Epizody(12)

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka? Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald". Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh... (TV Barrandov)

Snake.Charmer odpad!

Kameňák v seriálovym kabátu. A kameru dostal do ruky nějakej retard, kterej se rozhod, že pokoří rekord v počtu minizoomů za minutu. Barranďák zkrátka rozšířil své zatuchlé portfolio o další podařený kousek. ()

Bozvav

Zabijte mě klidně hned, ale já se alespoň u prvních pár dílů bavila. Zvláště u prvního, kdy jsem nevěděla co čekat (neb dle recenzí mělo jít spíše o horor pro lidi úplně tupé) jsem se bavila královsky. Pak už to šlo dost dolů, uznávám, ale odpad? Co bychom pak museli dát filmu Scary Movie 1 až 5, který je v podstatě vedený na obdobné vlně. Řekla bych, že jen nejsme u našich dobrých herců na takový způsob hraní a tento žánr zvyklý. Netvrdím, že je to nějaký klenot kinematografie, ale co je potom "Růžovka, Ulice, Doktor Martin a mnohé jiné klenoty"? Jako jednohubka - vidět, trochu se zasmát a zapomenout se to dalo. Jednu hvězdu jako celek, druhou za úvodní díl. ()

Olík

Abych byl zcela upřímný, tak já vlastně ani nemám co komentovat. Dal jsem pouze první díl a kousek druhého.......Je mi to od srdce líto, ale na víc fakt nemám. Proti tomuhle je i Kameňák národní kulturní památka. Chápu, že se hypotéka musí z něčeho platit, ale měly by být zdi, které se nepřelézají za žádných okolností. ()

DAPDO odpad!

A to jako fakt, nebo si děláte z lidí totální prdel ? Výkvět zkrachovalejch herců na jednom místě. Škoda, že je u nás zrušenej trest smrti, stačilo by pustit odsouzenýmu deset minut téhle čurákoviny a byl by tuhej. Možná pět... Obdivuju někoho, kdo na to kouká, to se radši podívám na striptýz kofoly Věry Bílé, z toho se aspoň pobleju a vyčistím si žaludek. ()

Ozzy2

Tyhle slovenský "umělci" si ve své domovině neškrtnou, tak jezděj škodit do Česka.Kdo jim u nás dává práci, je mi záhadou. Leda, že za to musej ještě platit. ()

tančísvlky

A just dám jednu hviezdičku. Ten scenár je tak lacný, ale na druhej strane sa tu nikto nesnaží na nič si hrať. Všetci zúčastnení vedia, že je to hnoj a "rochnia" sa v tom však príkladne. Nikomu by som nevyčítal, že takýto seriál umiestní pre verejnosť. Doba sa jednoducho posunula. V období keď už žiadne pravidlá nie sú je povolené všetko aj stokrát povedaný vtip. Sledovanosť však bude u tohto seriálu celkom iste bombastická ... ()

RypavaDvojka

Všechny Kameňáky jsou černé, všechny Babovřesky jsou černé a tento seriál, jež je na podobný koncept je údajně dno toho všeho. A já si stejně nemůžu pomoct a dvě hvězdy dám. Kameňáky mě bavily a na tohle si taky nemůžu stěžovat. Dokonce mne mrzí že nevyšla druhá série. Jistě že to není film s přidanou hodnotou načínající hluboké téma. Je to prostě oddechovka, kterou si pustíte na pozadí a občas se pousmějete. Ať už absurditě nebo občasnému fórku. Navíc ústřední skupina Vydra, Carda, Rous, Bendová, Suchařípa byla skvěle zvolená a bavila. Patrasová na zabití, ale to byla její role a zhostila se jí skvěle. 48% (Viděny všechny díly) ()

ForGump odpad!

Absolutní dno českého seriálu. Řekněme, že žádné jiné televizi jsem to absolutní dno nepřál víc než Barrandovu, který produkuje samé rádoby vtipné taškařice přesně pro jejich cílovou skupinu 65+. Těmto lidem se to zdá jako ohromná švanda. Ostatní si mohou jen povzdechnout nad tím, co za paskvily jsou u nás tvůrci schopni natočit. Režisér Michal Vajdička (mimochodem umělecký ředitel Dejvického divadla!!!!!!!!) nepochopim, kde se tu vzal. Scénáristé nějací slovenští neznámí se nechali inspirovat tím nejhorším z Kameňaku a Babovřesek. Plus k tomu přimíchali vnější monology postav, aby jsme věděli, co si ,,chytrého,, myslí, vypravěče spíš zbytečného a všechno dotváří kamera, která je sice cool, ale spíš v Kanclu, kam se hodí a má smysl, ale tady rozhodně ne. Skutečně už ani není potřeba se rozmlouvat o hercích. Tam je to na bodu mrazu. Mrzí mě, že v tom hraje Carda, který je skutečně dobrým hercem, ale tady mrhá talentem. Asi si chtěl připomenout roli z jiné legrandy z přelomu století od Olmera, jinak si to nedovedu vysvětlit. Jediné plus bych viděl v tom, že se zatím v tomhle Kameň.. pardon Bezdružicích nevyskytuje žadnej Cibulka a Brožová. Ale na Barrandově člověk nikdy neví a kupodivu to celé nemá pod taktovkou Magnusek. ()

milwaukee odpad!

Herci, kteří by si jinde nevrzli. A korunu tomu nasadila Štiková. To už může ve filmu hrát i sousedův pes, který i líp vypadá. Zajimalo by mě, kdo tenhle paskvil financoval ()

Hexa

Ano, je to odpad. Ano, je to názorná ukázka poklesu televizní zábavy. Ale abych pravdu řekla, nevidím zas tak markantní rozdíl mezi jinými seriály českých televizí (Ulice, Ordinace). ()

Knor odpad!

Televizní stanice hrajou asi nějakou zvrácenou televizní bitvu o to, kdo bude vysílat větší sračku a momentálně vede TV Prima s tímhle skvostem. Viděl jsem asi 10 min. a bylo mi zle, že něco takovýho někdo stvoří a navíc pustí do TV někomu na oči. Katastrofa .... co asi chystají po tomhle ????? ()