Nejlepší plány (S03E06) (epizoda)

Best Laid Plans

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 57 min

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

• tron

No veru nie, takto kamaráti nebudeme. Fakt strašná nuda. Definitívne preč sú vyložene sympatické postavy agentov DEA z prvých dvoch sérií. Zostal len unudený Peña a dlhé minúty absolútne nezáživných dialógov, pri ktorých zažívam ťažké ublíženia na tele. Tretia séria sa vôbec nevie vzchopiť a byť takou adrenalínovou jazdou, ako predchádzajúce. Chápem, že trojka mala byť iná, ale čo je moc, to je príliš. Veľmi negatívne hodnotím aj zbytočne dlhé minutáže epizód; takmer všetky majú ďaleko nad 50 minút. To je pri natoľko riedkom deji nepochopiteľne veľa. Som presvedčený o tom, že ak by tvorcovia viac strihali a každá časť by mala max. 40 minút, hodnotil by som tretiu sezónu o čosi lepšie. Tak ale čo narobíte, keď si niekto nie je dostatočne vedomý svojich limitov...(24.10.2017)

Jak na horské dráze. Napínavý díl s mraky přestřelek, honiček. Některé autentické, jiné méně, ale má to tu jižanskou dravost a to se cení. Je vidět, ze kartel z Cali to umí po dobrém i po zlém.(29.10.2019)

Spoilery! Velice našlapaný díl, od kterého nebylo možné otrhnout oči. Jorge rozehrál hodně vysokou hru. Už se nemůžu dočkat až si na jeho ratolestech pochutnají rybičky. Jináč Peňa je po povýšení neskutečně sympatický borec. Díl od dílu ho žeru víc. Pablo už mi tolik nechybí. Jeho roli agresivního psychouše přepral obdobně sympatický Chepe, který jedná výhradně v jazyce olova. Konečně také tvůrci vyslyšeli moje volání po dalším kartelu. Kluci ze severu se s tím moc neserou, a tak nás čeká v posledních 4 dílech konečně drogová válka.(1.10.2017)

Těšil jsem se na pořádný nářez a dočkal jsem se. Tvůrci věnovali předchozí epizodu teorii a v šestém dílu došlo na praktickou část. Je jasné, že Jorge Salcedo nedopadne dobře, na to se na něj David Rodríguez dívá příliš divně, všechno ostatní se spíše zamotává. Opět došlo na slušnou akci, i když je pravda, že přestřelka v klubu byla značně nepřehledná.(14.7.2018)

Syn Miguela Rodrigueze - to je materiál. Celkově se to všechno řádně komplikuje...84%.(5.10.2017)

"No plan is perfect. Especially when you deal with a substance as volatile as cocaine. At some point you're gonna make a mistake. And your enemies are watching and waiting. They're gonna see your weakness and make a move. See, that's the thing about plans. No matter how perfect you think they are, however brilliant or audacious they may be, well, they can still go to shit when that one thing goes wrong. And once that happens, there's no going back. It's all downhill from there."(29.7.2019)

Parádní akční napínavá jízda. Takhle to vypadá jako Narcos v nejlepším, jen mám pocit, že tentokrát se trochu šetřilo v rozpočtu ( viz. scéna v salsa klubu, kde bylo pět a půl lidí, ačkoliv to měla být akce celého města)(29.9.2017)

Mně se tohle za poslední epizody líbilo asi nejvíc. Jorge se mi i v roli práskače dost líbí a odpověď Cali cartelu je jediná - válka.(11.2.2018)

První epizoda, kdy mi trošku nesedla dlouhá minutáž. Nicméně finální přestřelka to náramně vykompenzovala a já se začínám bát o Jorgeho.(13.2.2019)

Francisco Denis je bravúrny, jeho herecký koncert graduje každou časťou, perfektné.(12.9.2018)