie sledovať klúčku od dverí. Je to viac funny.(6.7.2005)

• Slarque

Popravdě řečeno, čekal jsem, že to bude ještě horší. Zasmál jsem se sice jenom párkrát, ale tak strašné to zase nebylo. Většina vtipů sice na plátně buď nefunguje, nebo nejsou k smíchu právě pro svou všeobecně známou pointu. Některé jsem také nejspíš nikdy v hrané podobě vidět nechtěl! Ideální sváteční program na Nově.(2.1.2004)

• lamps

Jestli tohle má být náš novodobý národní humor. tak si balím kufry a emigruju klidně někam na Sibiř. Vemte si, kdyby na naší planetě opravdu přistáli mimozemšťané. To by si takhle pustili televizi, aby zjistili, jak se jako naše rasa baví, a dostalo by se jim té cti vidět nahého Václava Vydru, kterak stojí před zrcadlem a pochvalně se vyjadřuje o svém přirození. To by pak v tom horším případě rovnou odsoudili náš národ k záhubě anebo by nám udělali tu nesmírnou radost a žádali o vydání režiséra Trošky. Nevím jak Vy, ale já bych ho asi obětoval..(6.4.2012)

• - Představitelka staré Kropáčkové, Anna Vejvodová, se k roli dostala čirou náhodou. Když šla nakupovat, potkala Zdeňka Trošku, od kterého chtěla ihned autogram a jelikož režisér sháněl někoho podobného, nabídl jí roli. (StrYke)

• - Návrat na filmové plátno po 11 letech pro Broňka Černého, známého z trilogie Slunce, seno, ... (M.B)

• - Ve filmu si zahrál i autor snímku Zdeněk Troška, a to ve scéně, kdy policie zastaví auto řízené psem. (URBAN)