Kingsman: Zlatý kruh

• Velká Británie Kingsman: The Golden Circle (více)

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

pds

Až na pár nudných pasáží a zbytočne dlhý hrací čas to nebolo zlé. Jednotka sa mi zdá o niečo lepšia. Elton fajn, fekálny humor tiež :) Jednotka 8/10 dvojka 7/10 ()

hlava81

Jako jo, je to fajn, jde to víceméně ve stejnych stopach, jako jednicka, jen je vseho vice. Vice ujeteho humoru, vice tech vychytavek, ktere by zavidel i James Bond a proste vice vseho. Hlavni zapletka je ale velice jednoducha a v takovem duchu mohou dalsi dily vznikat vedle Bondovek do nekonecna. Uvital bych neco originalnejsiho. A ozivovani jednou mrtvych postav je snad vzdy krok zpet. Bohuzel prekonat skvelou jednicku byl nadlidsky ukol a tak neni prekvapeni, ze se to uplne nepovedlo. Za me solidnich 70% ()

Fuksinka

Wow efekt z jedničky se nekoná, ovšem jedná se o velmi slušnou a zábavnou dvojku. I díky tomu, že je slizký Tatum většinu filmu u ledu. ()

Pute

Ve srovnání s prvním dílem sice přibylo akčních (hypercool) scén, na druhou stranu ale zmizel humor .. A stopáž je vražedná. ()

moriero odpad!

Prvnímu dílu jsem dal 4 hvězdy. Bez pardonu. Ale tohle byl pro mě sešup roku 2017. Nudná vykrádačka sama sebe. To, co před 3 lety tak fungovalo (zatopená místnost, rvačka v hospodě), působilo křečovitě a nuceně. A ty oslí můstky (nebo spíš mosty) vysvětlující některé zvraty...no to byl hnus, velebnosti. Bylo to stejně zbytečné jako Pravá blondýnka 2 a Slečna Drsňák 2. Jen vydělat prachy. ()

v.indruchova

Hodně praštěný, to nevadí, al čistý násilí až zbytečně moc, dále některé scény přebíhají ke kýčovisti a americké kultuře vlastenectví. Líbilo se mi chladné zacházení s padouchy, a nemyslím tu krev. Průměr, pro mě spíše zklamání. ()

veverysiak

Nezvyčajne kvalitná Dvojka potvrdzujúca pravidlo o zákonitom úpadku pokračovaní, kostra príbehu je síce riadna pakovina, ale spracovanie, zápletky aj výkony aktérov sú profesionálne, a čo je rozhodujúce, nehrozí ani na chvíľu nuda, absolutórium za Eltona Johna, takže 75%. ()

kuře.gril

Netajím se slabostí pro britské herce a britské prostředí. Nic proti Statesmanovi, ale prostě nemají takové kouzlo jako Kingsmani. A ačkoliv mám ráda Julianne Moore, tak na vyšinutého Samuela L. Jacksona taky nemá. Film pobaví, ale kvalit prvního dílu zdaleka nedosahuje. ()

mucho3

O chloupek slabší než předešlý film,ale Mark Strong stojící na mině a zpívajic song Pavla Bobka ,Ved´mě dál ,cesto má ,v origu /Take me home , J.Denver /.....tak tohle mně dostalo ()

B0mb4st1c

Ano, nový postavy za moc nestály. Ano, záporačka taky nebyla extra třída. Jinak mě to ale dost bavilo, fajn akční jízda i případný vtipy se daly. Zevšeho nejvíc mě dostalo to, jak tam udělali americkýho prezidenta, prostě celej Donald. Nevim, proč zrovna tohle, ale zaujalo mě to fest. Co se týče srovnání s jedničkou, že jí to nepřekonalo nebo to bylo snad i horší, nevim nedokažu porovnat, ale bavilo mě to. 7/10 dávam. ()

Tomas_PO

Veľká preveľká škoda pretiahnutej minutáže, inak by to bolo veľmi slušné pokračovanie prvého dielu. Nudné prestrelky sa v prvých dvoch tretinách ešte dali vydržať, no v závere to spôsobilo pád zp 4 na 3 hviezdy. Skrz celý film to bolo soo British (in a good way), ešte aj ten súbokj UK-US kultúr bol milý. Interiéry opäť nádherné, chýbalo snáď trošku viac 'bondovských' vynálezov. ()

haroldeee

Pokračuje v duchu prvního dílu ale bohužel nepřináší nic moc nového. Místy bizár se vším všudy a nebýt několika povedených efektů bylo by to ještě na horší hodnocení. ()

rigby

Omlouvám se, ale z pubertálních let, kdy bych nad tímhle nadšením onanoval, jsem už vyrostl. Rád to přenechám těm mladším, kterým stačí ke štěstí vizuální efekty a uječení manekýni. ()

gu-staff

Přehnaný jak Ovčáčkovo charisma. Ale jinak takovej typickej druhej díl. I když je to možná míň přepálený než jednička, přijde mi, že je to přepálený v horších věcech. Lančmít Tattoo má tentokrát kalhoty ON, což je asi dobře, kdo se má na ty jeho stehna furt koukat. Lebowski pije Whisku, což je krok zpátky, a Julianne Moore dorostla do slušný pornok.rvy. Potěšila rolička Eltona Džona, asi jako kdyby u nás v nějakym kasaštyku (kdyby ho u nás někdo uměl natočit) měla kameo nějaká velká hvězda (kdybychom nějakou měli). Ale u náš by na to chodili lidi, jen kdyby soundtrack byl od The Coat a kameo tam měl Bureš, nebo Rozner. I když v tom případě by to bylo porno, a v kině by to stejně jít nemohlo. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (více)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal