Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

TommmyT

Děcka se tomu filmu mohou smát, ale dospěláci asi tolik ne. Humor je takový pro děcka na základce. Věřím, že Polívková si to hraní užila, ale mě její herectví tady přišlo hlavně ze začátku dost přehrávané, skoro až trapné. Některé její grimasy jsou zde podobné otci, ale v tom asi bude problém, že co funguje u otce, nemusí fungovat u dalšího. Scénář úplně obyčejný jako každá druhá hloupá komedie. ()

soukyd33

Velmi povedená česká komedie o napravení jednoho člověka, který si neváží žen a myslí jen na sebe. Některé scény jsou vážně povedené, hlášky také stojí za to! Vyměnit mužské tělo za ženské, ale uvnitř zůstat chlapem je opravdu povedené. Já osobně jsem se zasmál, takže účel komedie splnila. Doporučuji, i když já osobně nové české komedie moc nesleduji. Tohle je po dlouhé době další česká komedie, která bude bavit. Poté co jsem shlédl romantickou komedii Po čem ženy touží, jsem se rozhodl hodnocení změnit na 3 hvězdičky, protože tento film vychází z filmu Po čem ženy touží. Hvězdiček 3*** ()

KraLuban

Příjemná blbina, která funguje pokud se na tím moc nehloubá. Polívková je zde úžasná, zejména když je ještě "hlavně chlap". Slabší když film tlačí na pilu a snaží se být moderní a víc pro ženské publikum. Oddychovka, nic míň a nic víc, stojí za kouknutí. ()

Martens14

Jaksi mi někdo říkal, že to je celkem dobré, a nebylo to dobré, dvě hvězdy jen za dobré herecké obsazení, i když se moc nepředvedly. ()

Ronnie92

Langmajer na začátku naprosto super. Role přímo pro něj. Polívková občas dost přehrávala. Celkově mě to na české poměry příjemně překvapilo. Pohodových 60 % ()

lu1

Díky Langošovi a Hádkovi jsem dokoukala, ale jinak to byl dost trapný cirkus. Z marného scénáře zlato nevydoluje ani dobrý herec... ()

iwee23

Trapnej pokus o českou verzi Po čem ženy touží s vynikajícím Melem GIbsonem. Fakt bych se ráda dočkala dne, kdy zase Češi budou umět komedie, ale tímhle směrem cesta opravdu nevede. Hvězdička za úvodního Langmajera,u toho jsem se skutečně zasmála, a po zbytek filmu už jen nevěřícně vrtěla hlavou. Polívková je slušná herečka, ale špatnej scénář prostě nezachrání ani sebelepší hereckej výkon. ()

PoprockCZ

Zajímal mě herecký výkon paní Polívkové. Nebyl špatný, ono, jak jinak hrát roli "muže". Ovšem celé to bylo až moc teatrální a film jako takový jedno klišé za druhým, příliš stylizované a strojené. Nijak extra mě to nepobavilo. ()

Cesty timem

Tak 3,5*. Za to, že jsem to čekal horší a docela jsem se bavil, tak to zaokrouhlím na 4*. Ale jestli to nebudu chtít vidět při nějaké repríze, tak tu čtvrtou smazat můžu vždycky. ()

dogrose

Spoustu let vyčpělé téma běžící v předvídatelných kolejích na vlně klišé. Film stojí a padá s Aničkou Polívkovou, která je bezvadná sama o sobě a zasloužila by si daleko kvalitnější výzvy. ()

Hombre8

Další komedoška pro dolních deset miliónů. Neurazila, občas i nějaká ta myšlenka se dala najít. Kdyby někdo řekl jinak dobré Aničce, že nemá tak naprosto zbytečně kopírovat tátu a přehrávat, mohly by být i tři hvězdy. Jenže to by se asi cílová skupina nebavila, že...? Ale jinak může být Boleček hrdý. Nejen na to, že má stoprocentně jisté otcovství. :-) Herecké výkony matadorů (+ Maryška) nezklamaly, jsouce pevně zasazeny do jejich profilů. Taky to bylo míň džendr, než jsem čekal. ()

kodwin

Škoda, že to nebylo dotažené. Nápad to totiž funguje, hlavně kvůli skvělé Polívkové, která tátu nezapře ani pohyby. Scénář je ale velmi děravý, film mi připadá šitý horkou jehlou a zachraňují je jen skvělí herci a situační komika. ()

ssarka

po pár tisíciletích je tady komedie,která sice není vůh ví co,ale má smysl a herci hrají celkem normálně...takže příjemný průměr na nedělní odpoledne ()

Lucka07

Ano, toto téma už jsme mohli vidět mnohokrát. Komedie není sice originální, přesto mě velice pobavila díky skvělému hereckému obsazení. Anička Polívková coby převtělený Langmajer hraje dost uvěřitelně 😁. ()

Peroon666 odpad!

Není nic horšího, než když se Polívková snaží napodobovat svého fotra......vlastně ani nevím, proč jsem to v ten okamžik nevypnul. Je mi zle... ()