Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

Wade

Režie Michael Bay. Čekal někdo něco jiného než jednoduchý akční výplach mozku plný výbuchů. ? Já ne a proto mě film bavil. Ryan zahrál tak jak umí a jeho parta mu k tomu solidně pomáhala. Bavil jsem se a nemám problém dat 4 hvězdy . 78% ---- 8/10 IMDb ()

Trustme

Dvouhodinové satisfying video s pozitivní Autonomní Senzorickou Meridiánovou Reakcí. Opakované (mozkové) orgasmy lze dosáhnout i sledováním akčního filmu, je-li akce zpracována až pornograficky a fetišisticky. Ovšem jen pokud jste na BAYporno. ()

Sany33

Hlavní hrdinovia v dôsledku svojho konania nepôsobia vôbec pozitívne a je dosť pravdepodobné, že v inom filme by z nich boli zlosynovia, ktorým nejaký morálne odhodlaný klaďas ide po krku. Nečakajte žiadnych šesť statočných. Dostanete sexteto výrastkov, ktorí neváhajú zdemolovať budovu, historické pamiatky či zmariť desiatky nevinných životov. Všetko za sprievodu rytmicky nadupanej hudby.Ak opomeniem morálne otázniky, stále sa nezbavím pocitu, že s lepšou dramaturgiou z toho mohol byť celkom zábavný film. Takto Michael Bay nakrútil len adrenalínom vyboostovaný akčný hype, v ktorom utopil obrí rozpočet za divoké naháňačky či explozívne prestrelky a akosi mu už neostali prachy na dopísanie pevnej príbehovej kostry. V pamäti vám okrem vydareného úvodu utkvie najmä šialený parkúr po rozostavanej výškovej budove a finále s jedným obrím plávajúcim magnetom. Opäť sa raz ukázalo, že prílišná kreatívna sloboda je občas na škodu. 67% ()

VanTom

Samozřejmě to celé nedává smysl a ke všemu se zápletka zaobírá suchopárným svržením diktátora a pučem někde v Turgistánu. Podobně špatně pracuje scénář s postavami, které jen nahazuje jako v pilotu seriálu a mdlé mezinárodní obsazení jim nedokáže vtisknout ani dvourozměrný ksicht, protože se zmůže pouze na infantilní (pravda, občas úsměvné) hašteření. Jinak si zcela liché rozumování (vlastně jakékoliv rozmlouvání) říká o fast>>forward tlačítko. Ovšem efektní, zběsile sestříhanou akci Bay jednoduše umí, vyžívá se jak ve výbuších a rozflákaných autech, tak i v polámaných a rozšmelcovaných tělech (vedlejších obětí). Videoklipové pozlátko tudíž vypadá skvěle a viditelně se na něm nešetřilo. ()

Brain-D

Zde je naprosto pochopitelné jakékoliv hodnocení. Úvodní scéna s autohoničkou je jedna z těch nejefektivnějších, co kdy byla natočena. Vlastně celé je to tak efektní, že by nevadilo zpomalit a trošku se věnovat postavám. S těmi se tu sice seznámíme, ale je to prostě roztěkané. Myslím, že Bay by v klidu mohl točit "Rychle a zběsile". Bylo by to win-win. Hold si chtěl Bay zase splnit sen a pořádně rozžhavit plátna kin. Relativně pobavilo, ale za týden si nevzpomenu, že jsem něco takového viděl. ()

lykan9

Abych řekl pravdu, tak Tajných operací jsem vůbec nepoznal Bayův podpis. Žádné záběry zespodu apod. a vůbec všechna akce se mi po celou dobu zdála nějak nedotažená. Dalším mínusem je, že kromě Reynoldse není ve filmu další sympatická postava, které bych věřil všechny ty nadupané hlášky, kterými se Bay v jiných filmech pyšní. Z tohoto mi vyplývá, že 6 underground je lehce nadprůměrná akční podívaná, která sice neurazí, ale vidět jí znovu nemusím. ()

Blue.Poison

Nemůžu si pomoct, ale na tomhle filmu bylo všechno špatně. Akční scény, hlášky, postavy, příběh... Prostě to nefungovalo. ()

ravalah

Slátanina všeho možnýho. Solidní akce, nicméně místy naprosto nepřehledná a chaotická. Vtipy takový nemastný neslaný, scénář celkově dost slabý, postavy nezajímavý a ani se jim nedal prostor. Ono když není scénář, tak to ti herci prostě nezachrání ani kdyby uměli zvedat sukně jak Marilyn Monroe. ()

Jaro.Krafcik

Michael Bay je späť, toto bolo tak akčné že až. Slabší bol už ten dej ktorý bol trochu chaotický. Ale vynahradila to skvelá hudba a fajn prostredia a akcia . Začiatočnícka naháňačka vo Florencii bola neskutočná, tak nejako by malo vyzerať rýchlo a zbesilo. Môže si brať príklad. Potešil aj dabing, druhý tohtoročný najlepší film od netflixu, hneď po Irishmanovi. 4* ()

mkubalikova

Reynolds má poslední dobou jednu hereckou polohu - hraje sám sebe a mě to přestává bavit. Bay mě nebaví od druhých transek a i před tím to bylo na hraně. Nečekala jsem, že se budu bavit, ale opak je pravdou. Bay se utrhl ze řetězu a natočil mix Rychle a zběsile, Mission: Impossible a A-Teamu a já si to zítra s chutí pustím znovu. 70% ()

WincKruspe odpad!

Je to něco jako natočit film přesně podle představ hyperaktivního 7-letého děcka s bujnou fantazií. Vizuálně to vypadá jako ohňostroj na Nový rok. Je to drahý, vypadá to skvěle, ale je to k ničemu a za týden si na to ani nevzpomenete. Nuda, nezajímavá, zrychlená, matoucí nuda, která se nedá ani dodívat. Myslel jsem si, že to bude něco jako Deadpool, ale jestli tohle má být seriózní akční film, tak nechápu, proč to má tak vysoké hodnocení. Asi fakt jen kvůli obsazení. ()

blackJag

Ani v KOBŘE 11 to v provozu tak nelítá jako tady :-) Televizní produkce za 150 mega, hmm, síla. A je to na tom poznat, né že né, jen to chtělo pár detailů, aby si to divák chtěl pustit znova. Např. Reynolds mi tam vůbec nepasoval, ostatní postavy mi byly úplně u prdele a také celé to zběsilé tempo a kulometný střih byly trošku unavující... ale to už je zase klasický Bay a problematika provařených námětů. 50% ()

JohnSmith

Bayův klasický rukopis je vidět všude. Střih a kamera bezva. Akce moc pěkná, ale film je hrozně chaotický, nedrží pohromadě a je to spíš jak dvouhodinová sada klipů. ()

svobik

Asi nemá smysl řešit, že ten film prakticky nedává smysl a "dialogy" jsou jen nelogickým pojivem naprosto drtivé akce. Přiznám se, že Florencie mě až tak nevzala, ovšem jak Hong Kong, tak závěr byla čistá esence bayhemu. Z řemeslného hlediska je 6 underground naprostá špička, doporučuju se proto vykašlat na motivace hrdinů, politický podtext nebo nenavazující či nelogické scény a jen se unášet na vlně výbuchů, agresivních střihů, zpomalovaček a nekorektní zábavy. Osobně s tím nemám absolutní problém. P. S. Výběr hudby naprosto vynikající. ()

LizianShaw

Těžko říct, jestli se s kritickým okem jedná o dobrý film, ale (jako všechny Bayovo filmy) na vypnutí mozku je to docela zábava. Akci nemusím snad komentovat, s výbuchy a rychlými auty si Bay vždycky dokázal vyhrát, teď je tu navíc ještě parkour a super magnet. Některé postavy jsou super, jiné zase ne, ale Reynolds, konečně aspoň trochu dokázal, že nehraje jen Deadpoola, sice tady také chrlí hlášky, ale nějak to k jeho postavě sedí. Samozřejmě se ve filmu objeví semtam blbost, jako např. odstartování masové revoluce, za pomocí jedné věty...... proto se tento film hodí jen na oddechovou zábavu, jestli chcete přemýšlet tak se tomu vyhněte velkým obloukem. 7/10 ()

ondraondra

Michael Bay nepatří mezi moje nejoblíbenější režiséry, takže jsem tomu moc nevěřil. Byl jsem ale příjemně překvapen. Přesně takhle si představuju akční biják. Příběh není moc originální a upřímně mě i trochu nudil, no ale ty akční scény...to jsem fakt čuměl s otevřenou pusou. Nebojím se říct, že akce je tu doslova dokonalá a taky ji často doplňuje dobře vybraná hudba. Postavy jsou hodně sympatické a hlášky Ryana Reynoldse jsou překvapivě vtipné. Je to prostě krásný příklad filmu, u kterého můžete vypnout mozek a jenom se kochat FENOMENÁLNÍ akcí. 7/10. ()

blackkocour odpad!

Pokud by byl celý film jako na začátku, dal bych plný počet a dvacet minut bych ustříkával samou chválu za sebou. Produkty Majkla Ebaye neodebírám, protože nejsem narkoleptik s trombózo-elektrošukojící epilepsií na radiánovýho křemíku. Ano, Ebay je ujetý na vystřelující auta, vybuchující elektrárny a kokainem napružinový retardéry v kvádru. Tohle měla být asi směsice Rychlých a zběsilých, Misích nemožných a Johnův Knotůch, jinak bych fakt nevěděl k čemu tuhle prasárnu přirovnat. Kolosální zpomalovačky a uhlopříčky mě zdosti připosrávali můj konečník, že jsem v tu chvíli pochopil, že tohohle se už na podruhý nedotknu. Majkl dostal prachy od saků bohatých makléřů, aby si natočil další hyperaktivní mojito, které asi polovina nebo spíš většina, nezkousne a pár nadutým skopovým hlavám to bude stačit, a napaří pořádný volský oko do databáze. Tohle je průser od začátku do konce. Všechno postrádá smysl a blafoilní Ryanolds tu prostě byl, aby si vystřídal svoji roli z Deadpoola. Postaviček se tu hemží jak v nějaké čìnské nověle, kde se všichni na vzájem podobaj jak karton vajec. Kostky jsou vrženy, nejde to vzít zpět.. hej, hej, hej! Počkám si ještě na třetí mizerný pokračování, a pokud to bude zase na píču, jako bylo tady, tak to si radši pustím pokračování nekonečného seriálu Rychle a zploštile: Ještě zploštilější.. ()

DeathTheKid

Ten Bay je normálně neskutečné hovado. Úvodní auto honička v Itálii v nejhezčím autě posledních let byla čistá "čtyřka". Sice už prostřihy na divně cringe dialogy balancující mezi divně nepadnoucím humorem v nejrůznějších debilních momentech nastínily předzvěst toho, co nás má čekat celý film, já však ale stále doufal v to, že to nebude typická "Bayovina". Byla... Příběh, akce i "drama" tak nějak plynuly střih po střihu, film měl jalové a debilní tempo, mezi postavami kromě pér a vagín nebylo jediné spojení a na to, jak se 6 underground bralo samo vážně, působilo spíš smutně sebeparodicky. Máte v ansáblu Ryana, Mélanie a Adriu (nejhezčí herečka na této planetě, stěhuju se na Porto Rico) a výsledek ani není pozlacené hovno, což by byla vlastně výhra. Je to bohužel jen rozbředlá sračka. A to 2 hodiny dlouhá. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají