Sherlock: Many Happy Returns (TV film)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Krátkometrážní

Velká Británie, 2014, 7 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

100%. Naprosto orgasmických sedm minut, které vrátily Sherlocka do hry tím nejatraktivnějším možným způsobem. Pomyslná hranice mezi Sherlockovým koncem a novým začátkem na několika minutách říká víc, než leckterý díl v hodině a půl. Jednohubka, které nechybí důvtip, ironie, famózní kreativita i kus tajemna účelově naznačující další vývoj seriálu. Zpracování navíc naprosto geniální; fanoušci Sherlocka si skutečně nemohli přát lepší výplň brutálně dlouhé čekací doby mezi sériemi. Fantazie.(7.1.2017)

Je to příjemná jednohubka, která asi neřekne tolik lidem, kteří nejsou obeznámeni se slavným seriálem, ale mně spravila chuť po ne úplně vydařené čtvrté sérii. A stačilo na to pouhých sedm minut, ve kterých se po částech objevuje téměř všechno, co mám na Sherlockovi rád.(26.1.2017)

Zdánlivě cosi jako degustace ... malá ochutnávka, když máte zrovna absťák. Ve skutečnosti se jedná o funkční, nezávislý, zcela soběstačný příběh, minimalisticky zhuštěný a vecpaný do sedmi minut čistého času.(10.3.2017)

Vynikající jednohubka, která slouží jako úvod do třetí série. A není to úvod ledajaký. Na prostoru pouhých sedmi minut vytřískali Moffat a Gattis takové množství skvělých nápadů (já vážně nevim, co jim udělat), které by naprosto dokonale sloužili i jako součást seriálu. Geniálně vtipné, plné zábavných konspirací, perfektního Andersona a Lestrada i nějakého toho lehkého "dojáku" navrch (na konci). Naprosto perfektní. 100%.(22.2.2017)

Nejsem žádným nadšeným fanouškem Sherlocka, takže v tom nevidím víc než průměrnou "upoutávku".(16.9.2017)

Tento díl tvůrci udělali opravdu dobře. Tento takový speciál je dobrý prequel pro 3. řadu. 8/10.(14.7.2017)