• Oktavianus

Hvězdičku si dohromady vysloužily okouzlující a éterická Sára Sandeva a živočišně rajcovní Michalina Olszańska. Jinak je tenhle film tragédie ze všech stran. Poslední dobou mě baví sledovat několik kinematografických proudů, jedním z nich je kategorie "současné špatné české filmy" (což jsou téměř všechny), po zkušenosti s příšernými Muzzikanty jsem ovšem v pokušení toho masochismu nechat. Tragicky napsáno, neumětelsky zrežírováno, všude samí nekvalitní herci a ještě si to hraje na obhajobu muziky před "popovými sračkami". Jak aspoň na vteřinu věřit parodiím na Michala Davida od člověka, co si do filmu pozve těšínskýho udavače Nohavicu a pracuje pro TV Šlágr? O obsazení rodiny Wronků a dalších neherců ani nemluvě, a to včetně sladkých hošíků Děrgela a Callty. Nefunguje tu nic, vlastně se to ani nepodobá filmu, jen takový improvizační estrádě, o karikovaných charakterech Dejdara, Lichého a hlavně trapně ubohého "rockera" Kříže se nezmiňuju vůbec, nebo se rozčílím. Ale jedno pozitivum tu vidím. Česká republika musí být opravdu bohatá země, když se najdou peníze na takovou slátaninu. To je fajn, peníze evidentně jsou. Jen ty dobrý filmy tu ještě chybí.(18.3.2018)

Áno, aj v dnešnej dobe sa dá natočiť kvalitný hudobný film. Síce je z ČR, ale za to s veľkým SK podielom. Dej má spád, hoci niektoré odbočovacie línie mi pripadali zbytočné. Hudba, to je gro filmu a tá je veru skvelá. Cmorikovi by sa hodila tvrdšia hudba narozdiel od sladkej, ktorú hráva v súčasnosti. Jarda, tak to je pán muzikant. Celkovo som už dávno nevidel tak dobre natočený hudobný film cz/sk produkcie. Klobúk dole.(25.2.2017)

• mayuss

Dej bol veľmi rozhádzaný a niektoré línie tam naozaj byť nemuseli, pretože ho len zbytočne komplikovali a pôsobili skôr mätúco. Film ale z môjho pohľadu zachraňuje hudba a prostredie, v ktorom bol natočený.(28.2.2017)

• TOMASINI

+Krásné záběry Těšínského Slezska +Patrik Děrgel a Michalina Olszańska -vnucené zapojování regionálních sponzorů do děje -vnucené zapojování celebrit do děje(3.3.2017)

Dost věcí v tomhle filmu je spíše horších než lepších / střih,dějová linka se kříží na všechny světové strany, některé herecké výkony/ , ale jako celek se vydržet dá. Dobrá hudba, hezké holky, krásná krajina . Šel jsem na to jako na lehkou oddychovku a přesně tohle jsem dostal. Jedna hvězda za krajinu, druhá za písničky a třetí za kraťoučkou roli Jarka Nohavici.(4.3.2017)

• charles3

Stejně iritující styl (scénář, herecké výkony, střih, zakomponování písní) jako před rokem u Decibelů lásky, podobnost obou filmů je až zarážející. Křížovo image, role Olszańské, camea Vejmělkové a Nohavici ani občasné efektní záběry to nemohou zachránit. Dejdar zde předvádí jakousi podivnou antiroli ke svému Bejbymu ze Šakalích let. Rapoš opět navazuje na svůj "kapitalistický realismus" (či spíše idealismus), ve kterém se shlédl už před 25 lety a ve kterém natočil Fontánu 2, Suzanne, Fontánu 3 a Cinka Pannu. Teď už se budu bát znovu podívat i na jeho Rabaku, blahé paměti... 25 %.(4.3.2017)

Včera nás bylo v kině asi 20, chvílema vynikající, ale občas odpad (trapný chvíle), přesto jako celek povedený a hlavně byl tam můj oblíbenec Jarek:). Škoda, že hlavní hrdina byl špatně obsazen (Děrgel hrůznej), i přesto 3 hvězdy(5.3.2017)

Tedy... Hrčava, holky a rocknroll. Ani záporák Dejdar to nezkazí. Já se děsně bavil (klub Garáž je v Ostravě Martinově, ne v horách), Izzi z Dogy vypadá úplně jinak (musím se ho zeptat, jak se mu Kříž líbil - asi líbil, stál několikrát těsně za ním), ale super muzika, exteriéry, krásné holky, fajn muzika - díky Lešku, Izzy, Cívoši a spol. Prostě jsem si to užil. Takže plný počet.(9.3.2017)

• lukas.pukas.

