S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Pěvky z Barden Bellas jsou naštěstí dost velké exotky na to, aby jim taková „nekalá“ konkurence vadila, zvlášť když vidí perspektivu urostlých kluků v uniformách a sexy evropských destinací. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem. (CinemArt)

blans

V tomto pokračování mně zaujalo prolínání kriminální a klasické scény, kterou známe z předchozích dílů. Líbilo se mi zařazení herce DJ Khaleda. Hlavní herečka Anna Kendrick ztvárnila svou, jak taneční tak i pěveckou roli velice dobře. Tento díl se mi z celé trilogie líbil nejvíce, jak už svým zpracováním a propracovanou prací střihače a kameramana, tak výběrem písní do samotného filmu. Celkové hodnocení 90% / (viděno: kino) ()

Likan7

Sešup dolů pokračuje. Trish Massieu natočila příšerný pokračování Lets Dance....takže jí dali pokračování další hudební, celkem známý, série. Jenže největší problém těhlech filmů je, když do toho režisér začne montovat nějaký pitomý příběh a ve finále na TO, o co se ta série opírá, už nezbyde prostor. Když máte film o zpívání, máte partu, která je sexy, umí se hýbat a zpívat, tak to musíte prodat. Je úplně jedno, že to bude potřetí úplně stejný, stejně od toho diváci nic jinýho nečekají. Jenže tady už to není prostě o zpívání! Řeší se poškolní životy, občas nějaký ty vztahy, problémy v rodině a jeden úchyl z rodiny, co chce prachy. A rázem se z toho stane šílená krimi, kde všichni zlý mají IQ 50 a ty hodný 60. Šílenost, která mě šíleně nudila. Anna Kendrick je stále neskutečně sexy, Brittany Snow coby zrzka jedna z nejhezčích hereček současnosti a Anna Camp druhá nejhezčí herečka současnosti, ale co je to platný, když musíte koukat na takovou blbost? ()

Psycho.R

Nepamatuju si první dva díly a tento taky brzy zapomenu. Ale hudbu a capella mám velmi rád. Vlastně tu nejde tolik o příběh, jako o pěkný čísla, který prezentuje banda koček. Nic Vás nepřekvapí, ale dobře se na ně dívá. ()

mira.l

Tak toto je (asi podle očekávání) nejslabší z celé trojice. Vpodstatě o ničem, s rádoby akční scénou v závěru. Když nevíme kudy kam, zapleteme do děje neohroženou americkou armádu. Čekal jsem, že hlavně Hailee Steinfeld dostane o dost víc prostoru. I hlavní hudební myšlenka se jaksi vytrácí ve stínu kapel, které používají hudební nástroje. ()

Trixinka

Nejslabší část série Ladíme. Ta svěžest a vtip prvních filmů je pryč, Tlustá Amy ani Beca už to samy neutáhnou. Bohužel ani hudební čísla už mě nějak zvlášť nenadchla, tak jako v prvních dílech (snad jen ta štafeta v hangáru měla něco do sebe). A ta "akční" část nakonec, to mělo být jako co? Vůbec se to tam nehodilo, jako celá ta zápletka s otcem Tlusté Amy. Upřímně doufám, že tohle byl poslední díl, a další pokračování již nebude. ()

Maximilianus

Klasický prípad pokračovaní, kedy sa dej posúva do zahraničia, najlepšie do Európy. Tu mi to ale prišlo celkom prirodzené, a až na scénu na lodi to bolo primerané a milé zakončenie série s opäť množstvom fajn hudby. 6/10. ()

rublik05

Na třetím pokračování Ladíme jde už velmi znát, že se dostavila jistá únava materiálu, čili co fungovalo v prvním díle a ještě se dařilo udržet v díle druhém, je zde již zcela nedostačující a zaběhnuté, několikrát použité příběhové  schéma už nemá dále co nabídnout. Světlým momentem je lehce akčnější závěr, naopak humoru bylo poměrně málo. Na snímku se projevila i o několik desítek minut kratší stopáž, zejména tedy na smysluplnosti příběhu. Herci předvádí víceméně to stejné, postavy jsou stále sympatické, kraluje jim opět výborná Rebel Wilson. Ladíme 3 není zas tak moc horší než předchůdci, beru však v potaz to, že mě ze všech tří dílů právě trojka bavila nejméně. 4/10. ()

Robbi

Takže Pěnice potřetí. Nic nového, snad jen pokus rozčísnout děj akčními scénami, které působí asi stejně vtipně, jako kdyby Dušan Jasánek ztřískal na hromadu Jamese Bonda. Bez nápadu, křečovité vtipy, pokud má jít o trojku, tak překvapivě zase vidíme Becu, jak svým uměním ohromí další hudební celebritu. Jenom ukázka toho, že dneska není třeba mít hudební cit, stačí jen mačkat správné knoflíky. Předvídatelné, ukoptěné, utahané, ani ty písničky, na kterých by to asi mělo stát, nejsou nijak úderné - příliš z toho čpí komerce a snaha vysát z tématu co ještě jde. Na rozdíl od Wysch a carly se ale obávám, že za nějakých 5 let se dočkáme Bardem Bellas v domově důchodců, na rozloučení to opravdu nevypadá. ()

mirak2

Velmi, velmi slabe. Anna Kendrick je moja platonicka laska, ale ani jej zmackane kozy, zopar fajn pesniciek a niekolko dobrych hlasok tuto katastrofu nezachrania. ()

ardno5

Po sympatické jedničce a po pokulhávající dvojce přichází tenhle průser.. Nic nefunguje jak má a neudrží oko diváka, nebo alespoň moje oko... Začal jsem usínat a modlit se, ať je konec. Bohužel, když vás něco nebaví, tak 93 min trvá stejně dlouho jako 193 min. Dávám 30% ()

boo-boo

Najslabší diel nielen zúfalosťou celej zápletky (oni majú nástroje!!) a všetkých slepých čriev vývoja postáv (nuda v robote, trable s tatkom, strata zmyslu života a blablabla), ale hlavne (!) mdlými číslami bez silnejšieho hitu. Len nech je už fakt posledný. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Nebýt 70% času pěveckých vystoupení, tak je to zábavná komedie, plná hlášek a vtipných scének. Každopádně jsem se bavil a mírně nadhodnocuju. ()

papadoce

Mne prídu tieto blbiny zábavné. Nejde už iba o to, že sú v Ladíme skvelé accapella verzie skladieb a k tomu sexi choreografie. Pribudli totiž nástroje. Ale mňa začali baviť aj tie komediálne pasáže. Spojenie hudby a vynikajúceho humoru, ktorý evidentne mnohým nesadne, mi proste až neuveriteľne odľahčí moju už aj tak dosť zamotanú hlavu. A o toto predsa pri vtakovinách ide, či ? Je to sexi. Trojka je obohatená o akčnú bitkársku pasáž Tučnej Ejmy a bol to dobrý ťah. Čerešničkou na torte je záporák v podaní Johna Lithgowa. Staršiemu fanúšikovi srdce zaplesá. Mne pookrialo. Je to skvelý pocit, keď máte od filmu nejaké očakávania, akékoľvek, a oni sa naplnia. Potom aj blbinke nasukáte štvorku bez váhania. A teraz ešte zohnať jednotku, aby som to mal na kompletku. Spokojnosť. ()

DaweForeman

Tak nějak se to vrací ke stylu jedničky - dokonce i příběhově, kdy Belly vzpomínají na své začátky, aby mohly konečně tuto kapitolu důstojně zakončit a pokračovat dál ve svých životech (ať už je to kdekoliv). Opět je tu několik zajímavých acca nazpívaných písniček s tím, že je tu i pár hudebních počinů (což tomu vůbec neškodí), kdy především onen souboj v hangáru na letišti byl celkem zajímavý. Jako obvykle se to neobejde bez nějaký těch vylomenin, kiksů a nehorázných hlášek "Tlusté Amy". Bohužel se tu autoři snažili vynuceně zakomponovat romantiku a akční prvek, které tu opravdu nemusely být a vypadalo by to lépe (na druhou stranu akce "Tlusté Amy" na lodi byla opravdu překvapivá a člověk se u toho dobře pobavil). Obecně bych to hodnotil s trochu přivřenýma očima jako důstojné zakončení (další díly by už opravdu nestály za nic). ()

Bajislaw

Není to agresivně špatné, jen (zase) o něco o slabší, než předchozí film. Pár povedených fórů, pár dobrých songů a brzká katarze, po které následuje dějová vycpávkou, zajišťující devadesátiminutovou stopáž. ()

klarajaja

Rozhodně se jedná o nejslabší díl série.. už je to dle mého gusta přitažené za vlasy. Tvůrci se z tohoto filmu snažili vytřískat akci a napětí a drobátko to přepískli a nevypadalo to dobře. Je to škoda, protože dva předchozí filmy se mi líbily. Ač nerada, dávám **. ()

blondboss

Ako by povedal český klasik - Číčovina jako mejdlo, vole. Do tretice Anna Kendrick so svojou "bella" skupinou a do tretice podobný shit. Uznávam, že svoje publikum to má a verím aj tomu, že to aj zaujme, ale pre chlapa toto musí byť strašná muka. Nebyť pekných žien - takmer všetkých - tak sa tu naozaj nedá na čo pozerať. Skrátka a jednoducho moja cieľová skupina to nie je a snáď sa to už "úspešne" zavŕšilo. 35 % ()