Epizody(10)

Mary Ann Singleton se vrací po dlouhé době do San Francisca a zase se shledává se společenstvím postaviček v Barbary Lane č. 28. (Netflix)

Trailer 2

Pavlo

Postava, ktorú hrá Laura Linney je tak otravná, že patrí asi k najlepšiemu v seriály. Výborne a uveriteľne napísané osudy postáv a ich problémy. Herecky trefne obsadené. Veľké plus je, že netreba pozerať predchádzajúce série, aby bol človek v obraze. :-) ()

VojtaMarek00

Výborně natočený LGBTQ seriál z prostředí liberálního San Francisca. Prolínající se historická a současná storyline, tvůrci tak perfektně odkrývají kontrast mezi lety šedesátými a dneškem, který je pro LGBTQ+ komunitu, zvláště transexuály, diametrální. Tleskám. Něco tak vkusného a přitom zábavného z prostředí gay komunity jsem už dlouho neviděl. ()

Pilda17

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výstřední společnost je přesně ten typ seriálu, který není můj šálek kávy. Herci nezajímavý, není takřka žádný, který by dokázal aspoň v jednom díle upoutat mou pozornost. Ellen Page je má oblíbená herečka, ale její roli by zvládla kde jaká cirkusová herečka, absolutně mi její role neseděla. Abych nemluvil jen negativně, tak jako velmi pozitivní a zajímavý vidím osmý díl, který jako jediný dokázal mou pozornost naplno upoutat. ()