Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

svobik

Výbuchy, hlášky, rychlá auta, výbuchy, neskutečná akce, filtry, výbuchy, chemie mezi ústřední dvojicí, mrtvoly na silnici, výbuchy, extáze, Bay a jeden z největších náserů filmové historie. WŮŮŮŮŮŮSÁÁÁÁÁÁÁÁ ()

masw

Skvělé pokračování skvělého filmu. Opět se setkáváme se skvělými dialogy, velmi akčními scénami a skvělými hereckými výkony obou herců. Dost dobrá je například scéna s krysami, s Reggiem (Who the fuck is Reggie!), s bazénem a mnohé další. Ikdyž má 147 minut nudit se nebudete. Mohla by být trojka.... ()

NoFiction

Stejně dobré a možná ještě o krapet lepší než první díl. Pánové a dámy jedná se relaxační film, takže tady nemusíte přemýšlet nad dějem. ()

-ELFKA-

Hyper akčná sranda, presne v takom podaní aké by sme od Michaela Baya čakali.. Hold on je macher na koktejly americkosti, dobrej hudby a efektných scén.. Niekedy sa čudujem ako je možné, že mu to stále funguje:-) ()

Ravi

Více akce, více všeho, ale kam se poděl příběh, dialog a rovnováha ... nevím. Překotná akce nechá rychle zapomenout na nějaký podstatný filmový zážitek. Bay snížil hodnotu prvních Mizerů na úroveň pouhé akční orgie a vtipných keců, ale tohle začne jednoho za chvilku nudit a pak už se baví minimálně. Ale akčňák je to dobrý a nadprůměrný. 65% = 3/5 ()

Autogram

Pokiaľ na scéne nie sú hlavní „hrdinovia“, tak film celkom ujde. Alebo aspoň keď sú v spoločnosti svojich žien alebo aspoň v akcii a nemôžu veľkohubo kecať, tak je to v poriadku. Oproti jednotke je tu aspoň akcia, tak sa dá prideliť jedna hviezda, príbeh zase zabudli implantovať. ()

Ichabod

Míšova nejvíc vykrystalizovaná práce. Bad Boys II a Island jsou dokonalym příkladem jak může forma krásně válcovat obsah a divákovi se hraje zejména na smysly. Výbuchy, sexy herci i záběry a hlavně humor co mi sedí. Doufejme, že se Bay ještě vrátí k filmuk, kde mne umí překvapit. Akční scény v druhých Mizerech jsou nápadité, skvostně natočené a zábavně přehnané. 95 procent ! ()

vyfuk

Lehký úpadek oproti prvnímu dílu, ale furt, furt a furt se zasmějete. Je tam pár věcí, které vám stříknou kyselinu do oka, ale není to nic, co by trocha zásady zase nespravila. A nebo bedna TNT, že pane Bay? ()

Molir

Po delsi dobe konecne opet zabavna a vtipna (misty az nechutna :-) ) akcni zalezitost, hodne scen sice pripomina dost silne Smrtonosnou zbran, ale to se holt neda svitit, je to proste taky o parecku policajtu, z nichz jeden neni az tak uplne psychicky vyrovnany ;-) ()

Death

Opravdu superrychly, superakcni hlaskovaci narez. Nad scenarem se nema cenu pozastavovat, jedine o co jde je akce, akce, nejaka ta hlaska a zase akce. Musim uznat, ze akcni sceny jsou opravdu dobre natoceny a nebyt par hluchych mist a dost strasneho deje, bylo by to, verte nebo ne i za 5. ()

Pipes

Parádní vizuální efekty, spousta akce, výborná hudba, skvělý humor.. Zkrátka podívaná, při které se člověk ani chvilku nenudí. Michael Bay se opět ukázal jako režisér skvělých filmů. Scénář byl sice místy až příliš nerealistický, ale to ke komediím, jako je tato, rozhodně patří. 100% zábava! ()

Narcis

Lidi, já nemůžu jinak. Úplně promíjím scénář šitý horkou jehlou a nechávám se unést precizně a umělecky natočenými akčními scénami, rychlým dějem a vtipnými dialogy. Kamera pohybující se ve feťáckém doupěti byla opravdu geniální, zpomalené záběry byly též coooool. Děj se odehrává ve vysoce atraktivním a nádherném letním prostředí, což těmto filmům dodává šmrnc. V podstatě není co vytknout - mám to doma na DVD a furt chuť se na to koukat. ()

P1tr

Mizerové jsou zpátky a ve špičkové formě. Nechybí hlášky ani skvělá akce, tak jak jí Bay umí nejlépe. ()

Styxos

Dvojka je ještě lepší než jednička. Některé scény jsou fakt nezapomenutelné - zfetovaný Martin Lawrence, šoustající krysy, honička na dálnici a nebo závěrečná bitka na Kubě. Michael Bay is Mr Blockbuster. ()

jefff

Tohle mě fakt nebere. Namachrované, přecoolované a předsrňákované. Někomu se to jistě líbit může, mě tohle míjí. ()

tommy187

Hu-saa. Tak tento film musím fakt predýchať. Na jednej strane by som mu chcel dať plný počet hviezdičiek za výborné vtipy, brilantné detaily a fantastickú réžiu. Ale na druhej strane film, ktorý bol trápny, vulgárny, nepríjemný a až príliš tuctový. Michael Bay dal na herecké hviezdy - Willa Smitha a Martina Lawrenca, ktorí síce nepodali zlý výkon, no od takých hercov sa čaká "brutál". Nebyť konca film by bol brilantný, no ja sa aj tak prikláňam k palcu HORE. 65%. ()

Looser

Tak špatný akční film už jsem hodně dlouho neviděl, jít na to do kina tak chci zpět svůj čas a peníze. Všechno v tomhle filmu je trapné, přehnané a až příliš gangsta cool. Tohle Bay dost přehnal a dost si rozmyslím další shlédnutí jeho filmu. ()

Smileface

Drsná akční podívaná plná skvělých vtipů a nabušených drahých scén.Vše je okořeněno Bayovým skvělým citem pro svižný střih.U Mizerů 2 jsem se skvěle bavil a to bylo vlastně to hlavní,co jsem očekával.A pro Seppa:Jestli Will není v nějakým filmu "Fresh prince"(ve smyslu postavy seriálu),tak je to právě tady,i když Fresh Prince je Willova opravdová přezdívka,ne jenom postava ze seriálu,potom ale info o tom že Will je "Fresh prince"(jak píšeš) je naprosto nadbytečné :) Jinak Bad Boyz II ****1/2 ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí