Pátrání

• USA Searching (více)

jigsaw44

To dievča nakoniec prežije a ukáže sa, že zato može syn tej detektívky, ktorá sa vždy snaží zamiesť stopy. Predchádzajúca veta obsahuje spoiler. Každopádne je to jedna z lepších (online) detektívok. ()

DavidDizzer

Film, u kterého mě trochu překvapuje až nadstrandardní hodnocení. Musím říci, že je sice opravdu originálně natočen, většinu filmu v podstatě přes monitor notebooku, webkamer či telefon, což smekám, neboť u jiných filmů se to v podobném stylu totálně nepovedlo, zde však ano. Co ovšem musím vytknout, že se o nervy drásající thriller opravdu nejedná, jak uvádí popis filmu. Pod pojmem nervy drásající thriller si představuji asi něco jiného, zde se mi nervy opravdu nedraly, jako u jiných filmů, kde to slibují. Uznávám, jen tak vymyslet a zrežírovat velmi zamotaný příběh nebude asi nic snadného, do poslední chvíle opravdu člověk neví, co si myslet a oč tam přesně jde. Zamotání, tedy mysterióznost příběhu se mi líbila. Co se týče napětí, toho jsem se dočkal spíše až v závěrečné druhé polovině filmu, kdy vše vyplynulo na povrch a vše bylo "vysvětleno". Trochu více bych rozvedl závěr, kde některé scény chyběly, *** SPOILER -> *** třeba co se týče verdiktu agentky a jejího syna! Film, který nijak neurazí, ale mě osobně ani nijak výrazně nenadchne. Mírně nadprůměrné hodnocení si zaslouží, ale určitě ne nad 75 %. U mě je to 65 % - 70 % a tedy 3*. ()

Marcecek

Žeby čerstvý vánok do trilerovej tvorby? K dokonalosti tomu čosi /koniec/ chýba, ale napätie určite nie. Tempo je rýchle, svieže, nenudí, až do konca neviete kdo je vinník, teda koniec bol pre mňa celkom prekvapivý, ale aj tak si myslím, že je záver asi najväčším kameňom úrazu, ale nič čoby bolo fatálne pre konečnú kvalitu filmu. Film je rádoby originálny, schováva sa za zábery kamery počítača, mobilu a podobne, poukazuje na silu aj dvojsečnosť sociálnych sietí. Každopádne jedná sa o kvalitný, nový a moderne spracovaný triler, nie dokonalý, ale určite stojaci za zhliadnutie. ()

draxxi

Specialitou tohoto filmu je, ze se cely odehrava na monitorech a obrazovkach pocitacu. A presne to uz mi cca po 5. minutach neskutecne lezlo na nervy. Nastesti vse zachranil z pocatku neoriginalni pribeh, ktery postupem casu ziskava na napeti i prekvapivosti. 28/12/2023 70% ()

c.mravenciar

Tak takto by mohol vyzerať digitálny naturalizmus. Avšak ten ostal len v inovatívnej forme. Dej sám o sebe má dobrý zvrat, ale vlastne vo svojej americkej "čistote" pôsobí nerealisticky. Práve to, že vo vnútri ide vlastne o štandardný mainstream film, ktorénu chýba kus poézie, nedokáže zo svojej formy vyťažiť maximum. Teda film, ktorý by mohol odkrývať temnotu internetu ostáva práve v naivnej rovine odkrývania ľudského dobra. Bohužiaľ, tomuto neverím. Ale kvitujem, že som si počas sledovania vôbec neuvedomoval, že pozerám vlastne na experimentálnu formu. I keď na druhej strane, možno by surovejšia forma dávala divákovi väčšiu možnosť uvažovať a menej prežívať. A to by sa mi páčilo,vzhľadom na tému, viac. ()

90125 odpad!

Nie, toto určite nie. Tento spôsob skajpovej "filmariny" sa mne zdá byť veľmi nešťastný a úplne ma míňa. Dívať sa 100 minút na fasbúkové posty ma fakt nebaví. A odhliadnuc od nestráviteľnej formy, aj zápletka, v ktorej je nakoniec vrahom záhradník, bola úplné fiasko. p.s. Verím že onlajn závislactvo už vedia liečiť. 15 % ()

JoeHalenbeck

Zajímavé a originální. Musím souhlasit s Drake31 a tento film opravdu patří mezi to nejlepší, co jsem letos v kinech viděl. Vadí mi jen snad to, že by to mohlo být považováno za poučný snímek o nástrahách sociálních sítí. Chci říct, že pokud jsme se jako společnost dostali tak nízko, abychom potřebovali filmy o tom, že lidi na internetu lžou, tak je to dost špatný. ()

Sshania11

Na pocudovanie ma tento film od zaciatku dokonca drzal v napati a mozem povedat ze za mna urcite prijemme prekvapenie. Odporucam pozriet. ()

princeznaaur

tohle bylo super představení sociálních sítí a jejich negativ, kdy nevíte, kdo číhá na druhé straně. Jak mladí potřebují být likeováni, ale ve skutečnosti o ně nikdo nejeví zájem, mají 1000 virtuálních přátel, ale žádného s kým by šli na procházku. Líbilo se mi, jak to bylo natočeno formou skypů a jiných vizuálních aplikací. Rozuzlení příběhu taky super.A hlavně, že to otec nevzdal. Režisér udeřil kladivem na hlavičku a vcucnul mě tímto neobvyklým pojetím do děje. ()

Martin2195

Wau... dráma ako má byť, prekvapenie za prekvapením, zvrat za zvratom. Nikdy som nevedel čo ma čaká, ako diváka, ďalej. Taktiež sa mi veľmi páčilo prevedenie filmu - pohľad zo sveta počítačov, elektroniky. Bolo zvládnuté do posledného detailu, od faktu ako: Windows XP história -> MAC prítomnosť, až po hľadanie cez google podľa obrázkov a resetovanie hesiel. Možno zo mňa hovorí to víno, ktoré som vypil, ale tento film sa mi naozaj páčil - za mňa 90%. ()

mdf

Skvělé,nápadité drama z pohledu počítače.Ukazuje, kolik informací,díky sociálním a komunikačním sítím se dá o vás zjistit a jak díky aplikacím a programům i ledacos změnit.Zmizení dcery a následné vyšetřování je napínavé a hlavní zvrat dost překvapivý. ()

Andrew88cz

Tak tenhle počin, je slušný kriminální drama thriller... Vše se odehrává skrze počítač a kameru, případně mobil. Otec, který přišel o ženu nyní postrádá i dceru. Zhruba po 45 minutách začíná film dostávat tempo, odhalení "vraha" a konec, který jen tak někdo dopředu neodhadne. Film má téměř vše, co takový thriller má obsahovat, přesto to na 5 hvězd za mě není. Možná bych klidně ještě 30 minut přidal a víc rozvedl ten závěr, trochu víc to vygradoval a natáhl, ale to už je spíš věc vkusu. Překvapení roku pro mě. (8/10) ()

Jindra_S

Velmi příjemné filmové překvapení a to nejen nezvyklou formou, ale i hereckými výkony, především Johna Cho. A konečně mám pocit, že si scénáristé přečetli scénář, když ho jednou napsali, takže příběh dával smysl. ()

omega_SK

Fuuuu silna kava totok. Veru nechcel by som zazit. Toto nedoceni jedine emocne zakrnele embrio odchovane na akoze hudbe typu "riťhnus". ()

m.kucharr

Originalita, zvraty, zajimavy poutavy pribej,ktery me zapresoval do sedacky. Velice poutave drama s prijemnymi herci. Neokoukane tvare do tohoto filmu krasne sedi. ()

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster