poster

Sherlock: Many Happy Returns (TV film)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Krátkometrážní

Velká Británie, 2014, 7 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • jerry12
  *****

  100%. Naprosto orgasmických sedm minut, které vrátily Sherlocka do hry tím nejatraktivnějším možným způsobem. Pomyslná hranice mezi Sherlockovým koncem a novým začátkem na několika minutách říká víc, než leckterý díl v hodině a půl. Jednohubka, které nechybí důvtip, ironie, famózní kreativita i kus tajemna účelově naznačující další vývoj seriálu. Zpracování navíc naprosto geniální; fanoušci Sherlocka si skutečně nemohli přát lepší výplň brutálně dlouhé čekací doby mezi sériemi. Fantazie.(7.1.2017)

 • joker.george
  *****

  Je to příjemná jednohubka, která asi neřekne tolik lidem, kteří nejsou obeznámeni se slavným seriálem, ale mně spravila chuť po ne úplně vydařené čtvrté sérii. A stačilo na to pouhých sedm minut, ve kterých se po částech objevuje téměř všechno, co mám na Sherlockovi rád.(26.1.2017)

 • pakobylka
  *****

  Zdánlivě cosi jako degustace ... malá ochutnávka, když máte zrovna absťák. Ve skutečnosti se jedná o funkční, nezávislý, zcela soběstačný příběh, minimalisticky zhuštěný a vecpaný do sedmi minut čistého času.(10.3.2017)

 • filmmovier
  *****

  Vynikající jednohubka, která slouží jako úvod do třetí série. A není to úvod ledajaký. Na prostoru pouhých sedmi minut vytřískali Moffat a Gattis takové množství skvělých nápadů (já vážně nevim, co jim udělat), které by naprosto dokonale sloužili i jako součást seriálu. Geniálně vtipné, plné zábavných konspirací, perfektního Andersona a Lestrada i nějakého toho lehkého "dojáku" navrch (na konci). Naprosto perfektní. 100%.(22.2.2017)

 • lubospoti
  ***

  Nejsem žádným nadšeným fanouškem Sherlocka, takže v tom nevidím víc než průměrnou "upoutávku".(16.9.2017)