Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Dubro

Akčná komédia, ktorá vo svojom žánri za 5 rokov nemá konkurenciu. Bay polahodí hlavne po vizuálnej stránke. Kto hľadá myšlienku a nie zábavu, nech si pozrie Discovery. ()

Eldrick

Nostalgické zavzpomínání na bezskrupulózní reaganovská 80. léta, jak má být. Nádherná přestylizovaná politicky nekorektní akční řežba, která se ale vůbec nebere vážně. ()

-Knight-

Ako asi mnohi nepochopili, toto nie je akcny film na sposob Heat alebo Miami Vice. Tento film dotahuje k vrcholu svojho zanra akcna genialita Michaela Baya a bezodna studna hlasok Willa Smitha a Martina Lawrenca. Je to natocene absolutne efektne, dobredu naplanovane ako blockbuster, ale zaroven uplne fantasticky, opakujem v medziach svojho zanra. Ani zdaleka to vsak nie je lacne pozerstvo ako napr. v Rychlejsi ako smrt. Navyse ak Joe Pantoliano sem-tam utrusi nejaku hlasku... skvele Blue power motherfuckers, Miami PD ! ()

SonG

Ale jo! Smith s Lawrencem jsou dvojka, která kdyby nebyla, film by byl ta tam.....nějaké scény bych sice oželil, ta délka by mohla být kratší, ale to jde ať jde všechno někam, protože když začnou ti dva hláškovat, nebo střílet, nebo řídit auta....tak jde vše stranou a vy jen zíráte!Hů-sá! ()

Cl3ricK

Jednička se mi popravdě moc nezamlouvala, ale tak tomuhle říkám akce! Nabušený film plný humoru, přestřelek, honiček, prostě všeho, co na filmu miluju. Ústřední duo hláškuje o sto šest. Michael Bay se opět předvedl ve světlém světle. Prvotřídní práce. ()

jhr

Jednoznačně lepší nářez než první díl, brutální humor, drsná akce, prostě vše co se dá od Michaela Baye čekat! V daném žánru jednoznačně skoro dokonalá záležitost ale jen pro silné povahy kterým nevadí jeho nekompromisně nekorektní ale zábavný styl kde všechno bouchá a z moralizovaní si dělá doslova prdel! ()

ilemas

Možná jsem byl v dobrém rozpoložení,ale druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Více akce a o trochu méně trapných keců. ()

lekr

Jedna z mých srdcovek!! Bay do filmu přidal mnohem více akce a taky prvky teenagerovské komedie což snímku překvapivě nebylo na škodu a ještě mu to přidalo na kvalitě. Will Smith je drsňák každým coulem, Martin Lawrence boží komik a Jordi Mollà skvělý záporák. Přímo geniální kombinace!! ()

rakovnik

Poněkud slabší než jednička, ale pořád nadupaná akční krimi komedie. Pravda, někde už zoufalý scénárista balancuje na hraně trapnosti, nicméně film baví a svižně ubíhá. ()

SallyZen

Je to sice jen průměrný akční film, ale hodně tomu přidávájí mí oblíbení herci Will Smith a Martin Lawrence. Lepší herce snad na to zvolit nemohli. Jinak také jejich dabing je parádní. 75% ()

peto12

I pokračovanie úspešneho filmu je dosť dobré v tom, že herci sú opäť spolu ako "BAD BOYS". Čo sa týka akčných scén a efektov, dosť na vysokej úrovni dobré. Napr. naháňačka na dialni ma dosť nadchla. ()

kaposlav

Jednotka nebola žiadna sláva, ale toto bolo už zlé. Na svoje si prídu len tí, čo majú radi naháňačky autičiek a nepriehľadne strieľačky. Skoro dva a pol hodinový film a ja som nevydržal ani jednu hodinu. ()

Jimmi

Tak takto ma vyzerat akcna komedia!!!.No scenar sice nieje nic moc..ale tie akcne sceny a dobre vtipy to vyrovnaju.Smith a Lawrence su dobre zohrata dvojica a ich hadky a rozhovori su vzdy plne dobrych vtipov.Jedina skoda ze tam ten rusak nehral dlhsie...ten jeho rusky prizvuk sa mi velmi pacil..Stormare to proste vie hrat tych "zlych":) ()

Vojťas

Perfektní akční podívaná bez hluchých míst! ... Jen akce, akce, akce a vtipné gagy v podání Willa a Martina! Vítej filme v mé TOPce ;) Huuuuusaaaaa... ()

Rocky88

Bay je tu jak utržený ze řetězu. Dvojka je stejně ukecaná jako jednička, nicméně je tu akce - a to poměrně dost, semtam krásně brutální scény, ale sem tam i krajně nevkusné ( přejíždění mrtvol a vybírání extáze z jejich těl). Jinak je to typická Bayovina, takže se můžete těšit na zběsilou kameru a střih, nadupaný káry, krásný ženský, špatnou hudbu a jednoho namachrovanýho týpka za druhym. ()

Petoss1

Ja som bol spokojný, lepšie ako jednotka. Nadupané akčné scény, dobré vtípky a hlavná dvojica Vám urobia dobrý popcornový zážitok. 80% ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí