Narcos - Season 1

(série)
USA, 2015, 8 h 15 min (Minutáž: 44–57 min)

Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Maurice Compte, André Mattos, Roberto Urbina, Diego Cataño, Jorge A. Jimenez, Paulina Gaitan, Paulina García (více)

Epizody(10)

Drogový baron Pablo Escobar je čím dál mocnější a kolumbijská a americká policie se tak musí postavit protivníkovi, který pro udržení svého impéria udělá cokoliv. (Netflix)

Dukekuky

1. série Narcosu je výjmečná a ukazuje skvělý úkaz toho jak byl Escobar hrozně zlý, nemá cenu to dále rozebírat. Prostě vše výborně povedené a já se hodně těším až si pustím 2. sérii ! 9/10 ()

jackalsc

Naprosto famózní obsazení herce do role Escobara. Seriál se utváří spíše takovým dokumentárním stylem a rozhodně má své kvality. Na tomto seriálu jde opravdu nádherně vidět, že bez převahy španělštiny by ten zážitek byl možná i 50% a věřím, že jakýkoliv dabing by tomu hodně uškodil. ()

Kushina

Naprosto skvělá první série o drogovém dealerovi, kterého zná celý svět. Byly zde scény, které braly dech, které nadchly i znechutily, ale hlavně zde byla naprosto dokonale vyobrazená chytrost a nebojácnost samotného Escobara. Nikdo by dle mého neměl takové koule jaké měl on a jak dokázal s klidem a bez respektu řešit veškeré situace. Zkrátka super. 95% ()

bonovox

Narcos v I. serii je nekompromisným polofilmom či polodokumetom o začiatkoch pašovania drog z južnej ameriky do USA v 80-tych rokoch minulého storočia, o vzostupe slávneho narkobaróna Pabla Escobara a jeho kumpánov a taktiež o neúnavnom boji polície, špeciálnych jednotiek a vlády proti drogovému kartelu. Množstvo mŕtvych, luxusný život ale aj strach o život. Pôsobivo intenzívne natočené, skvele zahrané neznámimi hercami, proste najlepší TV produkt. 100% ()

Sebule

Zajímavý seriál o největší drogovém bossovi v historii, líbí se mi styl, jakým to je napsané, herci jsou skvělí, ale některé díly mi přišly trochu nudnější a naopak jiné mi přišly velice napjaté a perfektní.Finále pro mě nebylo tak skvělé, jak jsem očekával, bezpochyby skvělý díl, ale chybělo mi tam nějaké napětí nebo nějaké větší příběhový posun. Hodnocení: 8,5/10 ()

david141474

Tak toto bylo něco neskutečnýho! Ta atmosféra, ta se jen tak v nějakým seriálu nevidí, naposledy tomu bylo v Arrowovi, ale tam se to dalo očekávat, když je to Arrowverse. Ale zpět k seriálu. Nemám slov, vážně kvalitní záležitost se skvělými herci, atmosférou a dějem. Nic víc od této série nečekejte. Maximálně ještě kvalitní soundtrack. Tato série má krásných 10 dílů, kde ani jeden neztrácí na kvalitě. Všechny jsou desítkové záležitosti! A teď nekecám. Herecký obsazení v čele s Wagnerem Mourou je naprosto excelentní a všichni zúčastnění ve svých rolích válí! Objeví se Luis Guzmán, který se objevil ve skvělé Wednesday a taky jedna třešnička na dortu, Pedro Pascal, který je tady taky skvělý. Je nám postupně odvyprávěn příběh Escobarova vzrůstu, kde po sobě zanechává spousty mrtvých. Celá linka v La Catedral je naprosto skvělá a Pablova narůstající paranoia je jasně poznat na jeho výraze čím dál víc. Tomuhle říkám naprosto perfektní hraní! Já su velice spokojen a dost se těším na druhou sérii, hlavně po tom otevřeném konci. 10/10 Hodně kvalitní záležitost! ()

Mikithemage

Zajímavé kloubení mnohdy až politické detektivky a dokumentu. Hold vzdávám hlavně Mourovi mourovatýmu. Jeho charisma na mě doslova sálá z obrazovky, ale seriál rozvádí jeho příběh do komplexnější, ne jen jedné roviny. Těžko říct, jestli je tady v roli záporáka nebo hrdiny, ale jisté sympatie si získává a nakonec mu člověk i musí zatleskat. Jsem rád, že tvůrci si sami sobě rozvázali ruce za zády, když v půlce série jemně odstoupili od dosti jednoznačné linky DEA vs. Pablo, nabídlo to mnoho příležitostí, jak ukázat, že tenhle příběh prostě nemá jednu stranu zlou a jednu dobrou. ()

Tumbik

Dokonalý, bezchybný a mrazivý seriál o jednom z největších "padouchů" všech dob. Herecké obsazení se povedlo na výbornou - zejména u hlavního (anti)hrdiny Pabla Escobara - neskutečný herecký výkon Wagnera Moury. Výborně se casting povedl také u dvou "hlavních" agentů DEA - Pedro Pascal a Boyd Holbrook je vynikající herecké duo. Je až neskutečné, že se povedlo natočit tak autentický a hrozivý seriál. Vynikající po všech stránkách. Třeba neopomenout také vynikající kameru a dobovou hudbu. Úžasné. Uvidíme, co přinese druhá série :). ()

myshade

Hned na začátek musím vyzdvihnout parádní herecký výkon W. Moury. Celou sérii jsem hltala, proste pecka !!! Jasně ne všechno je úplně přesné, ale klobouk dolů, celá série má spád, vtáhne vás a na konci každého dílu jsem se nemohla dočkat až si pustím ten další. Hurá na druhou sérii :) ()

antolikopoli

Kurva to bolo dobre! Som naštvaný sam na seba že som sa k Narcos dostal až teraz. Prvá séria ma bavila extra moc, dôkazom je že som ju celú sfukol za tri dni čo je u mňa veľmi neštandardné, na desať dielový seriál potrebujem tak týždeň a pol, tu som len za jeden diel jebol šesť epizód. Bavilo ma to od začiatku do konca. Ak hľadáte niečo pričom sa nebudete nudiť, nedovolí vám to odtrhnúť sa od vašich širokouhlých obrazoviek tak toto je práve pre vás. Pozoruhodná vec ktorá bude pochuti fajnšmekrom je podoba realite ktorá je vysoko kvalitne spracovaná a nestane sa že uvidíte explodovať jablko o sile stotisíc TNT ako to býva zvykom v podobných snímkach. Prvej sérií bez debaty patrí 9/10 a už teraz sa teším ako si zajtra pustím piloťák druhej. ()

Sashmen13

Solidní jizda od začátku až do konce. Nejsem informován nakolik je série přesná skutečnosti, ale to jí na kulervoucnosti rozhodně nijak neblokuje. Nejvíc se mi libí jak se lidé v příběhu mění a někdy není lehké odhadnou kdo se jak zachová. Do toho všeho vstupuje chaos jižní ameriky, která má potenciál být ráj na zemi, ale rozhodně ne pro každého. ()

Bohdy67

Samozřejmě chápu, že je potřeba dostatek akce aby to diváka bavilo a hlavně ukázalo jakoej byl Pablo borec, ale osobně bych byl raději za propracovanější vykreslení toho jak se vlastně dostal k moci a jak fungoval jeho kartel po obchodní stránce. Tedy v podstatě více věnovaný děj Medellínskému kartelu a jeho celistvému fungování. Ano, hlavou i patou byl Escobar, ale způsob výroby, distribuce, převozu celkově fungování ho dalece přesahovali a na tyhle věci měl lidi. Což je tu také zmíněno, ale podle mě hodně okrajově. Ale i tak je to jeden z nejlepších seriálu, které můžeme vidět a asi nejlepší který mapuje život a dobu jednoho člověka. 79% ()

babuška

Tak tohle má koule od začátku do konce, PB byl král šňupáků a tenhle seriál to krásně vykresluje, jde do detailů a hloubky, jo uvidíme co další řada. 5/95% ()

Flashback

Jediný seriál v historii, který nepotřebuje vyplňovat nudnou vatou. Hromada reálií, spád a propojení se skutečností. Našlapané událostmi bez hluchého místa. S velkým náskokem nejlepší a nejdospělejší seriál vůbec. ()

dansimon

Když jsem si nedávno předplatil Netflix, pečlivě jsem hledal, co začnu sledovat. Z okolí jsem měl spoustu ohlasů na Narcos a tak jsem začal s tímto seriálem. Pro někoho, viz níže, je to pouhá učebnice dějepisu, ale pro mě je to zajímavé téma ve strhující podívané. Celé je to o vzestupu drogového magnáta mezi nejbohatší lidi světa. Pozadí jeho vzestupu - moci, politického vlivu a nájemných vražd je až neuvěřitelné. Kolikrát si člověk láme hlavu, jak se vůbec tohle mohlo dít. Příběh zesiluje ústřední dvojice detektivů, která se snaží Escobara dopadnout. S každým dílem rostlo napětí a i když bylo pár horších pasáží, hodnotím 95%. ()

Tobias18

Neuvěřitelně uvěřitelně převyprávěný příběh o jednom z největších zločinců všech dob. Je to možná v některých chvílích až příliš faktické, ale vedlejší linky policistů to dokonale vyvažují. Jediné, co mě možná trochu překvapilo, je že jsem cítil minimum emocí, a na konci jsem si neřekl: ,,Ten Pablo je ale hajzl!“ Jinak jde však o jedinečných životopisný seriál, s úžasným řemeslem a skvěle napsaným scénářem. Ani hudba a herecké výkony rozhodně nezaostávají. Velká spokojenost a druhou řadu rozhodně plánuju. 95%. ()

Tomas129

Naprostá bomba! Nemohl jsem se přestat dívat! Je neskutečné, tak jak se ve vás bije Pablův vztah k rodině a to co dělá a jak vraždí. Nicméně i když scény s jeho rodinou vás pobízejí k tomu, aby vám ho bylo líto, tak je třeba si uvědomit, jaký to byl zmrd! Vraždil nevinné lidi a pašoval drogy... ()