"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

Gamekeeper77

Jak je důležité míti Filipa? To abysme měli dostatek takovejhle sraček! Nechápu nékterý, relativně slušný herce, že se můžou k něčemu takovýmu propůjčit. 25%. ()

taft

Noo..co dodat, bylo to opravdu zoufalé..jediný kdo mě tam bavil byla Krejčíková a její hlášky, ale ani to nestačilo:-( ()

maniacxl odpad!

Tohle že natočil Filip Renč?,nééééééé,si děláte prdel,že jo?Tohle natočil Troška u pana prezidenta na chatě,a vy nás jen zkoušíte,jestli to poznáme...Absolutní žumpa,výsměch celé filmařské komunitě a hlavně divákovi,že za to platí a stráví svůj čas.Dál nemá cenu nic psát,protože není co psát a hlavně o čem psát.Nic,vzduchoprázdno.Kde jsou vůbec nějaký hranice filmařské soudnosti a vkusu se ptám?Čeho se ještě mužem dočkat??Miloše Zemana na koni,Karla Gotta v pornu,Zdeňka Trošky na oscarech,Andreje Babiše ve vězení,ne teď fakt už přeháním.Je mi z toho blbě ze všeho,co se děje s našim filmem,Čau.ODPAD! ()

Prubner

Není to tak hrozné, jak tady všichni brečíte. Film je profesionálně natočen (což v současné české kinematografii zdaleka není samozřejmost), odsýpá jako po másle, má velmi slušné tempo, Renč má řemeslo stále v paži. Herci se docela vytáhli, i když je režisér poněkud zbytečně nutí troškovsky přehrávat. Hlavně Aneta Krejčíková znovu dokazuje, že je talent. Klára Issová je pořád kočka, ale to přehrávání jí nesvědčí, naštěstí to nikdy nepřekročí hranici, za kterou by to bylo trapné. Bohužel, scénář není moc vtipný, vlastně skoro vůbec, což je u komedie docela průser. Pawlowská má svoje nejlepší scenáristická léta už 30 let za sebou. Takže shrnuto: film neurazí ani nenadchne, dá se to vidět, ale jen jednou. ()

klarajaja

Dobře... nejspíš jsem měla slabou chvilku, když jsem si včera večer pustila tento film. Už z práce jsem věděla, že je to pěkný nesmysl, ale toto jsem nepředvídala. Kláru Issovou mám moc ráda, ale tenhle film jí opravdu nesedl. Renči, Renči.... co to bylo? ()

ZHODNOTITEL

No z tohodle jsem fakt mimo. Samo to nevypadá tak špatně, ale ten děj... Nevadí mi ta groteknost, ale ten příběh je jenom mišmaš. ()

PamelaJJK odpad!

Rockerman už přede mnou napsal, že kdyby si tam tu podprsenku zkoušela Aneta Krejčíková, tak by tu jednu hvězdu dal. To mě hodně pobavilo (rozhodně víc než film samotný), ale mě by ani Aneta nezlomila k lepšímu hodnocení. To by si tu podprsenku musela zkoušet Alice Bendová... Pak bych vylovil z kapsy minimálně hvězdy čtyři, ale... Ale vážně. To se fakt nedalo. To je šílenost od první scény. A kdyby jen šílenost. Trapnost nejhrubšího zrna. Jsem na české filmy zatížený a rád je aspoň trošinku nadhodnocuji, protože zde (rozuměj na ČSFD) nemají na růžích ustláno a ne vždy je to právem. Ale tentokrát musím s popravčí četou ČSFD souhlasit. Zde i odpad je hodně velké nadhodnocení. Bohužel. ()

Lucik80

Jsem ráda, že jsem se před rokem, kvůli hodnocení na čsfd, nenechala odradit jít na tento film do kina. Ba co víc, po návratu z kina jsem si kvůli němu na čsfd založila profil. Přišlo mi to nespravedlivé, že má tak špatné hodnocení. Rok se s rokem sešel a konečně byly mnou udělené hvězdičky započítány do celkového hodnocení filmu, i když mu to "chudákovi" stejně moc nepomohlo. Přemýšlím čím to je, že tolik lidí film ohodnotilo jako odpad? Možná dokážu pochopit, že chlapi z něho nemuseli být úplně vodvařený, každopádně pro mě to je povedená lehce bláznivá komedie. Něco jako moje oblíbená Bridget Jones. 5* ()

blondboss

Strašná blbosť. Až sa čudujem, že som vôbec dal nejaké hviezdičky, každopádne ale jedna bola za snahu o akú-takú komédiu, a tá druhá za sympatickú Kláru Isslovú. Inak ale dejovo aj herecky čistá katastrofa a súčasné české filmy idú hádam na väčšie dno ako slovenská politická kultúra. 30 % ()

jungewolf

Další zoufalé pokusy o humor z pera zoufalé "scénáristky" H. Pawlowské. Jen 1-1,5 * = max. 25% . A to za V. Vašáka a též za P. Kříže v trojroličce : ďábla/papeže + kněze/upíra + karikatury na Šimona - sv. Petra, 1.biskupa Antiochie a poté 1.biskupa Říma . * Natáčelo se mj. v Kamenném Újezdci , na Slovensku(viz folklórní soubor Polonina + Hucul club Zmrzlík), v kostele sv. Kateřiny Alexandrijské v Praze-Novém Městě, v obci(a na hradě) Pecka, v Praze 6-Bubenči a v Porodnici "U Apolináře" na Praze 2 . ()

carl.oesch odpad!

Mají skutečně jinak sympatická a zajímavá Klára Issová a neméně sympatická sexbomba Aneta Krejčíková společně s Pavlem Křížem potřebu se pitvořit a dělat ze sebe trubky vedle hereckých nul typu Bendová, Kraus, Vacek, nebo Vlasáková s Rumlem v čele? Pokud jsou tihle herci (a nebo ještě další a horší, což ale není omluva) schopní účinkovat v podobných projektech, pak ať nás ušetří mouder a moralizování. Chápu, že v dotované kinematografi v Česku, kde je hromada povolaných, ale malinko vyvolených se dělají rychlé prachy velmi snadno, ale filmy se snad proboha točí pro diváky a nejen s perspektivou, že to dají desetkrát za rok na některém televizním kanálu. Nebo snad ano? A tvrdit, že Halina Pawlowská je vtipná už neplatí stejně dlouhou jako tvrzení, že Jára Jágr je špičkový hokejista...každej, opakuji, každej místními tydýty tak zatracovanej detektivní seriál je stokrát lepší a zábavnější, než tohle...a omluvou není, že Prázdniny v Provence jsou ještě horší. ()

GIFS odpad!

Dá se shrnout následovně: "Nesympatická "anorektická" alkoholička, neustále naříkající na svou tlustou postavu a život celkově (neustále reptající na samotu i přesto, že má podporující rodinu, věrnou kamarádku a vlastního syna), hledá své největší štěstí pouze a jen v mužích, za každou cenu..." Koho tohle zaujme, podívá se rád... ()

rigby odpad!

Na papíře možná fórky Haliny Pawlowské občas fungují, ale převedeno do pohyblivých obrázků je to nekoukatelné. Totální chaos, za který snad ani Halina nemůže. Zato režisér se vyřádil. Nepřestával jsem kroutit hlavou, co ještě lze překonat a natočit. Vivat! ()

gstudio odpad!

Z hlediska tvůrců jde o naprostou ztrátu profesionality a vkusu, z hlediska diváků pak o ztrátu peněz a času. Není náhodou, že se slovo "zoufalé" objevuje v názvu dílka hned dvakrát. Plně totiž vystihuje podstatu všeho na plátně předváděného... ()