poster

Spider-Man: Paralelní světy

 • USA

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Slovensko

  Spider-Man: Paralelné svety

 • Velká Británie

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Kanada

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Austrálie

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Nový Zéland

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vxxx
  ****

  Achjo. Já přemýšlela jak nejlépe vystihnu pocity z filmu a on už to za mě udělal pepo. Tak si přečtěte jeho komentář. Souhlasím totiž s úplně vším, co napsal. (Až na to, že já mám Deadpoola moc ráda :D ) https://www.csfd.cz/film/54763-spider-man-paralelni-svety/komentare/?comment=11068281(7.12.2018)

 • tron
  ****

  Aj keď to znie dosť neuveriteľne, tak v roku 2018 vzniklo iba sedem komiksových hraných filmov. Venom, Avengers 3, Ant-Man 2, Deadpool 2, Aquaman, Black Panther a animovaný Spider-Man. Ak by som mal zostavovať rebríček najlepších, tak ho bez jedinej výčitky svedomia zaradím na prvé resp. druhé (fakt si neviem vybrať medzi ním a Avengers 3). je plný bombastickej a skvele premyslenej akcie. Má super dialógy a zábavné hlášky. Vizuál je tiež super a scenár obsahuje snáď desiatky strašne dobrých, sviežich nápadov. Je to vtipné i dojemné a okamžite budete mať chuť na druhý diel. Najviac ma bavilo asi to, čo aj väčšinu ostatných divákov a to je množstvo Spider-Manov, z nich niektorí sú skutočne dosť bizarní, ale bizarní úžasným, ťažko napodobiteľným spôsobom. Je to šialená divočina. Zbožňujem ju.(8.3.2019)

 • ARI50
  ****

  No dost nečekaně super, po traileru mě to nezajímalo spíš jsem nadaval co natočily za hovno. Z principu jsem se prostě do toho pustil no a jsem dost hodne překvapen kvalitou filmu, soundtrack dělo, příběh bomba a cela banda skvěla. Tenhle typ animace je sice zvláštní ale sakra dobrý neříkam že bych bral všechny animace takhle ale jsem spokojený a toje hlavní. Za mě velké super.(19.4.2019)

 • Frajer42
  ****

  Černošská emancipace nezná hranic. Kdo by to byl býval řekl, že si černoušci vypláčou i svého spider-mana. Na rozdíl od debilního Black Panthera to ovšem tentokrát vyšlo. Na poli animáků vysoký nadprůměr. Animák má skvělé tempo, ucházející děj a především spoustu výborně napsaných postav. Dokonce ani humor úplně neschází. Toto tvůrcům vyšlo. Film pro malé i velké, pro chytré i retardované.(13.3.2019)

 • castor
  ****

  Ne, není to klasický animovaný boj dobra se zlem, ze kterého budou mít radost osmiletí klučinové. Kvůli jistému experimentu se propojilo několik světů a mezi žlutými newyorskými taxíky pobíhá hned několik Spider-Manů. Peter Parker je na vedlejší koleji, hlavním hrdinou je teenager z Brooklynu, který skončil ve škole, do které chodí samý suchar, navíc se prohlubuje propast mezi ním a vlastním otcem. Radioaktivní pavouk si na něho ale pochopitelně počíhá. Vzápětí přeřadíme na vyšší rychlost a odpálíme velmi sebevědomý comicsový příběh. Tvůrci si dělají, co se jim zlíbí, jedou hodně zběsile, hodně agresivně i hodně hravě. A skutečně naplno využívají potenciál animace. Všechny ty střihy, úhly, vizuální stylizace. Velká pochvala. Ač tedy neříkám, že jsem z otevření brány do alternativních realit úplně skákal radostí. Upřímně bych byl raději pro klasičtější prostředí a pojetí, protože v druhé polovině toho bylo už zkrátka moc. Tři až čtyři hvězdy!!(30.3.2019)

 • - Milesův otec Jefferson Davis má v čase 1:06:24 v mobilu kontakt na muže jménem Steve Ditko, což je jeden ze stvořitelů Spider-Mana. (Malyszs)

 • - Peni Parker pochází z alternativní dimenze Earth-14512 a využívá takzváný SP//dr Suit, který podědila po svém zesnulém otci, co zemřel při pilotování tohoto obleku. Peni tehdy bylo devět a později se dozvěděla, že jen ona může tento oblek řídit a nechala se kousnout radioaktivnm pavoukem kvůli ovládání SP//dr Suit. Tento oblek byl vyroben v Oscorpu. (3T)

 • - Když Spider-Gwen vysvětluje svůj příchod, je možné si všimnout filmového plakátu na „From dusk till Shaun“, který spojuje názvy filmů From Dusk Till Dawn (1996) a Shaun Of The Dead (2004), přičemž stylizace vychází právě z druhého jmenovaného. (Guilemot)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace