Komentáře uživatelů k epizodě (9)

The night we met.(8.6.2018)

Závěrečné dvě minuty mým očekáváním nedostály, ale zbytek více než hodinové epizody udělal tlustou čáru za Hanniným příběhem a asi záleží na tom, jak moc jste si jako divák dokázali oblíbit postavy, které v seriálu vystupují. Pokud patříte mezi ty, kterým prostě nijak nepřirostly k srdci, nejspíš vám bude finále druhé série připadat jako zbytečně dlouhý balast (a máte pravdu). V opačném případě dle vás půjde o povedený a kvalitní závěr, který má vícero silných momentů (taky máte pravdu!). Záleží na vašem úhlu pohledu. A btw, ta jedna scéna (hádám, že kvůli ní je na začátku to varování) je fakt odporná, ani tak nejde o gore (prakticky žádné není), ale o její nečekanost. Sbíral jsem pak dolní čelist ze země, v tomhle žánru jsem na tohle nebyl ready.(23.5.2018)

Tak já nevím, ale mě se ta poslední epizoda prostě líbila. A hodně. Byla tady spousta emocí, jedna nečekaně naturalistická scéna, která si stejně jako scéna haniny smrti vysloužila můj obdiv vůči tvůrcům, ti se toho prostě občas nebojí, a tak to má být, díky tomu je to všechno mnohem intenzivnější. Jenže... Vypadá to, že bude třetí série a já už fakt nevěřím, že by mohla být dobrá. Co se tam bude sakra dít? Nechám se překvapit, byl bych rád kdyby to bylo příjemné překvapení jako u téhle série, která se mi opravdu líbila (a co se týče celkového rámce tak podle mě ani nešla udělat lépe), ale to mi přijde nereálné. Jak řekla paní Bakerová: Vždy je víc důvodů proč něco nedělat, než důvodů proč to dělat. U třetí série tohoto seriálu platí tohle moudro určitě.(5.6.2018)

Aha, dobře, otevřený konec, to jsem přesně nechtěla, krucinál!(23.6.2018)

Vůbec nechápu, proč tu druhou sérii dělali. První série měla aspoň trochu nápad a byla koukatelná. Ale tohle bylo prostě jen takové zbytečné pokračování, v podstatě se jen omílalo to samé dokola. A korunu tomu nasadil ten konec teda. School shooting? Vážně? Chápu, že je to US dost aktuální téma, ale rozhodně není řešení, všechny problémy světa (od rasismu a sebevraždy přes victim blaming až po school shooting či závislost na drogách - ten seriál měl fakt všechno) nacpat do jednoho seriálu. Ještě štěstí, že tam nehrála ta Selena Gomez.(19.5.2018)

Najkrajšia scéna - všetci na parkete na pesničku Lord Huron - The Night We Met , na ktorú v prvej serii tancoval Clay a Hannah .. inak koniec bol nevysvetliteľný ..(4.6.2018)

• kukkik

Výborně. Scéna ze soudní síně hned v úvodu epizody je přesně to, co americká společnost potřebuje. "Fakt", že 99.9% žen je během svého života znásilněno nebo minimálně sexuálně zneužito je rozhodně ta správná osvěta. Konec nicneříkající a na to, na co jsme se všichni těšili, se taky nedostalo. Fakt.. celá série naprosto zabitá.(12.6.2018)

Přijde mi zvláštní, že se Helmet ani nepokusil o útěk, nebo tu pušku alespoň hodit do auta, nebo jí otřít, ale ono se to asi mluví, človek ve stresu jedná neracionálně. První sezóna byla možná krapet lepší s větším spádem, ale ze seriálů určitě toto patří mezi to nejpovedenější, Netflix začíná být lepší než HBO, bez legrace.(16.6.2018)

• Sonjoe

Bye Bye, dufam, ze tretia serianuz nebude. Takto dogabat vybornu prvu seriu. 13 casti o zlataninach, so ziadnym koncom, vyvrcholenim, nikto nic, nic a nevyriesi a uplny klise koniec, co sa dall cakat snad uz v prvej serii na konci...(26.5.2018)