Epizody(12)

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

Dosou odpad!

Šestá, nebo snad sedmá garnitura herců. Počítám - li do osmy. Hrůza hrůzová. Čistý průstřel = 0. ()

Jan.Sus odpad!

Viděl sem jeden díl a stačilo. Jestli tohle někdo považuje za zábavný seriál ať se nechá vyšetřit. Kam až může TV Barrandov klesnout. ()

Peddro

Jak píše kolega v předchozím komentáři, stačí k názoru upoutávky. Sice nemám rád předsudky, ale ukázky jsou jeden trapný ,,vtip" vedle druhého...Viděl jsem jen jednu ukázku a bylo mi trapně za herce... ()

oskiii odpad!

Stačí se podívat na "herecké" obsazení. Sběr zoufalých ochotníků. Smutné je, že Carda přes tento typ seriálů klesá čím dál tím hlouběji. Přitom je to velmi dobrý herec. ()

NextOne odpad!

Show Leoše Mareše se ze dna aspoň malinko zvedá, tohle je blbost na entou. Už jenom zakomponování Ornelly může vymyslet jenom bezmozek. Ne každý se může stát režisérem, tenhle pán určitě k filmovým režisérům nepatří. Ještě že je tu mladý režisér Mádl, který může českou scénu malinko zachránit. ()

solver odpad!

Divím se Suchařípovi ... a souhlasím se Snake.Charmer. Tu kameru nechápu, sedí v parku na lavičce, vedou dialog a kamera se neustále pohybuje jako by tam skákal Stallone v ringu. Tato energie však chybí ve scénáři, kdyby byla v klidu, pravděpodobně bych odpad nedal, protože jako kulisa k domácím pracem by to nebylo marné, ale takhle leda do rádia... ()

pan_Bily odpad!

Nejsem zastáncem předčasných a unáhlených soudů, ale na tohle mi stačil necelý jeden díl. Na ten jsem se podíval jen ze zvědavosti, jestli je to opravdu taková tragédie, jak se všude píše. Již z upoutávek mi bylo jasné, že jde o seriál alá Kameňák. I když tedy nevím, jestli to bylo záměrem přenést Kameňák do seriálu, nebo je to z umělcovi fantazie a podobnost je čistě náhodná. Nejsem žádný příznivec Kameňáku(ů), ale zlatý Kameňák. Tohle je ještě o třídu horší. A patřičně vyšperkovené takovými perlami jako je komentování situací "vypravěčem", myšlenkové promlouvání Václava Vydry do kamery (aspoň doufám tedy, že to má vyjadřovat jeho momentální myšlenku, jinak by to byl úlet ještě větší) nebo role a výkon Dády Patrasové. ()

julie_mie

Čisté peklo - obsah vs. kamera. Když už se člověku nedělá špatně ze scénáře a hereckých výkonů, tak ho kameraman umlátí zoomem. ()

pepinouno odpad!

Tv Barandov se tímto dílkem definitivně zapisuje na místo pro nejostudnější televizi na české scéně. Seriál Bezdružice potěší snad jen duševně choré jedince a myslím, že i ti by dokázali předvést zábavnější a umělecky hodnotnější seriál. No, Babovřesky asi dostanou nominaci na Oskara! ()

Jard odpad!

Seriál ako taký som neočakával nejako extra zaujímavý, keďže to vyrobila TV Barrandov, ale dosť ma poburila tá amatérska práca s kamerou. Dokonca ani amatér by to tak nenakrútil. Nestabilita kamery a nezmyselné zoomovanie a odzoomovanie každú chvíľu, to je len slabý odvar amatérskej práce pri výrobe. 5% ()