SPOILERY: Přijde mi, že druhá série ač má o dva díly navíc, není úplně doladěná. Je znát, že dochází i prachy a tak třeba exploze nepůsobí velkolepě, celkovej děj se rozjíždí pozvolna a dupne se na to ke konci, proto mi finále přišlo zbytečně urychlené. Akční scény jsou víc střihlé, méně přehledné, ale pořád fajn a taktické. Pár novejch postav jsem si oblíbil hned, třeba Trevora. Občas funguje i nějaká ta psychika postav a napětí. Konec mi nepřijde moc dobrej, není to ani happyend, ale vzhledem k tomu, že další série nebude - tak tenhle cliffhanger mě vyloženě nasral.(3.8.2018)

2. séria - 70%. Celkom sklamanie. Vela kecov, naťahovania, malo akcie a poriadne sa to rozbehlo až v závere, ktorý sa ale vydaril a skutočne stál za to.(15.5.2019)

Po velmi nadprůměrné první sérii jsme se konečně po roce dočkali dalšího přírůstku. Druhá série mě ale natolik nepřesvědčila, v mnohých věcech bych ji označil i za horší než stejnojmenný předchůdce. Stejné obsazení beru, roli agentky CIA bych nějak zvládl, i když po pár epizodách jejího neustálého žvanění mě z ní začala bolet hlava a pořád jsem doufal, že v dalším díle nedostane již tolik prostoru. Očekával jsem našlapanější akci, ta se popravdě skoro vůbec nedostavila, no a v momentech různých výbuchů a přestřelek vše působilo velice levně jako z nějakého béčkového filmu z 90. let. Oceňuji snahu za nový příběh plný různých zápletek, ale inovace se někde na cestě zasekly v dopravní zácpě, vše už tady jednoduše jednou bylo. Nejlepší scény jednoznačně s Michaelem, dále pak roztržky v týmu mezi velitelem a španělským amigem z důvodu těžkých rozhodnutí a jejich následných možných dopadech na osud celého týmu taktéž přikreslily seriálu reálnost. Závěr jsem čekal maličko pompéznější, s vědomím, že tímto SIX skončil, mě konec tak trochu naštval. Za mě dávám 67 %(7.8.2018)

• yvona

Po první sérii jsem to chtěla vzdát,ale dala jsem tomu šanci. Pokud je někdo schopen hodnotit první sérii, která je ještě jakž takž stravitelná a to jen díky tomu,že se válím doma nemocná, jako velmi nadprůměrnou, tak pro mě je druhá série naopak totální nedokončený odpad.(4.10.2018)

Super seriál(14.12.2018)