Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sarkas21
  *****

  Krasne dějství filmu co člověk udělá když je napokraji svých sil aby zajistil sve mile.....Film začne strácet na hodnotě jestli se bude hrávat tak často jak doposud.....(10.7.2011)

 • Matty
  ***

  Krásný film, to je ten problém. Adaptace dobrá, ale na rozdíl od papíru se o ni nikdo nepořeže. 70% Zajímavé komentáře: Bean, Šandík(5.6.2005)

 • H34D
  ***

  Smrt krásných srnců je kniha pro film velice vhodná, její adaptace, troufám si říct, není pro zkušenější filmové tvůrce nijak obtížným úkolem a tak není divu, že převod zde proběhl bez chyb a kazů, ovšem na stranu druhou nenabízí nic "nového", ani kreativního. Smrt krásných srnců je snímek divácky vděčný, lidé mají rádi původní příběh a rádi vidí, že film na něm nic nezkazil, že si udržuje svou ucelenost a jasnou pointu, ale právě na tom neshledávám nic tak zajímavého, či opojného, abych jej mohl označkovat 4-5 hvězdami. Z čistě filmového hlediska je děj opravdu jednoduchý, přímočarý a i pro neznalce knihy nechnutně předvídatelný. Navíc vedlejší postavy jsou zde nevýrazné a s tou hlavní i navzdory kvalitnímu hereckému výkonu nelze díky charakteru příliš sympatizovat. 6/10(8.4.2009)

 • gouryella
  *****

  Spickove prevedeni neopakovatelneho kouzla povidek Oty Pavla do podoby prenadherneho celovecerniho filmu - a pan Hermanek - vykon neskutecny.(25.7.2002)

 • Tomco
  ***

  nieze by som sa nebavil prave naopak, cesta vlakom mi aj vdaka kvalitam tohto filmu usla rychlejsie. ono tema vojny a zakulisie prezivania v casoch vojny tu uz bolo mockrat a mne sa zda, ze pri inych filmoch som sa bavil viac ako pri tomto kachynovom... asi som este moc mlady na dostatocne uznanie kvalit tohto pocinu :).(29.11.2007)

 • - Protože přívoz, kde bydlel převozník Prošek (Rudolf Hrušínský), byl výstavní síní, natáčely se scény z přívozu v Kouřimecké rybárně, která byla nedaleko a která se na místě nacházela ještě 15 let po uvedení filmu v nezměněné podobě. (rakovnik)

 • - Zábery, kde Karel Heřmánek leží v rybárskej loďke a chrobák mu lezie po tvári, sa točili hodiny. Režisér vedel presne, ako chce, aby chrobák liezol, ale trvalo dlho, než sa mu nevycvičený hmyz trafil do noty. (Raccoon.city)

 • - Obraz muže v Nejezchlebově (Lubor Tokoš) ateliéru, o kterém Leo Popper (Karel Heřmánek) prohlásí, že by jej musel přesvědčit ke koupi vysavače a ledničky tím, aby to udělal pro vlast, se objevil v seriálu Kriminálka Anděl (od r. 2008) v epizodě "Slečna smrt" při spiritistické seanci. (offlineman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace