Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Terezinka198 odpad!

Konečně jsem to mohla rozdýchat. Myslela jsem, že mi asi praskne mozek, když jsem dosledovala první díl. Hrůza a děs. Češi by měli přestat natáčet ZBYTEČNÉ seriály! ()

Yokolobuna odpad!

Srandy kopec... Upřímně, po nejen zdejších reakcích jsem to čekal vlastně ještě o malinko horší. Jetelín je žumpa, ale ultimátní sračku Hrajeme s Alim z trůnu nakonec nesesadil. ()

Bozvav odpad!

Hrozné, opravdu hrozné kulisy, které by úrovní odpovídaly tak ochotnickému divadélku v Prčicích. Velmi stupidní scénář, jemuž nepomohli ani herci, kteří zjevně nevěděli jak se s takovou volovinou popasovat. Jediný vtipný moment byl, když se nastávající ex hlavní protagonistky pokoušel do baráku nacpat nájemníky, tím to skončilo. nechci zatím dávat odpad, počkám ještě jeden,dva díly, pak uvidím. Nicméně zatím to nevidím. - už vidím, je to odpad. ()

mh.mail

10% — Že je Jetelín inspirován Čtyřlístkem, jsem se dočetl v jednom časopise (on tomu už název napovídá). Už tenkrát jsem nevěřícně kroutil hlavou. No, výsledek v žádném případě nepřekvapil. Viděl jsem dva díly a stačilo to. Nevtipné, nezábavné, plytké, o ničem. Až díky namixovanému smíchu člověk poznal, co autoři považovali za vtip. ()

Kaktusak12 odpad!

Další seriál, který by se měl stydět už jenom za označení "komediální". Jetelín je tak trapný , že budete mít po zhlédnutí silné nutkání mlátit hlavou o zeď. PS: Pan máma je proti tomuto umělecké dílo hodné ceny Emmy. ()

Olík

Už mne nebaví po sté psát to stejné, ale ještě po stoprvé: „Kyž k…a něco neumím, tak se do toho ne...u“. Celému osazenstvu od scenáristů, přes herce až po pomocného nástěnkáře, bych doporučil soustředit se dál na kariéru protagonistů nekonečných seriálů a žánr situační komedie bych nechal, těm, jimž bylo z hůry dáno. A říkám to naposledy!!!! Howg, domluvil jsem!!!! ()

Ozzy2 odpad!

Proč? Co tohle mělo být? Proč to nenatočil slovenský štáb ve své domovině?Ochotnické představení v papundeklu,Genzer vypadá jako transka, dialogy otřes, nevidím tam vůbec nic, kvůli čemu si pustit druhý díl. ()

GlamourCat odpad!

Žel se musím připojit tady k odpadu, depresivnější "vtipný" seriál už jsem dlouho neviděla, zoufalý! A se smutnými, unavenými herci. ()

Bernyz odpad!

Jednoznačně to nejhorší z českých seriálů, co jsem viděl. A to jsem měl tu čest i s Bezdružicemi a všemi seriály TV Barrandov s Brožovou. Ty kulisy? Jak v pohádkách z 50. a 60. let. Strašný. ()

radeckator odpad!

Dramaturg Primy bude buď v kómatu anebo v šaškecu, protože normální člověk by tohle nedovolil nikdy nechat vzniknout. ()

Aleix odpad!

Docela málokrát jsem pořad označil jako ODPAD ,protože vždy jednu hvězdu si zaslouží o nápad ,hezký holky ,roztomilý psík nebo tak něco. Jetelín hodnotím po 10 minutách jedné epizody a fakt to dál nešlo. Progres kvality neočekávám tak s klidným svědomím říkam degragadace a dekadence společnosti . ()