Epizody(12)

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

MFloyd odpad!

Na tohle se doslova nedá dívat, co to ti kameramani fetovali, to je k blití, pokud tam všichni nejedou na koksu tak nevím, ale chápu že takovýhle těkavý záběry používají i v Américe, ale to neznamená že to musíme dělat i my, nebo že to je snad super, když přibližují, oddalují, hejbou tím doleva doprava a přitom tam není žádná akční scéna, jen si tam dva dementi povídají. Předtím než se na to někdo pokusí kouknout doporučuji kinedryl! No a to jsme zatím hodnotil jen kameru, to další už ponechám radši bez komentáře, tohle je mustr pro všechny, co chtěj točit nějaký pěkný odpad. ()

Cundroklepac odpad!

banda choromyslnejch mentálů kopírující stále ftipné 10 let staré ftípky z bazerantova je velkolepé. Je to vodpad takovýho formátu že bys ho musel recyklovat 16x a pořád by to sloužilo jen jako náplň popelnic... v pohodě v pohodě natočíme bullshit ve vodě ! ()

carl.oesch odpad!

Díky tomuto dílu, které jsem nevěřícně sledoval díky přeladění televize snad celých dvacet minut a které zcela bezostyšně a amatérsky vykrádá "mistra" Trošku jsem pochopil, že dno je bezedné.... ()

ESNYR

Tak Já nevím. Poučí se někdy česká společnost, nebo nám budou tyhle splašky servírovat až do konce našich životů ? ()

inuisibilis

Chacha!!!Větší p******u jsem nikdy neviděl.Bezdružice.Spíše Trotlovice.To už vážně náš český národ neumí vymyslet něco moderního a dobrého.Opravdu znechucen dávám 0%. ()

Honzulik odpad!

Tak tady u tohoto seriálu bych jen podotkl, že jsme asi už fakt národem šulínů, kteří neváhají českou kinematografii zprznit takovým stupidním zvěrstvem jako "seriál Družice"!!! Protekčně se to dovalí na nějakou TV a nějaký hňup to dokonce vše platí...Jak ještě můžou víc naši filmoví tvůrci a herci klesnout...? Věřím, že už to víc asi opravdu nejde... Odpad jak sviňa a když bude možnost, nakopejte už někdo do řiti toho kokota Vydru a spol...! ()

prochyn odpad!

Zrovna jsem kopal latrínu, a co čert nechtěl, dávali Bezdružice. Nebylo poznat, která žumpa je hlubší! Vlastně jo, z té hlubší žumpy na mě jukla Ornella. ()

Dixieboy odpad!

Zvědavost, jestli ty komentáře nelžou mne přivedla k tomu, že jsem obsolvoval tento klystýr, který mi roztrhal vnitřnosti... nemohu uvěřit, že tahle p**ovina opravdu není zákonem zakázaná... A proboha kterej KOKOT si za kamerou neustále hraje se zoomem????!!! ()

PetraMishka odpad!

To nemohli myslet vážně. Celý ten ansámbl by za trest už neměl nikdy dostat roli, a to ani štěk na 5 vteřin, protože zaprodat se něčemu takovému je neuvěřitelné. Kromě naprosté idiocie "dialogů", snažení "neherců" a doslova chcípaní při každé vyslovené slabice, když to už zvládnete sledovat 2 minuty, vás naprosto dostane ta kamera. Podle mě je to nastavený nějaký režim jako doleva, doprava, nahoru, dolu, přiblížit, přiblížit, vzdálit, záběr na krk, vzdálit a znovu celé dokola, protože jinak tam možná za tou kamerou stojí tak opilé batole, jinak to není možné. Eda Wooda na vás, vy neumětelové. Ten měl filmování aspoň rád a člověk se tomu může zasmát, ale tohle je tak na vytření si zadní části. ()

hony23 odpad!

Také se vám někdy stalo, že jste s vyvalenýma očima zírali na něco tak pitomého, že jste to nebyli schopní přepnout na něco jiného? Mě se to naposled stalo u Bezdružic při scéně, kdy zfetovaný Standa Hložek vystupoval na nějaké podivné místní slavnosti. Až člověku bylo stydno za ty herce, jaké šílené role musí přijmout, aby poplatili všechny své hypotéky a leasingy. Jediný vtipný okamžik večera nastal ve chvíli, kdy na můj dotaz, kdo tohle proboha režíroval, má přítelkyně odvětila, že pravděpodobně nikdo! ()

DAJAAAA odpad!

Jak se taková hovadina může nazývat nejlepším komed.seriálem,to nechápu.Pro mě jsou nejlepší komed.seriály jednoznačně chalupáři nebo hospoda.Tohle je brak.Vůbec mě to nezaujalo,oproti tomu série Kamen´aku jsou oscarové filmy.Co mi tam nejvíc vadilo,byla příšerná zoomující,zneklidn´ující kamera,jako by ji držel v ruce nějaký zk.rvený fet´ák,.Copak tento seriál je určen pro zk.rvené fet´aky?To už mi upoutavka nezdělila.A za druhé,je tam hromada vtipů,už ze zmín´ováneho Kamen´áku.Jedna star za chuáka Vaška Vydru,který asi nevěděl do čeho leze.Škoda,dost jsem se na to těšil a opět zklamání,jak je v poslední době v naší televizní a filmové tvorbě zvykem. ()

dmatejek777 odpad!

Představte si nikdy nekydanou žumpu a v ní hluboce zavrtané a rozmazané ho.... Tak to je tenhle výtvor. Jak může bejt česká tvorba tak pokleslá? To je tak smutný! ()

Dosou odpad!

Šestá, nebo snad sedmá garnitura herců. Počítám - li do osmy. Hrůza hrůzová. Čistý průstřel = 0. ()