Tohle jsme my (TV seriál)

This Is Us

Komedie / Drama

USA, 2016 - 2019, 39 h (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Dan Fogelman

Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Gerald McRaney, Chris Sullivan, Alan Thicke, Caitlin Thompson, Andrew Santino, Jill Johnson, Mario López, Jon Huertas, Katey Sagal, Brad Garrett, Alena Savostikova, Lak Rana, Ron Cephas Jones, Natalia Cigliuti, Wynn Everett, Milana Vayntrub, Hollie Shay, Logan Shroyer, Sam Trammell, Megan West, Janet Montgomery, Ric Sarabia, Julia Cho, Dan Considine, Brittany Ishibashi, Peter Onorati, Nikiva Dionne, Elizabeth Perkins, Denis O'Hare, Adam Bartley, Alexandra Breckenridge, Amanda Warren, Harrison White, Ken Lerner, Amanda Leighton, Kym Jackson, Anna Ross, Danielle Pinnock, John Pollono, Sylvester Stallone, Brett Tucker, Ron Howard, Lonnie Chavis, Jason Butler Harner, Abigail Zoe Lewis, Elizabeth Bond, Debra Jo Rupp, Kristin Minter, Betsy Baker, Brandon Ford Green, Brian Grazer, Tom Virtue, Nick Smoke, Adam Johnson, Jeremiah Birkett, Charley Koontz, Sam Anderson, Delroy Lindo, Cinda Adams, Conni Marie Brazelton, John Lee Ames, Jon Paul Burkhart, Stefanie Black, James Read, Matt Riedy, Rebecca Metz, Elise Robertson, Carlos E. Campos, Herbert Russell, Jason Rogel, Craig Stepp, Kate Burton, Tarina Pouncy, Jack McGee, Garrett Morris, Dawnn Lewis, Lena Waithe, Jane Daly, Lidia Porto, Bill Irwin, April Betts, Mark Proksch, Susan Blakely, Mallory Jansen, Jamal Duff, Pam Grier, Reynaldo Gallegos, Kevin Covais, Hari Dhillon, Erik Aude, Niles Fitch, Shaun Duke, Richard Tanner, Phil Abrams, Nancy Linari, Jason Michael Snow, Nansi Aluka, Jeris Poindexter, Melanie Liburd, Jeremy Luke, Natalie Morales, Mo McRae, Hunter Parrish, Tisha French, Jully Lee, Rob Morgan, Ryan Michelle Bathe, Yetide Badaki, Charles Robinson, John Billingsley, Jim Meskimen, Jane Kaczmarek, Becky Wu, Michael Ironside, Scott Michael Campbell, David St. James, Moses Storm, Lorna Scott, Bryna Weiss, Michael Angarano, Angela Fornero, Wendie Malick, Dan Lauria, Richard Gant, Stacy Barnhisel, Lyric Ross, Tim Jo, James Moses Black, Shelley Robertson, Leonard Kelly-Young, Dustin Nguyen, Yvonne Zima, Hannah Zeile, Eris Baker, Faithe Herman, Yara Martinez, Joy Brunson, Eric Normington, Griffin Dunne, Lexi Johnson, Judy Kain, Dylan Gage, Eli Bildner, Monique Green, Mackenzie Hancsicsak, La Monde Byrd, Bonnie Hellman, Parker Bates

Tohle je bez nejmenších pochyb jeden z nejhezčích rodinných seriálů, které jsem kdy měla možnost sledovat. Naprosto originální kousek o životě, vztazích, lásce, nástrahách života, plus směsice krásných, šťastných a smutných momentů. Nechybí tomu nic, co by každý dobrý seriál měl mít. Musím také dost pochválit soundtrack a to, jak se děj nesoustředí pouze na jedno životní období, ale jak se vše opravdu propleteno do různých časových úseků, kdy i každý z těch časových úseků je rozdělej do dalších časových úseků. Co se týká obsazení, tak si také více sympatičtější postavy nedovedu představati. Jack Pearson aka nejlepší táta na světě, je zdaleka mým nejoblíbenějším. - "I am thankful for my family. I'm thankful we're all safe. And there's no one in the world I'd rather be too hot or too cold with."(25.6.2017)

