Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

Flexis

Ale jo, pobavil jsem se. Typická česká úsměvná komedie,která neoslní ani neurazí. Jiří Langmajer je velmi dobrou volbou pro ztvárnění Karla Krále,tyhle role mu vždycky šly. Polívková to zahrála báječně,cením její přirozenost a autentičnost. A celkově? Velmi dobrý průměr. Za zhlédnutí stojí tak maximálně třikrát,víc asi ne. 60% ()

oskar22

Film splnil účel. Pobavil. V podstate blbosť, ale intelektuálny zážitok snáď nikto od tohto filmu nečakal. Langmajer a Polívková výborný výkon. ()

Stefi_836

Hodně dobrých filmů lidi hází do odpadu už jsem si na to zvykla. Proto už se ani nedivím, že někdo udělil, odpad i tomuto snímku. Je to komedie, u které se zasmějete když jí berete s nadsázkou a nehledáte díry ve scénáři, které tam jsou. Herecky pěkně zahrané, Polívková hraje bravúrně a vypadá celou dobu jako její tatík Bolek. Hvězdičku jsem ubrala za to, že konec je zbytečně až příliš sladký klišoidní...setkání s rodinkou.. Langmajer se na  konci filmu chová nepřiměřeně mile, nevěřila jsem mu to ani po tom, čím prošel. ()

Rindi

To radši nebudu hodnotit. Nechápu, jak se tolik výborných herců může propůjčit k takové trapné zhůvěřilosti? ()

Zrzavakocka

tak já dávám čistých pět - a to jen, že tou dokonalostí zde byla Anička, na ní  ten film stál a ona byla tou kdo to táhl - Aničko byla jste super - ať už ty Vaše ksichty nebo pády řežiser si nemohl vybrat lépe   díky Vám ()

Nellaron

Dá sa namietať, že zápletka je príliš jednoduchá a strelená, s čím súvisia niektoré nelogickosti (ako môžu Karlu zamestnať, keď nemá občiansky preukaz?). Lenže tento film je v prvom rade komédiou a ja som sa kráľovsky bavil. Zle namaľovaná a v opätkoch čaptajúca Anna Polívková si ide one woman show a mňa dostávala do kolien. ()

kritička

Mně to zase tak dobrý nepřišlo. Byla jsem v kině na dvojce, která byla teda daleko vtipnější. Na to konto jsem si pustila jedničku a teda dvojka daleko lepší. ()

CamilleS odpad!

Výsledkem nejsem překvapena, jen mě mrzí nevyužitý potenciál. V dnešní době bychom snad měli být schopni podtrhnout problematičtější rozdíly mezi mužským a ženským pohlavím (a nošení podpatků nebo make-up mezi ně rozhodně nepatří). Tento typ humoru se vrací někam do roku 2003, Vilma Nováková a její prsa bořící Hollywood by do příběhu krásně zapadly. Cílová skupina je asi spoko, podle komentářů na sockách holkám nevadí, že i v 21. století jsou chápány předně jako blbky, co neumí parkovat, vyčítaj partnerovi pití piva, koukání na fotbal ale hlavně ! že ji neposlouchá ! A to je asi ono, kdyby někdo poslouchal, nevyplodil by takovej hodinu a půl dlouhej blábol. ()

Jirkacek

Český film Po čem muži touží z roku 2018 jsem zahlédl v nabídce společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera rozběhl na obrazovce naší korejské televize. Moc jsem si od něj nesliboval, ale je pravda, že v poslední době mne už několik českých snímků příjemně překvapilo, například Ženy v běhu nebo Bezva ženská na krku. Byl jsem tedy zvědavý, jestli se i ten s názvem Po čem muži touží zařadí mezi ty úspěšné nebo zaujmou místo v kolonce nuda a děs. Na začátku jsme se seznámili sympatickým, ale cynickým Karlem Králem (Jiří Langmajer), na kterého ženy letěly nejen protože byl šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utržil hned několik ran, když dostal výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu. Navíc ho naštvala bývalá manželka Jitka (Andrea Hoffmannová) a dcera Julie (Sara Sandeva), když po něm prvně jmenovaná chtěla peníze a druhá zase trochu pozornosti. Vzápětí mu neznámá žena nabourala auto a na jeho místo šéfredaktora byla dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřešil problémy jako chlap, když se společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) opil a v dobrodružné noci si přál, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistil, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší, což samozřejmě přineslo spoustu zajímavých situací. Náhodou se Karle podařilo získat místo recepční v časopisu Playboy a tak byl nablízku nové šéfové, které se nejprve snažil uškodit, ale časem na ni změnil svůj pohled. V novém těle musela navíc řešit zapeklité situace s dospívající dcerou Julií, která ho považovala za novou, poněkud podivínskou Karlovu přítelkyni Karlu. Jediný, kdo věděl o jeho proměně, byla kamarád Čestmír a ani ten mu v nelehké pozici moc nepomohl. Postupem času se dokonce Karla do své sokyně Leony zamilovala nebo zamiloval ? Ano, byl to zajímavý náhled na rozdílné povahy mužů a žen a možná i díky tomu mne film docela bavil. Možná více, než jsem si sám připouštěl. Nejvíce se mi jako muži líbila rozkošná Táňa Pauhofová, nejméně Anna Polívková, ale každopádně svou roli zahrála výtečně. Proto jsem byl spokojen a film jsem si tak zařadil do šuplíku mezi kladně hodnocené. Suma sumárum, český film Po čem muži touží ode mne získal čtyři roztoužené hvězdy ****. ()

Bubikm

První díl je ve srovnání s jinými pokračováním méně vtipný a zajímavý než pokračování. I když i v prvním díle se najdou vtipné scény, ale po hříchu jich je málo. ()

Radeck

Na české poměry komediálních filmů todle je hodně velké překvapení oproti jiným průměrným současným. Nejvíce jsem si užíval půvabnou Aničku Polívkovou a těch grimas v obličeji co předvádí tak jako bych viděl jejího skvělého otce Bolka z dob Kalamity a jiných. Je až neuvěřitelné jak se potatila protože právě ta komičnost jí moc sluší. Tři a půl hvězdičky tady nemůžu dát tak zaokrouhlím směrem nahoru protože si to tenhle obyčejný pohodový film co si na nic nehraje určitě zaslouží. ()

Salober

Tohle je jasná inspirace filmem Mela Gibsona Po čem ženy touží/2000/.  Nelíbí se mi tvůrci, kteří nemají svoje originální nápady… ()