wosho

Tvůrci totálně předělali (respektivně totálně zkurvili) jeden z klenotů dobrodružného žánru. Po pravdě musím napsat, že jsem viděl asi tak 40% filmu-chtěl jsem totiž vidět Arnolda:-) Ale i přesto jsem se docela místy i bavil-hlavně tou částí co se film odehrává v Paříži. To co mě pak raději dohnalo do postele, byla část co se začala odehrávat v Číně. Zábavný film a kravina v jednom, se proměnila v sračku a já šel radši spat. Neměl bych ho asi hodnotit. když jsem neviděl film celý. Ale pochybuji, že pak se to proměnilo v něco nadpozemnského. Film si zaslouží * za výpravu a příjemnou stylizaci v předělech s názvy zemí. Jackio Chana mám rád, ale do tohodle filmu neměl vůbec lézt a spíš ho svou akrobacií posírá (výjma scénky s balonem). Ostatní herci v hlavním rolích neví vůbec co si mají počít a skoro každá vedlejší postava je přehrává.Steve Coogan je spíš trouba, než viktoriánský džentlmen a Cecile de France je sice roztomilá a a velice příjemně uvolněná, ale já bych stejně draději tam viděl indickou princeznu, než bohémku A tu druhou * dávám za Ewena Bremmera a hlavně za dokonalého prince z Turecka Arnolda-díky němu je ten film, alespoň trošku nesmrtelný:-) ()

Paity odpad!

Zlatá stará animovaná Cesta kolem světa za 80 dní, tohle už byla jen nucená přehlídka známých i méně známých herců bez špetky vtipu a pořádného příběhu. ()

Blondsky

Je to klasická dobrodružná výprava, která splňuje všechny podmínky. Timiž jsou průhledný scénář, herce nehrající nic extra a kýčovité postavy. Přesto se na to však dobře dívá, výprava baví a rychle to uteče, plus to samozřejmě i pobaví a nepůsobí to extra nuceně. Jako fanoušek tohoto žánru tomu přidám, ale hlavně díky celkem nápadité bojové scéně v Číně. ()

blues

nemám rád Jackieho Chana, nesnáším Francii, dokonce i 19. století se mi hnusí. Proto netuším, proč jsem se na tohle odvážil dívat. Nejspíš jsem čekla něco zábavného ve stylu animované cesty flegmatického gentlemana Willyho Foga. No, nestalo se, tohle je slátanina všeho možného, pitomá zápletka i naivní výkony herců mi nedovolují dát více. ()

Wishkah

Asi nejlíp jde popsat ten film asi takhle. Akce, nuda, nuda, nuda, cesta, nuda, akce, ženská na palubě, nuda, Arnold s divným hárem, nuda, akce, nuda, akce, nuda, akce, nuda, závěr. Ale sem tam se tam objeví docela dobrý vtípek ()

Hanes88

Taková průměrná komedie obohacená Chanovským vtipem. Opravdu příjemné překvapení, Owen Wilson s Jackie Chanem zahráli skvěle. Nemůže se to sice řadit mezi ty nejlepší komedie, ale i tak se na to znovu rád podívám :-). 60%. ()

Lefty86

Příjemná komedie s Jackiem Chanem, na kterou se vcelku dobře kouká, ale nijak vás neuchvátí . kdo měl rád kresleného Williho Foga bude se mu líbit i tento snímek. Objeví se i Arnie, ale je to jen pár minut ()

Macik

Ale tak jóóó,proč nééé...Není to zas tak špatný,jak by se od toho dalo očekávat...Dokonce i Jackie Chan je místa vtipný a docela mi tam sedí stejně tak i hl. představitel Steve Coogan...To ovšem ale nemění nic na tom,že je to film na kterej za půl roku totálně zapomenete... ()

Viburnus

těšil jsem se na verneovku a dostal... tuhle věc nebo jak to nazvat. :( kdyby se to neschovávalo za onu Cestu kolem světa, s níž má společný jen název, byla by to taková hloupější zábava ve stylu Tenkrát na východě nebo tak... pro mě na tři hvězdy, ale tím, že mě to navnadilo názvem a pak nic... škoda, fakt jsem se těšil na Williho Foga a indickou princeznu.. holt někdy jindy. ()

Zombi

Bohužel se tenhle film Jackiemu moc nevydařil, na ameriku tradiční slátanina všeho možného dohromady, navíc dost nezábavně natočená, radím vám dobře, pusťte si radši Rytíře ze Shanghaie. ()

Emo-haunter

Nechápu co tu někteří rádoby intelektuálové řeší :D Cožpak jako filmová kritici neznáte typy adaptací, když tu nadáváte, že se tu Verne obrací v hrobě? Verne by se myslím tomuto zasmál a řekl si, jak pěkná je tento typ adaptace s tvůrčím záměrem scenáristy :) Film je svižný, vtipný, se spoustou akce i atmosféry, to vše podtrhuje skvělé herecké obsazení :) 59% absolutně podhodnoceno, film si zaslouží minimálně 75 :) Jakožto fanda knih Julese Verna a jeho vášnivý čtenář do toho mluvit mohu. ()