• Teron

Koukl jsem se na trailer a obával se přehypovanýho dramatu, který kromě emočního víření nic jinýho nenabízí. Pak jsem se koukl na pilot a ejhle, fakt to tak je. Bylo by to všechno moc hezký, kdyby mi jednotlivý postavy a jejich problémy nebyly totálně volný. Nejlepší byl ten kretén v porodnici, kterej do doktora furt hustí, jak má doma kolíbku a ušitý dečky, místo aby nechal zkušenýho doktora domluvit, protože mu třeba chce sdělit něco podstatnýho.(8.2.2017)

Dojemná vztahová skládanka jedné (ne)dokonalé rodiny, postupně se odkrývají jednotlivé dílky, minulost se prolíná s přítomností a všechno do sebe krásně zapadá. Na tento seriál ale musí být nálada. V každém druhém ne-li v každém díle (obzvlášť v druhé sérii) jsou totiž slzy, hodně slz - dost možná i vašich.(22.2.2018)

Pět let byl mou pravidelnou dávkou emocí Parenthood. Šest sérií uteklo jako voda a po konci nebyla nikde žádná náhrada. Po skoro dvou letech tu máme This is us. Seriál mě chytl hned od začátku a držel mě po celou sérii. Máme tu zase plno emocí od radosti, přes smutek až k překvapení, když některé epizody končí WTF momenty. Herecké obsazení moc pěkné, kupa známých i neznámých herců. Jediný, co mě trošku vadilo byly scény z minulosti, které nejsou nijak datově upřesněny a člověk občas neví v jaké době se zrovna nachází, přitom by stačilo přidat datum na začátek scény. Většinou jsou ty scény brzy zasazeny třeba velikostí dětí nebo vztahy mezi postavama a člověk se pak snadno zorientuje. Celkově jsem moc spokojen, na Parenthood to ještě nemá, ale uvidíme, co přinese další série. S2 - Opět hodně silné, epizoda s požárem a jeho následkem asi nejsilnější z celé série. Celkově se opět více dozvídáme o postavách a jejich minulosti, občas se mrkneme i do budoucnosti. Překvapila epizoda se Sylvestrem Stallonem, když Kevin na začátku řekne, že bude točit se Stallonem, nečekal jsem, že tam Sly bude a natož skoro celou epizodu.(28.3.2017)

tak ani neviem čo napísať. Nechápem výraz mnohých, že dojímavé, veď naopak, ponúka nám všetkým obraz reálnej prepletenosti ľudí,o tom, aký efekt má na človeka v náhodnej blízkosti každé vaše rozhodnutie, alebo vaše presvedčenie . To ,ako sa navzájom poriadne ovplyvňujeme, aj keď o tom netušíme. Tak parádne prebrúsená kompozícia, že človek má pocit že sa mu na tomto svete vlastne nič hrozné nemôže stať. Vďaka.(10.1.2018)

• - Prvá epizóda, v ktorej sa ukazuje budúcnosť postáv (Randallova dcéra), a nie len záblesky minulosti. (nirvana91)

• - V původní verzi seriálu mělo být vyprávění zaměřeno na osudy osmerčat. Nakonec to bylo zredukováno na tři sourozence. (raininface)

• - V epizodě hraje Sylvester Stallone sám sebe a Kate (Chrissy Metz) s Kevinem (Justin Hartley) k němu vzhlíží jako k představiteli Rockyho Balboy. Naproti tomu Milo Ventimiglia, který si zahrál Rockyho syna Roberta, má v This is us roli Jacka Pearsona. (apps)