Dogfish

No, Grand Torino to není, ale Clint je tady taky skvělý. Pořád má takový ty hlášky, které jsou asi v Americe dost citlivé. Je to už starší pán, ale jezdit jen tak a ještě za to to dostat balík peněz, který je pokaždé větší, to není špatné. Více takových filmů... ()

Cinematrix

Jestli tohle bylo podle skutečné události, tak smekám před odvahou drogových Mexických kartelů, protože já bych někomu, kdo vypadá, že dostane při každém dalším kroku infarkt a mrtvici najednou, nesvěřil ani balíček aspirinu. Jenže Clint nejenže nic takového nedostal, on nejenže udržel moč i stolici, ale dokonce i volant a považte - na svých drogových cestách se i kurvil! Z Mexických kartelů si nic nedělal, protože je měl za totální blbce, když si ke svému výdělku vybrali právě jeho. Dokonce si svůj přivýdělek k důchodu užíval, a ač se to jeho zaměstnavatelům moc nelíbilo, prosadil si ve své nové práci i klouzavou pracovní dobu. Ale nebyl by to Eastwood, aby sem tam nezaútočil na city, takže i divák, který rád uroní nějakou tu slzu, si tu přijde na své. ()

DAPDO

Nezaujalo, film se hrozně táhne, nic se neděje, to hraní na city s rodinou jsem čekal dopředu, takže ani tohle mě neoslovilo. Eastwood umí točit filmy, který mi seděj, zároveň umí natočit i ty, u kterých se nudím, tohle je po Paříži druhej po sobě. Čekal jsem rozhodně víc, převládá ale zklamání. ()

tomik99

V devadesáti letech natočit takových film a ještě si v něm zahrát hlavní roli, to chce poklonu. Clint Eastowood to zvládl na jedničku. Naservíroval nám příběh o staříkovi, který prděl na rodinu, chtěl si vydělat nějaké extra peníze navíc, dostal se do problémů s drogovým kartelem, kde si udělal jméno. Kromě příjemného filmu nese snímek i své vlastní poselství, kdy práce má být vždy až na druhém místě. Za rodinou. Příjemný film s nabušeným obsazením. Ostatní sice hráli pouze druhé housle, ale když ve filmu máte Bradleyho Coopera, Michaela Peňu či Laurence Fishburnea, hned se na to kouká líp. ()

bararich8

V mule se vlastně nic moc neděje, Clint se na stará kolena dává na převážení drog a jen tak si jezdí ve svém pick-upu sem a tam. Ale herecky a režijně je to velice pěkně zmáknuté a film pěkné odsýpá a graduje do očekávaného konce. 4* ()

geek.ondra

Žádná převratná pecka se nekoná i tak ale další trefa pro Eastwooda. Přesný a stručný chlapský pokoukáníčko 6,5/10 ()

Hpatrik

Drama, které dramaticky selhává, s příměsí bizarní roadmovie a průměrné krimi. Scénář je jak ušitý rychlou jehlou, na první dobrou a bez toho, aby si ho po sobě někdo přečetl. Trestuhodná práce s postavami a patlácky rušivý střih! Silně průměrné až podprůměrné bez emocí a tahu na bránu, a nezachrání to ani několik velkých hereckých jmen, které tu jsou ale víceméně jen do počtu. Je až těžko uvěřit, že je to vůbec Eastwoodův film, zároveň ale uznávám, že v jeho věku je takové "selhání" odpustitelné a pochopitelné. ()

kluzo

Fajn film, který je o vážných špatných věcech, ale pozvolné Eastwoodové tempo je i v tomto případě určitým balzámem na duši. Mám ho rád jako herce, ale stejně tak, a možná i víc, jako režiséra. K tomu skvělé herecké obsazení. ()

FeriusParfax

Z „nevinné“ projížďky s troškou koksu se stal full time job. A kdo by taky odolal takhle snadno vydělaným chechtáčkům? Ze začátku měl Earl trošku stažené půlky, ale potom se rozkoukal a jezdil si na pohodové výlety. Záběry na poklidné projížďky americkými silnicemi byly velmi příjemné. Film jsem viděla už před dávnou dobou, takže si vůbec nepamatuji, co a jak dopadlo, ale celkovou příjemnou, letní a pohodovou atmosféru si pamatuji. Slabší 4 * si film zaslouží, i když má Eastwood rozhodně na víc. Zatím mě každý jeho snímek chytil za srdce. Těším se na další. ()

Fido

Dobrý film, který stojí za to vidět. Abychom v náhledu na mnoho věcí dospěli k vidění, které Clint Eastwood získal. ()

rublik05

Velmi dobře odvedená filmařská práce. Clint v jeho 88 let hraje jak o duši, věk se na něm podepsal snad pouze vizuálně, nikoli však fyzicky a psychicky. Stále dokáže přijít s kvalitním krimi/dramatem, kdy herci opravdu kvalitně hrají a jeho hlavní hrdina vždy dokáže patřičně zaujmout. Já jsem moc spokojený, po všech stránkách velmi kvalitní snímek, do Gran Torina mu přece jen něco chybí. I kdyby tohle byl poslední film Clinta Eastwooda, vůbec se nemá za co stydět, ba naopak stále ve svém věku ví, jak se točí dobré a hlavně kvalitní snímky. 8/10. ()

Maximilianus

Veľmi sa mi páčila Clintova postava. Už to nie je ten hrdina, akého si ho pamätáme. Je viditeľne starší, vetchejší, pomalší ale táto postava starého zlomeného pána bola navyše relatívne hajzel. K tomu ďalšie herecké hviezdy a dobrý príbeh. Trochu síce ku koncu kartel strácal priestor a dosť ľahko z toho všetkého Clint vyviazol, ale inak fajn. 7,5/10. ()

RajAthen

Nechápu, jak tento pán zvládá ve svém věku stále natáčet a režírovat se. Každopádně to zvládá. Příběh je pomalý, hlavní hrdina také, a vlastně to není vůbec hrdina, ale pořádný sobec, přející si udělat přeci jen pár dobrých věcí za každou cenu. Nejde o spoiler, ale o moc více se nedozvíte, moc více neuvidíte. Eastwood přeci jen ale nějak dokáže povznést v zásadě triviální děj, a jste zvědavi, co ze sebe starý sobec vymáčkne. Za mě asi jediná výtka, že jsem se o hlavní postavu vůbec nebál, jakkoli občas to možná byla v úmyslu režiséra, tedy právě toho starého sobce. ()

E lan

Ukázka lepší než film. I proto možná trochu zklamání z dalšího Clintova filmu. Děj se dost vleče, ač jsou postavy docela sympatické, Clint to ve svém věku ještě nevzdává, ale přesto jako by už energie z posledních filmů už jaksi vyprchala. ()

balcazar

Pokojné, ale zároveň nenudiace a dostatočne pútavé. Dramatické a krimi, ale s nádychom komédie vďaka bizarnosti, že sa dedko stane najlepším pašerákom široko-ďaleko. Chýbalo tomu ešte niečo hlbšie a prepracovanejšie, inak však neľutujem, že som si film zapol. ()

bearmeedek

Kdo věděl, že se bude dívat na Eastwooda, nebyl zklamán. Opět režie, produkce a hlavní role. V klasickém jeho současném stylu. Pomalejší, ale promyšlené, místy až milé. A v jeho věku všechny ty úkony obdivuhodné. Dokonce nezvyklý humor. ()