Pokračování úspěšného akčního thrilleru Equalizer. Denzel Washington se vrací jako bývalý člen speciální jednotky Robert McCall, který bojuje za práva a spravedlnost pro ty, kteří už ztratili veškerou naději. (Falcon)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Udělali jste chybu, že jste zabili Susan... Takže vás jednoho-podruhém zabiju... A budu mne mrzet jen to, že to nemůžu udělat podruhé..." Denzel Washington znovu v akci. Příběh se tentokrát zaměří na Denzela, který bude mstít kamarádku. Film nám ukazuje, kdo vlastně je - muž, který chce jen pomáhát lidem. Postrádá to výrazného záporáka, kterého jednička měla. Finální akce za nepříznivého počasí ( skoro hurikán ), ale vůbec špatná nebyla. Trvá skoro 20 minut, ale je to originální. Je tam napětí. Celkově je dvojka mnohem klidnější než jednička. To znamená především to, že je tu méně akce. - 70%. ()

Fonnel odpad!

Po ucházejícím prvním díle, Denzlovi změknul mozek a natočil tenhle americkej průjem.... dal bych jednu hvězdu, pokud by nebylo prvního dílu... Antonie Fuqua je asi příbuznej toho našeho opíchávače výfuků Fukyho ()

lahvi

Cekal jsem rozpoluplne reakce, nicmene za me Denzel opet boduje. Rozhodne mnohem lepsi dvojka nez u Johna Wicka. Neni to jen tuctova dvojka, kde je vice akce na ukor pribehu. Naopak. Je to zajimavej film s pasazemi, ktere na kazdeho muzou pusobit jinak. V prvni tretine dej moc neubiha pomalu si rikam, jak to chteji behem tech dvou hodin stihnout. Stredni pasaz me chytla se vsim vsudy a rikam si, ze je to lepsi, nez jednicka. Treti zaverecna akce alá huricane mi nesedla. To byl mnohem lepsi ten Bauhaus z jednicky. Kazdopadne takle by mely dvojky vypadat. Nesnazit se za kazdou cenu násobit jednicku, ale nechat si z ní uspesny podklad a nebat se trochu odbocit a natocit vicemene originalni film. A na lavcičce u more tam zaznela jedna moc krasna veta. ()

jujask

Môže byť, už sme vedeli kto je pan MacCole, dala sa čakať masakralna akčna genocida všetkých možných zločincov z preciznosťou a kľudom ako to vie len on a aj John Wick by sa mal čo učiť. Som spokojný z druhou časťou. ()

floppy4

Antón Fuqua si ide klasický letný kinový mainstream, príbeh a celá dejová linka viac menej kopírka jednotky, takže v podstate je to len taký vývar predošlého dielu. Bol tam asi jeden moment kedy som si nebol istý čo bude cca nasledovať, inak predvídavé a takmer som sa už začal aj nudiť. Bežná akčná jednohubka pre nenáročného diváka. ()

EYO EYO

parádna akčná zábava ,výborná akcia ,Denzel Washington zase na jednotku a úplne sa na túto rolu hodil,antoine fuqua boduje ,a bohužial mi 120 minút bolo malo mohli tam toho diať viac ako iba jednu nahánačku a paru prestrelky/veľmi silných 80% ()

Monika95

Díky Susan a bývalým kolegům a sousedovi to mělo i hlubší příběh a ne jen podřezávání krků, jak to na začátku vypadalo, ale stejně se mi to moc líbilo. ()

PORTER44

Hodně podobné jedničce ani špatný ani žádná pecka ,koukatelný,akční scény docela dobrý,ve rvačkách láme prsty a ruce jak Seagal ,všichni protivníci nekladou nijak zvlášť odpor a je jasný že Denzel má vždycky navrch. ()

Matrix44

Po slabšej jednotke som dlho odkladal pozretie dvojky a nakoniec som bol milo prekvapený. Dvojka sa mi teda páčila o dosť viac ako jednička. Stojí za pozretie. ()

MaxBodycount

Black Santa zo susedstva vymenil Mountfield za Uber a opäť zasahuje aby tu viac, tu menej nápadne robil svet lepším miestom pre život či už spájaním dlho rozdelených súrodencov, alebo elimináciou voľný trh vyznávajúcich vládnych zamestnancov. Druhá časť pomerne podarenej uzemnenejšej variácie na Johna Wicka síce postráda moment prekvapenia a vďaka zbytočným výchovným odbočkám pôsobí trošku nesústredene, avšak podobne ako Reevesov spektákel získava body postupným doplňovaním skladačky zabijáckeho ekosystému. Podľa očakávaní sa teda nekoná žiadny filmový zázrak, stále je tu však dosť na slušnú zábavu a prípadnému pokračovaniu sa netreba brániť. Moment filmového blaha: Záverečná sychravá vyvražďovačka a následné posedenie pred oknom. ()

funesfilm

Striedanie silného so slabým, uberá na hodnotení. I napriek tomu, že za jednotkou zaostáva, má to svoj "náboj". Na rozhraní priemeru. ()

vinson003

Pokračování, které trochu selhalo. Dramaturgie dobrá, scénář taky není špatný, ale celý příběh je jen lehkým odvarem. Počítám, že se dočkáme ještě třetího pokračování, ale možná je W. na to už starý. Závěrečná přestřelka ve městě byla trochu minela (proč by chodili na jeho místo), ale to je u Equalizéra normální. Nicméně pro fanoušky vcelku slušná oddechovka za lehkých 60 %. ()

wollfy

Jednička se nám povedla tak honem uděláme dvojku at se z toho něco vyvaří. Bohužel to nevyšlo. Je to akčnější ALE logika trpí. Kouzlo je pryč. Kdo je padouch je jasné skoro od začátku. Koukám že Mandalorian byla jeo první hodná role co? Jako jo akce dobrý řezničina slušná al už je to prostě blbý. Není tam ten motiv je to celý takový vařený z vody. Škoda. ()

kacenkin

V tomhle žánru, správňácký zabiják v důchodu, je tohle absolutní jednička a je to dáno jen Denzlem a jeho postavou... ()

Denzel Washington vs. sériový vrah

Denzel Washington vs. sériový vrah

14.03.2019

Oscarový herec Denzel Washington (Training Day) se upsal novému krimi thrilleru Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka (Zrození šampióna). Děj vypráví o unaveném venkovském šerifovi s temnou… (více)

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu