Epizody(12)

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

mikruu odpad!

Tak jsem tomu dal šanci na jeden díl. Velice, ale velice trapná parodie na Kameňák. Je lhostejno, zda film, nebo seriál. A když už je úvodní záběr ze Strančic, tak to klidně mohli pojmenovat Strančice... A to, co tam předvádí Patrasová je pěkná ubohost. ()

Peabody odpad!

tak vydra carda bendová patrasová je sázka na jistotu, nechybí skamene, dokonce i majstr sypal kdyby se jejich herecké schopnosti sečetly, furt budeme od nuly pouhým okem k nerozeznání. Hlášky jako rukojmí postřílet lupiče osvobodit to je tak sotva pro první třídu základky.  Ale co tam dělá mladej Suchařípa? Pyško? Asi vydělávaj, hm.  Ještě že mi funguje paměť, takže vím, že Patrasová a Bendová kdysi vypadaly docela pěkně. A ty brechtovsky zcizující proslovy do kamery. Takže suma sumárum něco neuvěřitelného - blbější než Kamenák, tedy ftipy místy stejně blbé, ale bez Troškovy režisérské zkušenosti a umění odhadnout co lidi chtějí. No jaký Soukup a jeho TV, takový seriál. A tolik režysérů asi proto, aby se jeden tolik nestyděl. ()

JohnnyV odpad!

Stačí se podívat na název, TV stanici, "příběh" a obsazení a všechno je jasné. Škoda času. Chudák paní Medřická, kdyby věděla, do jakých sraček její syn leze...no, naštěstí to neví. ()

kreyson13 odpad!

Náhodou jsem na to chvíli koukal a měl jsem pocit déja vu. Jenom jsem si nebyl jistej, jestli je to Kameňák, nebo Babovřesky. Nic proti těmhle ptákovinám, ale dělat z nich seriál a vydávat to za původní tvorbu je trošku moc. Zdendo soráč :-)) ()

wwwFINKcz odpad!

Moje otázka zní, jak je možné, že nový umělecký šéf dejvického divadla (Dejvice - vždy byly zárukou kvality a břitkého humoru) natočí tak příšernou sračku. Já chápu, že někdo musí živit rodinu, i pro herce to je prostě jen kšeft. Ale ikdyž pominu, že se někdo propůjčí takový příšernosti, tak mi nedochází ta naprostá nekompetentnost produkce a výše zmíněné dramaturgie. To prostě musí každý pochopit, že tohle nemůže vydělat peníze. Že to je pandořina skříňka, napěchovaná apokalyptickým mixem toho nejhoršího, co slovo "umění", ale i obyčejná popcornová zábava, mohou ve své dekadenci obsahovat. Tady prostě nejde jít už níže. Ikdyž jsou lidi stádo, často překvapujíci svou bezmozkovitostí, toto zkrátka nemůže být určeno vůbec žádné cílové skupině. Nechápu, kde se vzala tahle ubohost, kterou celý štáb svorně tvořil. Jak jim to nemohlo dojít? S přízviskem NEJLEPŠÍ KOM. SERIÁL., kteří si tvůrci sami určili mám pocit, že jsem opravdu spadl z jahody na mars. A to k tomu nepotřebuji ani družici zdarma (což byla virálni marketingová lákačka na seriál). ........ mimochodem, ani to nechápu, který marketér mohl vytvořit tuhle nekonečně mimózní kampaň, jenž akorát na...štvala x lidí, kteří na to v dobré víře skočili. Negativní reklama je v tomto případě jen pouhým NEGATIVNÍM OBRAZEM. ACH JOOOO:... už se fakticky nekonečně těším na další reprýzu "nováckých Nováků". ()

CentriFUGA odpad!

Jedním slovem - zoufalost ... překvapuje mě celkem slušné obsazení - kam naši herci chtějí spadnout ? Kdo viděl divadelní představení Blbec k večeři, dá mi jistě za pravdu, že herci - Vydra, Carda, Boušková jsou výborní. Nechápu co dělají v takovémto hnoji, kde není ani vtip, ani děj, a vlastně díky kameře ani obraz ... ()

benden odpad!

Stejně mne nejvíc baví, jak někteří herci pak řeknou - pečlivě si vybíráme, v čem budeme hrát. V přehlídce "hvězd" tohoto kýče ovšem těžko hledat Pana Herce, který by toto řekl! ()

phephy odpad!

Kdyby měl každý uživatel právo dát 1x za život záporný počet hvězdiček, tak je toto "dílo" těžce v mínusu. ()

Bránolog

Hvězdičkovat nebudu, protože tímto nehodlám ztratit ani minutu času (no, na tu minutu bych se možná ještě ze studijních důvodů hecnul). Spíš by mne zajímalo, jestli zastupitelstvo vcelku příjemného, stejnojmenného západočeského městečka již podniká náležité právní kroky... Ještě jsem si vzpomněl, že mne kdysi pobavil překlad jména Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic do angličtiny: Christopher the Bastard from After Spoons and Without Satelites... ()

Johny_Blaze odpad!

Po shlednuti deseti minut tohoto serialu se mi zkratil zivot o deset let a jen tesne me minula mozkova demence. Jeste doted obcas nekontrolovatelne slintam pri vzpomince na vykon obsazenych "hercu". ()

xray0045 odpad!

Když jsem četl komentáře, nevěřil jsem a musel jsem to vidě. Dal jsem si jeden díl a bylo to o jeden víc než snesu. Hned jsem si vzpomněl na Stopařova průvodce po galaxii ...čtyři posluchači zemřeli na vnitřní krvácení a předseda Středogalaktické komise pro mrzačení umění přežil jen díky tomu, že si uhryzl jednu nohu. To přešně vyjadřuje moje pocity. Scenář, režie, kamera, zvuk a herci hrozný. Ten zbytek docela ujde. ()

Pavel.Kubik odpad!

Kameramanovi bych nejenom sebral přístroj a zbavil ho svéprávnosti, ale rovnou bych jej zastřelil! Jinak to mohl být standardní sitkom, který bych i shlédl, ale díky kameře – po prvním díle – dost!!! ()

levtomas1998 odpad!

To je taková píčovina, že cejtíte jak vám odumírají šedé buňky mozkové každou vteřinu. Říkat tomuhle umění je hřích. Bez Vydry by to bylo prakticky nekoukatelné. ()