V pokračování snímku Kickboxer: Vengeance (2016) se hlavní hrdina Kurt Sloane (Alain Moussi) musí vzepřít intrikám zákeřného mafiána Thomase Moora (Christopher Lambert), který zapříčinil i to, že se Kurt ocitl ve vězení. Aby Kurt zachránil sebe a svou milovanou, musí se utkat se svým doposud nejnebezpečnějším protivníkem. Šance hlavního hrdiny jsou mizivé a Kurt nevěří, že by mohl v boji proti Mongkutovi (Hafþór Júlíus Björnsson) zvítězit. Poslední Kurtovou nadějí je mistr Durand (Jean-Claude Van Damme), který vždy při těžkém výcviku dostal z Kurta to nejlepší! (upson)

mzss1 odpad!

(3%) Druhý díl remaku Kickboxera, tentokrát nesoucí název Retaliation. Už jen předchozí Kickboxer: Vengeance byla děsná slabota, až blbost, ale tohle? Absolutní dno co se týče arénovek. Následující věty budou záměrně urážlivé neboť až takovou sračku jsem tedy nečekal. Je ostuda, že si to vykrádá název původní Kickboxerské série. Také mě zaráží, proč jsou filmy Kickboxer 2: Cesta Zpátky, Kickboxer 3: Umění války a Kickboxer 4: Agresor tak slabě hodnoceny. Já tyhle snímky v dětství hltal. Zato tahle sračka ? Příběh a děj – to je opět napsáno nějakými kriply či jinými lidskými zmetky. Postavy ? To se také kurevsky nepovedlo. Alain Moussi je zde dost nesympatický, nedává najevo žádné emoce, v obličeji je jak vyřezaný ze dřeva. Christopher Lambert je zde dost škaredý (stáří mu zřejmě nesvědčí) a ani nezahrál moc dobrý herecký výkon. Mike Tyson mi zda vadil nejméně, dokonce jediná scéna, která mi nepřišla nejhorší, byla, když se zčuchnul s Moussim, rozdal pár pěkně tvrdých ran. JCVD mi zde přišel opět trapný až otravný, tentokrát byl slepý - jeden z těch šíleně nebezpečných záporáků ho prý oslepil, údajně. Moc se zde nepředvede, takže ani on neuchvátí. No a nyní to hlavní. AKCE. Jaká byla ? Stála alespoň za zmínku ? Ne, stála za vyližprdel! Pochválit by se jedině dalo velké množství soubojů, opravdu jich bylo mraky. Jenomže, k čemu mi to je, když každý souboj byl debilně zpomalen. Vyskytovali se tu ty nejhorší druhy zpomalovaček. Střih byl moc rychlý, ani jednu bitku jsem si neužil. A ta finální ? Dát tam velkýho hajzla jak tři pytle sraček je umění ? Byl to dlouhý, nudný a úplně blbý zápas, nic víc. Tvl, já jsem úplně v hajzlu z toho. Ještě tak poměrně dlouhá stopáž. Hudba? Nevšiml jsem si jí. Mám dost, další díl povinně vynechám! 1% dávám za jednu lepší bitku s M.Tysonem, 2% za skutečnost, že je tu hodně bitek (i když debilních) a 3% za úvodní titulky, kde vidíme záběry z původního a NEPŘEKONATELNÉHO Kickboxera z r.1989! Snad z toho nebudu mít noční můry. Konec hlášení! ()

verbal odpad!

Pravý roh žumpy – mimořádně slizký, pečlivě progelovaný bukvoid, gájprájdově vyrýsovaný, pátý dan v baletní přípravce, sedmdesát kilo i se steroidovou kapačkou, jednička žebříčku UFC (Ultimate Fisting Championchip) v kategorii homováh, 45 zápasů MFA (Mixed Faggot Arts), 20 ruptur konečníků, 10 předčasných ejakulací, třikrát semeno ve vlasech a dvanáctkrát KO (Kopmpletní ožužlání) – Alááááán Myšičkááááá! Levý roh žumpy – islandský monstrknedlík, dva a půl metru, tisíc kilo, půl tuny v mrtvém tahu, tunu v živém, dvacetkrát roztlačil na dálnici do Reykjavíku kolonu zabrzděných kamiónů i s otylými polskými řidiči, pětkrát sežral na posezení stádo ovcí a dvakrát zlomil ocelovou traverzu, když se snažil vyšťourat si ze zubů zbytky beraního mozku – Julééééék „Orvalbytomubukanýrovikrovkyishlavoujenkdybykýchnul“ Horáááá. „Bžžžžžungggg,“ zazněl teplý gong. Můžeme začít! Zuřivá Myšička otevírá vskutku zákeřným, trojitým zapíchnutým Řiťbergrem, Julek v poslední chvíli zatahuje půlky a kontruje hospodskou fackou. Myšička svižně uhýbá předpisovým plié a ustupuje v sérií frenetických petit allegro. V dostatečné vzdálenosti si rychle vyzkouší, jestli mu pořád jde saltíčko a udělá rozštěp, jde a udělá, tudíž zaujímá výhružné bojové piqué a vrhá se do dalšího útoku, tentokráte neméně strašlivým dvojným Lulutzem, míříc Julkovi přímo do hrdla. Julek si však injektuje krkavici kubíkem devětadevadesátioktanového naturalu, prudce máchá za ohlušujícího „Uáááá“ tlapou, přičemž následný poryv vzduchu nemilosrdně smetává stále rotující Myšičku na podlahu. Julek nezaváhá, rychlostí o život sprintující želvy dunivým sumokrokem přicupitává k otřesené Myšičce a zkouší, kolikrát zvládne trh a nadhoz s teploušem. Hmmm, úctyhodných sto dvacet opakování, načež vší silou vrhá Myšičku páteří na ostrou kamennou hranu. Náš bukanýr je ale v poho, protože těsně před dopadem urputně zatnul břišáky! Nicméně už tuší, že takhle Julka kleknout na čtyři nepřinutí. Zavazuje si proto očička, přesně jak jej to naučil jeho velký guru, trapná vyfetlá Žánkláda, protože jen po sluchu se přeci daleko lépe trefíš a kopačku do hlavy uslyšíš dříve, než protivník vůbec vleze do ringu. A je to! Myšička sice cestou zpět k Julkovi v brilantní sérii vskutku zabijáckých changement de pieds umře vyčerpáním, avšak jeho nastrčená dívka, aby prvoplánově nevypadal jako pupuš, nýbrž jen jako krutohustý, napomádovaný a pečlivě depilovaný heterák, se zmocní Julkova benzínu a kvapně ho zresuscituje. Znovuzrozený metrobojovník pomocí technicky vypilovaného grand échappée přiskakuje k Julkovi a poslepu mu začíná bleskurychle šmátrat po bradavkách, dokud chichotající se kolohnát neodhalí Achillovu bradičku. A BÜM!!! Dokonáno jest! Rozkokošně trefeným alongé jde Julek k zemi, Myšička mu vzáží pěstičku do análku, všichni křičí „Huráááá!“, tak tak pohromadě držícímu malomocnému Hájlendrovi vzteky upadává lícní kost a je čas na násilně vnucenou finální klaku debilů. Pár skutečných UFC astrofyziků olíže v šatně Myšičce pot, odporná vypatlaná gorila zašišlá u televize „Šláva!“, kteroužto brutálně náročnou repliku ji museli začít učit počítám už tak rok před natáčením, a nějaký ten Kaká radostí posere kopačák. A já se upřímně těším na moment, kdy těmhle zetkovým osmdesátkovým parodiím, plným obskurně vyteplených choreografií umělohmotných transsexuálních idiotů a mongoloidních scénáristických fines, konečně vymře na zápal cytoplazmatických membrán cílové publikum. ()

Rominator

Kurt Sloane (Alain Moussi) právě vyhrál zápas ve WFA (WORLD FIGHTING ALLIANCE). Na pokoji ho překvapí dva muži, kteří se představí jako údajní U.S. Marshals s tím, že před 18 měsíci zabil někoho v Thajsku. Snaží se jim říci, že šlo o sebeobranu, ale jeden z nich Kurta překvapí a za použití taseru zneškodní. Sloane se probírá v thajském vězení, kde mu Moore (Christopher Lambert) sdělí, že má pouze dvě možnosti. Navěky zůstat za mřížemi nebo se za odměnu jednoho milionu dolarů postavit v ringu současnému šampionovi, kterým je Mongkut (Hafþór Júlíus Björnsson)... Alain Moussi není špatný figter, ale potřeboval by lepší film. Jean-Claude Van Damme (Durand) rozdá několik kopů, nejdná se však o nějakou zásadní roli v jeho herecké kariéře. Mike Tyson (Briggs) byl v pohodě a stále dokáže využít své zkušenosti z boxerského ringu. James P. Bennett, který vypadá jako kulturista, si zahrál v malé roli trestance s nunčaky. Monstrózní americký strongman Brian Shaw (Huge Convict) poslouží ve třech scénách jako překážka, kterou se musí hlavní hrdina pokusit překonat. Islandský profesionální strongman Björnsson byl ve finálním souboji z hlediska choreografie docela zklamáním, spéláhá pouze na svoji velikost a brutální sílu. Film by mohl být klidně o půl hodiny kratší, protože se zbytečně oddaluje nevyhnutelné. Nevím, jestli vůbec existuje nějaký důvod, proč se začít těšit na třetí pokračování s názvem Kickboxer: Syndicate. HODNOCENÍ 30% ()

Malarkey

Začátek je teda brutálně ujetej. Skoro jsem si přišel jak ve Žhavejch výstřelech a přemýšlel, jestli si tady ze mě někdo neudělal prdel. Popravdě se tímhle Alain Moussi moc nepředvedl a bohužel to svojí totální nemluvností a hereckým neumětelstvým nezachránil ani v rámci celého filmu. Naštěstí ale tenhle film nestojí jenom na něm. Tvůrci moc dobře ví, že zase takovej frajer to není, aby na něm postavili celý film. No a tak si do filmu přichystaly Van Damma, který je sice opět ve slepeckých brýlích, ale konečně tu má scény, které pobaví a udělají radost všem jeho fanouškům. Pak se tu vyloupne brutálně trapnej Christopher Lambert, kterej přehrává víc jak psí smečka ze zvířecího dokumentu o psech. Každopádně svými výstupy pobaví a vlastně film úplně nezkazí. No a spolu s touto partou tu je ještě Mike Tyson a islandská hora Björnsson, kteří tu taky nejsou úplně navíc. No a k tomu všemu si užijete opravdu slušnou várku zápasů, kterých je tu víc, jak kecacích scén, takže nakonec bych řekl, že tři hvězdy jsou akorát. Film plný extrémů, ale pokud máte podobné filmy nakoukané, tak vlastně zklamáni neodejdete. ()

Asia_Power

Slibuji, že komentář napíšu, ale dneska se mi s ním nechce srát když jsou ty vánoce a bla bla bla, každopádně poté vysmrknu něco v tom smyslu, že tento lehce nadprůjemný snímek plný UFC/KFC a jiných C zápasníků, strongmanů, boxerů a celkově nasypanejch hovad, co by normálního člověka zabili první blbě mířenou, zde dostává zbytečnej hejt od hnidopichů, který maj pivní mozol, černý pásek v gaučingu, ale s pívem v ruce jsou největší experti na cholerografii blitek a mocně se dožadují příběhu jak z Občana Kejna nebo Foresta Trumpa. A pak této bandě hovad, co v životě neviděla činku a pěst dávaj zásadně s palcem uvnitř, vysvětlete, že tento film se slepým DVCJ je prostě jen výplach mozku, kde je příběh důležitej asi jako použitá šprcka a to jediný o co jde je dostat se od kopání prdele A až do nakopání prdele Ž. Hádám, že to nepochopí a budou se mocně odvolávat na prvního Kickboxera a bla bla bla...mrdat je do uší. Moment, já vlastně ten názor napsala. Hm tak to tady už nechám a když jsou ty vánoce tak to kurevsky nadhodnotím (o celou jednu hvězdu) ať jsou ty tlustý hnidopiši nasraný až po svůj přetlakovanej kokot. ()

• Při závěrečných titulcích běží v malém okně na levé straně záběry z natáčení. (Rominator)
  • Ve filmu má postava Mistra Duranda (Jean-Claude Van Damme) syna Travise (Nicolas Van Varenberg). Ve skutečnosti se jedná opravdu o druhého syna Jean-Claude Van Damma, kterého má se svou bývalou ženou Darcy LaPier. (upson)
  • Jednu malou roli si zde zahrál i legendární fotbalista Ronaldinho. Při výcviku střílí na Kurta (Alain Moussi) míče. (Likan7)