Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

matty76

Milé překvapení, začátek jsem se opravdu od srdce zasmál, to se mi u nových českých filmů v poslední době moc nestává, konec však již dost chaotický a moc naivní, ale budiž, žena byla spokojená a já v podstatě taky ()

MirecRKK

dobrý film ale povedal by som ze odflaknuty konec, preco ten koniec nemohol byt dlhsi? mensi spoiler: preco nemohlo sa v zavere par scen venovat vztahu dcera otec? prečo tam nemohl byť vyriešený odchod Carly z firmy preco tam nemohlo byt ako zbalil Táňu Pauhofovú?, keď sa ho opýtala o kom tá kniha je, prečo tam bolo to zaklínadlo a uplne sprostosť na koniec? ak nie scény aspoň keby povedal o tebe (miesto toho zaklínadla) a v závere ich dať dokopy alebo niečo proste ja mám rád konce ak sú dobre urobené a tuto by natiahnutie filmu o 5 minút mohlo urobiť dokonalú čerešničku na torte škoda... ()

majorzeman13

Solidní,slušná,pohodová,moc fajn komedie. Díky Langmajerovi a Polívkové jde o fakt zábavnou,vtipnou komedii ! Polívková vládne snímku !! I vedlejší role Matěj Hádek,Lenka Vlasáková moc fajn herci !! ()

maxs

Pokud člověk přistoupí tvůrcům na onu událost "z muže ženou díky kouzlu" a hodí za hlavu racionální pochyby o takové přeměně, spadnou z něho předsudky a může si naplno užít tuhle transformaci. Je pravda, že vzhledem k obsazení Anny Polívkové to nedá až tolik práce :) Langmajer jako šovinistické prase naprosto uvěřitelný a věrohodný. Anička zahrála "Langmajera" naprosto uvěřitelně, ba co víc, řekl bych, že je spolu s T. Pauhofovou to nejlepší, co film nabízí. Některé její "chlapské scény" nemají chybičku :D Karla zkrátka válela. Ani Hádek se v této společnosti neztratil. Nakonec jsem se u filmu tak řechtal, že jsem mu odpustil i pár technických úletů (napočítal jsem tři) a udělil na českou tvorbu velmi výjimečné 4*. Pokud se chcete bavit a moc nepřemýšlet, tenhle film je trefa do černého. Nic extra nového ani románový příběh ale nečekejte. ()

PinkButterfl

České filmy mám veľmi rada a ani film Po čem muži touží ma nesklamal. Veľmi chválim výber hercov, Anička Polívková hrala Karla vynikajúco, Táňa Pauhofová a Matej Hádek boli tiež výborní. Z kina som išla veľmi príjemne naladená. ()

bournak

Dobře herecky zvládnutá celkem příjemná blbost se slaboučkým scénářem. 100xviděná klišé někdy vyvolají úsměv na tváři, který ovšem rychle zmizí ve chvílích, kdy přijde další nesmyslná klička scénáře. Úplný odpad to není, ale hodnocení na ČSFD mi přijde vysoké. Samozřejmě cílová skupina je jasně daná, na film bych se za normálních okolností ani nedíval. ()

BlackDemon odpad!

Toto je jednoducho grc. Vydržal som presne 30 minút a potom mi začalo byť trápne aj za Polívkovú a spol. Na jej mieste si začnem starostlivejšie vyberať úlohy, lebo ide už o x-té klišé a vykrádačku v ktorej sa objavila. Ešte dobre, že som na to nešiel do kina, tie peniaze by som oplakal. ()

lineker

To jsme jako filmový národ opravdu tak klesli? Vážně se někdo směje zakopávání v podpadkách a rozbryndané kávě? Ty dvě hvězdy jsou v podstatě za prvních patnáct minut filmu, která mne dokázala díky Langmajerovi a jeho šovinistickém týpkovi jakž takž bavit. Jakmile dojde k transformaci, stává se film téměř nekoukatelný. ()

RenataD odpad!

Nechápu ty kladné komentáře. To už i nekonečné seriály na Nově i Primě jsou zábavější. Nebyla tam snad žádná scéna, kde bych se zasmála. Také inspirace filmem "Velký" je zde dost vidět. Chlap umí dobře řídit, ale jako ženská už ne? Musí se malovat a chodit na vysokých podpacích? Proč? Už vůbec nechápu logiku ohledně změny v časopise Playboy. Určitě by si též každý vzal sekretářku, která každému vylije hrnek s kafem. U filmu "Slunce, seno, jahody" jsem se pobavila víc. Filmu nepomůže ani dobrý výkon Langmajera nebo Polívkové, protože scénář prostě nestojí za nic. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Vaše kniha Dívka mých snů-se stala hitem...O kom vlastně je?" Rudolf Havlík asi viděl Mezi námi děvčaty. Napadl ho námět o sexistovi, kterého čarodějnice promění v ženu. Uděláme z Langmajera ženskou, kterou bude Polívková. Jak lépe porozumět ženám, než že se jimi stát? Polívkové jsem toho chlapa skutečné věřil. Ona je tady taková mužatka. Celkově jde o milou českou komedie. - 70%. ()

hujerita

Škoda no, mohla to byť ďalšia príjemná komédia na zasmiatie.Lenže ako to už býva zvykom, Rozbeh a začiatok super a potom to skĺzlo to romantických vôd a bolo to v prdeli. Anička Polívková na výbornú. ()

711

Netuším proč ale líbilo se mi to ... a to že dost ... skvělej film na odreagování .. místy vtipné krásná Pauhofová.. vždy precizní Langmajer a v tomto filmu naprosto dokonalá Polívková... jako klobouk dolu před českým filmem.. ()

igirogi05

Dal som 4*. Nemohol som ináč... Veľmi málo chýbalo, aby som dal 5*. Toto je ten film, tá výnimka - nebola tu voda a predsa bol skvelý. (čeký film v ktorom je voda nemôže byť zlý!) Havlík to proste vie. Polívková to hrá excelentne. Som sa pár krát z chuti zasmial. Pauhófová a Sandeva sú nádherné a dobre to hrajú. Hádek, Vlasáková, Polišková, Šteflová (tá kedy tak vyrástla od nežných vĺn ?) to zahrali prirodzene a s noblesou... A Langmajer ? Tak to je pán herec.... Takže skvelé. (ako môže dať niekto na tento film že odpad, nepochopím!) Ten námet bol trocha klišé a ošúchaný (každý z nás podobný film už niekde videl) ale čo už. Hudba bol vcelku fajn, mohla byť výraznejšia. Ale čo už. Ja som sa bavil, nečakal som veľa a dostal som mnoho. Ďakujem p. Havlík. ()