"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

elimS

25% - komentář 20ti slovy: O víkendu jsem viděl 3 české filmy (1+2)...téma ženy, muži a vztahy...teď je nerozeznám od sebe...jak přes kopírák...blbé, jednoduché, rádoby vtipné. ()

hero_bk odpad!

Většinou nehodnotím filmy, ze kterých jsem viděl jen útržky, ale zde to stačí na vytvoření komplexního obrazu. PANE BOŽE! ()

savatage

Na Kláru Issovou se pěkně koukalo a byla tím nejlepším, co se na filmovém plátně za celou dobu událo. Pro Kláru jednu hvězdičku. Jinak je film nudný, nekoukatelný, bída. ()

pestak odpad!

Filip Renč točí poslední dobou opravdu samé zoufalé počiny, včetně volebních spotů pro Zemana, za které si vysloužil vyznamenání. Může jít s Troškou do klubu:-) ()

Coliseum odpad!

Mě by vážně zajímalo, na jakou cílovou skupinu je tenhle sesranec vrhnut. Ne, vážně, já Vás chci poznat, prosím! Člověk přestává být lidskou bytostí v okamžiku, kdy mu cokoli z toho vyšije třeba jen cuknutí koutkem. Filipe, ty se na to dokonavě vyser. Je to -5 k odpadu a pocit odvahy, překlenující se ke zděšení ze mě sama: dokoukal sem to (byť s přetáčením). ()

MyrnaAlec odpad!

Nomen omen. Takovou zbytečnost jsem dlouho neviděla. Režisér a scénáristka by zasloužily protáhnout pod lodním kýlem a poté shlédnout kompletní produkci Lynche a Cronenberga. ()

ostravak30

Úlet Filipa Renče, který skoro ani nemá cenu komentovat. Já se jen ptám, proč? Proč měl Renč zapotřebí se něčeho takového ujmout? Od Haliny Pawlowské bych také čekal víc, ale možná došly nápady, možná inspirace. Mám velmi rád Kláru Issovou, ale tohle byl i pro ni potupný zážitek. Ač se snažila sebevíc, nezachránila nic. Nefunguje scénář ani kamera a bohužel ani střih. Mě osobně potěšila pouze hudba a za tu dávám tu hvězdu navíc. Párkrát jsem se pousmál, druhá hvězda je pak pro K. Issovou, kterou mám skutečně rád a tak jsem si užil alespoň pohled na její tělo a Kláru svůdnici. Víc se ale od filmu čekat nedá. Co má být vtipné je spíše trapné a tenhle film se tak stal jedním velkým omylem. Není divu, že propadl i u diváků. Závěrem tak už jen dodám, že dokud se budou režiséři divit, proč právě jejich film v kinech propadl, budou propadat i jejich následné filmy. Smutné je, že to vypadá, že dosud charakter a vkus českých diváků neznají ani ti, od kterých byste to čekali nejvíc. ()

Pitryx

Naprosto debilní začátek alá „Kdopak to mluví“. Ale pak na mne ze snímku dýchla naprosto pohodová atmosféra. Nelámal jsem se smíchy v pase, ale ta komediálnost z toho vyzařovala. Já jsem u toho strávil velmi příjemný a oddechový čas. ()

nula87

Já jsem asi nepoučitelný, že se vždycky nechám nachytat, a říkám, že ta další z nekonečné řady českých komedií bude třeba aspoň snesitelná, když už ne vtipná. Ok, tak tahle to nebyla... 15% ()

DeDanu

To bylo tak blbééé, že až to pobavilo. Nadsázka, možná hypernadsázka, Ale charaktery vystihnuty dobře. Další film, který má kámoška-Nečeška na mysli, když něčemu nerozumí a použije větu: "To je jak v českým filmu!" :-))) ()

Tominni odpad!

Ani se moc nechce věřit, že jde o scénář Haliny Pawlowské a režie se ujal Filip Renč (i když tomu se dá uvěřit snadněji). Zoufalý film o zoufalém Mexičanovi, ženě, která prostě jen touží po té pravé lásce. Film, kde nefunguje vůbec nic a na konci si řeknete, jak je to skvělé, že už to skončilo. ()