Příšerákovi

• Austrálie

Animovaný / Rodinný

Německo / Velká Británie, 2017, 96 min

• Gogo333

Původně jsem myslel, že jde o USA film, ale až teď koukám, že jde o německý. To aspoň vysvětluje nic moc animaci a ten nudný děj. Jen nechápu, kde se tam vzali Frost, Isaacs a Watsonová, docela jich škoda pro takový film. Nápad docela i ušel, ale provedení bylo mdlé. Chyběl tomu nějaký humor a trocha akce by taky prospěla.(26.3.2018)

Jednoduchá oddychovačka, v ktorej nie je potrebné hľadať veľké veci. Určite by to mohlo dopadnúť lepšie, ale z celkového hľadiska ten výsledok nie je zlý. Samozrejme je tu vidieť inšpiráciu od podobných (známejších) animákov. Obrovský potenciál v trojici netopierov zostal nevyužitým. Ponaučenie na záver samozrejme nechýba. PS.: Pani Whishbonova ako upírka je neodolateľná. Osobné hodnotenie: 72% (***) (22.6.2018)

• kaylin

"Hotel Transylvania" byl docela úspěch, ta proč nenatočit něco, coby se tomu podobalo, co by vlastně tak trochu parazitovalo na tom, co snímek dovedl - přitáhnout nějaké publikum. Postavy jsou zde stejné, jen v horší animaci, a co je ještě horší, také s humorem, který v konečném důsledku vlastně není moc dobrý.(28.2.2018)

• oLí

Animací ani námětem tohle určitě za špičkou nezaostává. Postavy dobře načrtnuté.. co Příšerákovi táhne k absolutnímu dnu je ale strašně očividná a marná snaha napodobit to nejlepší z úspěšných animovaných filmů posoledních let. A korunu tomu nasazujou vtipy s prděním a žraním ušního mazu, to jako fakt?! Kino plný děcek, ale atmosféra jak na pohřbu. Takhle rozhodně ne!!! ( musel jsem na to jít s neteří a synovcem ) 3/10.(28.11.2017)

• Streeper

Na tuhle pohádku jsem šla s vědomím, že to bude podobné jako Hotel Tranyslvánie, možná se to tím malinko inspirovalo, ale kvalitou je to úplně pod bodem mrazu. Je to nudné, zdlouhavé a vůbec to není vtipné. Scéna, kdy upírka honí čarodějnici je trapná a zbytečně dlouhá. Možná tahle pohádka bude bavit úplně ty nejmenší, ale rozhodně to není pohádka pro větší děti či pro dospělé.(15.11.2017)

• - Film sa inšpiroval seriálom The Munsters (od r. 1964). Otec je Frankenstein, matka upírka a syn vlkolak. Jediný rozdiel je, že v seriáli je dcéra normálny človek a tu je múmia. (Scraffy)