V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

AndrewNewman

Liama Neesona si už vo filme neviem predstaviť bez toho, aby sa niekomu nechcel pomstiť. Prijal by som, aby tam bol skôr niekto, kto v takomto žánri než aj tak okukaný ako on. Aj keď akcia stojí za starú belu, celkom som sa na tom pobavil a brutálne ma pobavila posledná scénka, ktorou chcel režisér zrejme vzdať holt najlepším filmom Guya Ritchieho. ()

Sebule

Čekal jsem nějaký akčňák nebo thriller a dostal jsem černou komedii. Nebudu kecat, jsem lehce zklamán. Několik vtipných momentů to mělo, ale taky dost pro mě trapných. Akce téměř nulová, záporák totálně mimo, ale pár sympatických herců to mělo určitě. Ale nemůžu říct, že bych se nějak výjimečně bavil nebo že by mi to něco přineslo, už ani nevím, jak se jmenoval hlavní hrdina. Hodnocení: 4,5/10 ()

panki9922

Zlatý dobrý priemer. Mrazivá pomsta je ten tip filmu, u ktorého vás nič neprekvapí ani neohúri ale to nevadí, pretože viete, že je to zábavná akčná jednohubka s nasraným a starobou unaveným Neesonom a Vám to maximálne stačí, inak by ste na to do kina nešli. Áno niekotré scény sa snažili byť lacnou kópiou Farga ako spomína užívateľ Sevcik, čo každého fanúšika farga trochu nahnevá. Ale kedy naposledy Vám Liam Neeson čítal na dobrú noc o snežných pluhoch ? :) O pol roka to bude film mesiaca na markíze. Pri scénach v márnici zo začiatku filmu alebo indiánskej návšteve hotela som sa kráľovsky zasmial. Videné v Prahe: Cinestar Anděl - 25.2.2019. 65% ()

S.A.D.

Důstojné rozloučení Liama Neesona s agentovskými rolemi. Tentokrát trochu jinak, ale přesto podobně, jak jsme již od dob Taken zvyklí.Za mě dobrý, teď se můžeme těšit aspoň na John Wick III. ()

Velislav

Pan Pluhař v akci! Výborná jednohubka, alebo vlastne dvojhubka, plná väčšinou funkčných čierno-humorných hlášok a scén, a, samozrejme, pomstiteľa číslo 1 - Liama Neesona, ktorý je asi najsympatickejší akčný hrdina súčasnosti. Jeho civilné úlohy spolovice stroskotancov v thrilleroch mu jednoducho uveríte. Originál som nevidel (edit: 2021 už áno, toto rozhodne nie je horšie!), čo je pravdepodobne pozitívom, keďže sa jedná asi o vernú kópiu, preto v hodnotení netreba strhávať za opozeranosť, resp. repetíciu. Navyše ten sarkazmus a nadhľad zdvíha body dejovo inak priemerného thrilleru. Videné v kine. 7/10 ()

VideoTuti

Nepochopil jsem proč tento remake vznikl. Původní norská verze Boj sněžného pluhu z roku 2014 byl mnohem lepší, mám jediné vysvětlení: Američani nechtějí nic co není americké. ()

rigby

Asi to není špatný film, ale je určen pro jiného diváka. Mě na něm nic strhujícího nepřišlo, už po pěti minutách jsem se nudil a ani potom mě vůbec nic nedokázalo zaujmout. Takhle tedy ne. ()

Catella

Zasněžená krajina, téma odplaty, a do toho všeho mě bavily přezdívky kumpánů a zabíjení, které se nakonec stalo rutinou. P.S. sněžnej pluh je skoro stejně dobrej, jako hasičský auto :-) ()

tomino28

A zase tady jednou máme hollywoodský remake podle úspěšné evropské předlohy. Není to úplná tragédie, zejména kvůli hereckému obsazení - Liam Neeson se do role mstitele za sněžným pluhem zkrátka hodí. Ale občas tempo drhne a film pokulhává v zábavnosti a svižnosti vyprávění za originálem. Nabízí se proto chtě nechtě otázka, jestli bylo nutné Mrazivou pomstu vůbec točit, ale každý si po zhlédnutí a porovnání může udělat svůj názor. ()

Ace.A.T.L.

Já nevím, už mě ty filmy, kde se Liam mění z obyčejnýho člověka, ve vražednej stroj, se super schopnostma nájemnýho vraha, začínaji nudit. Tohle nemělo vůec čím překvapit a upřímně, dost mě to zklamalo. Pár momentů bylo fajn, ale jako celek to je takový fádní, předvídatelný a nic moc číkající. Na druhou stranu, když neni nic jinýho a ještě jste to neviděli, tak to úplně neurazí. Ale i tak.... Za mě 2* a jako náhradní řešení OPATRNĚ DOPORUČUJU ()

Kushina

Chvílemi mi to přišlo až jako groteska, takový Pod(fuck) humor. Nedá se ale říct, že by mě Neeson v této roli nějak zaujal. Příběh byl hrozně strohý a bez citů a snažil se působit hrozně vážně, i když to chvílemi mělo naprosto opačný dojem. Končí to kdo ví jak otevřeně. Jediné co vím, že tma umřelo alespoň 30 lidí a některé stály za to, jinak bych čekal větší nářez a víc citů. Slabých 50% ()

Tomas_PO

Po dobrých traileroch sklamanie. Okrem Liama Neesona nevýrazní herci s nezaujímavým prejavom. V podstate kompilát iných filmov, najviac pripomínajúci skvelý Kraftidioten. A občasné pokusy o napodobnenie Tarantina vyznievajú skôr komicky ako vážne. ()

Ajay

Neesona mám rád, tenhle film je však zbytečnej, už jsem viděl původní verzi se Stellanem "Boj sněžného pluhu s mafií ". Žádný nový přínost jsem tedy ve filmu nenašel. ()

p.a.douch

Solidní, doopravdy solidní americká verze skandinávského originálu. Nemůžu říci zda byla lepší kopie či originál, jsou to stejný filmy, ale vlastně jsou jiný. Tady je Liam Neeson (ten chlap je furt lepší a lepší). Dobrý taky je, že si tuhle kopii nenechali Aakeson a Molandem vzít a zkazit. A pak že prý nevstoupíš dvakrát do stejný řeky. Hodně velká paráda. ()