Na film jsem byl v Kině,a nemam slov ........(9.3.2017)

Tenhle film se buď líbí, nebo nelíbí...Zřejmě nic mezi tím. Ano i já jsem čekala něco trochu jiného, než čeho jsem se dočkala, ALE patřím k té skupině, která se snaží vidět věci spíš v tom lepším světle. Mě se film docela líbil, byla jsem v kině, a prostě jsem se nenudila. Je to spíš taková oddechovka, ale rozhodně né nuda...Některé věci ovšem byli zcela mimo, nebo jsem nepochopila tvůrců záměr - a to postava Izzyho... Skupinu Doga poslouchám již mnoho let, na festivalech je vidím každým rokem a proto mi postava Izzyho v tomto filmu vůbec nesedla a nepochopila jsem co to jako že je... Ano nebyla to biografie kapely, ale Izzy v podání Pavla Kříže se mi tam vůbec nehodil a hlavně nechápu, proč ve filmu byla tato postava vykreslena, jako nějaká zničená alkoholická troska...To se mi vůbec nelíbilo. Další moment - pro mě zcela mimo - když si skutečný Izzy ve filmu pokládá kytku na vlastní hrob filmovému Izzymu...No divnej humor, ale proč ne :-)(9.4.2017)

• flanelek

Když jsem viděl autora scénáře p.Šisku, který je náměstek ředitele Tv Šlágr neměl jsem žádné velké očekávání.Naštěstí většina hitů není této naprosto ,,nadčasové'' hudební stanice, ale spíše vítěze 6 slovenských slavíků (což je jedině dobře).Za hudbu dvě hvězdy, za film odpad.Mimochodem snad budou soundtrack nabízet na tv šlágr v akční slevě :D(2.10.2017)

• milaninoo

To bylo jako co? Já padám,tak takovou hloupust jsem už dlouho neviděl.(3.10.2017)

• Einna

Vrchol nevkusu(6.10.2017)

• hujerita

Tak to bola iná hlúposť. Pán Rapoš by sa veru mal venovať niečomu inému a nedokážem pochopiť tých, ktorý mu dali na takúto zlátaninu peniaze. Film nedokáže zachrániť príroda, ktorej tam je veľmi málo, ani hudba na čele s Nohavicom. Strach a bieda sa na vás z filmu valí len taký rachot. CELÉ ZLÉ!(7.10.2017)

• Drahocam

Stále se nemohu rozhodnout, jaké hodnocení udělit. Chvílemi jsem byla znechucena, chvílemi nadšená. Někdy mě film vyloženě nudil a někdy zase bavil. Jako odpad to označit nemohu. Tři hvězdy se mi zdají málo, ale čtyři moc... Opravdu nevím a nechám to ustát a až za pár dní se možná vrátím dát mu nějaké ty hvězdy....(14.10.2017)

• Peabody

tak jen jsem nahlédl a uprchl. Nicméně jedna scéna mi utkvěla - kdysi prohlásil Marek Eben, že vždycky chtěl hrát bigbít, ale, protože ví, jak vypadá, nešlo to. Pavel Kříž asi nemá doma zrcadlo, v tom šátku před mikrofonem vypadá, že jsem se málem smíchy počůral. Pak jsem zahlédl pár hezkých holek, on měl pan režisér vždycky dobrý vkus - tedy na holky..(17.10.2017)

ojedinělé, poměrně nápadité a vcelku zábavné, byť s nižší uměleckou hodnotou ♣(22.10.2017)

• JerryPilsen

Dementní v každém rozměru.Od dialogů přes zápletku až po nesmyslný situace,nesmyslně komentovaný.Půlhodina stačila.(3.11.2017)

Osobně moc nechápu, proč má film tak nízké hodnocení. Ale za sebe můžu ten film v klidu doporučit. Jediný můj problém byl Kříž a to, že jsem mu nemohl jeho roli uvěřit. Ale jinak parádní. Z filmu jsem cítil ohromnou vlnu nostalgie, některé písně ve mně vyvolaly spoustu emocí a film se mnou i hýbal po emoční stránce. Příběh nebyl nijak komplikovaný, ale že by byl nějak hloupý, to se říct nedá. Bylo zde i několik scén, které mě upřímně pobavily. Navíc je zde spousta životních příběhů, vše je dosti uvěřitelné a parádní. Navíc Izziho hlas je naprosto geniální a jeho duet s Martou Jandovou je prostě dokonalý. No a ještě k tomu ty nádherné záběry na tu dokonalou přírodu. Zkrátka nemám co vyčíst pořádně. Určitě to nebude film pro lidi z Prahy, protože pro ně je toto něco asi těžce nepředstavitelného, nepochopitelného a hloupého. Ale pro lidi ze Slezska a minimálně severní Moravy to zkrátka bude film, který je téměř až určený pro nás. :)(18.11.2017)

• Van_Stajpen

Takhle, jsem z MS kraje, těšil jsem se na film, ale musím uznat, že ve výsledku koliduje na pomezí trapnosti a kýče... Tady nebylo nic - sice povedené písně, ale zdržovaly děj, který prakticky ani nebyl. Ale co bych čekal, když hlavního sponzora nazvou "producentem" a scénárista prakticky není scénárista. A Rapoš? Ten zklamal asi nejvíc... :-/ Jedna hvězda za 3 povedené písně.(4.12.2017)

• Dodge-I

Slataninu tohoto typu nezachrani ani velke hvezdy... Smutna ztrata casu - po vsech strankach... Tak jedna hvezda za tu trochu nostalgie.(29.1.2018)