Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

Ajinka126

Smutne je, ze vsechny postavy jsou bud vlezle, neprijemne nebo jen nudne. Nad vodou to drzinjen otec hlavni hrdinky. Sam to ale nespasi. ()

FFilipCZ

Neříkám, že jsem nějaký starý páprda, to vůbec ne, ale nejmladší už taky nejsem. To bude asi důvod, proč na mě většina těchto klasických amerických komedií, plných přehnaného, někdy až trapného ("fekálního") humoru už prostě neoslovuje. A tohle je přesně ten případ. Samozřejmě se tam vyskytlo pár vtipných momentů, ale u většiny scén jsem spíše kroutil hlavou. Nicméně koukatelné to bylo, ale rozhodně to není film, který bych někomu doporučoval nebo si jej pouštěl znovu. ()

ledzepfan

Ano, ano, je to vlastně tak trochu nevkusná kokotina, ale co vám budu nalhávat-já se místy fakt bavil... a to i přesto, že jde většinou o humor vyloženě záchodový (doslova)... Jdu se stydět do kouta :) ()

Praxis

Americká komediální jednohubka s pár opravdu ulítlými fóry, bezvadným Francem a tak nějak feel good positive náladou. Nic víc od toho nečekat, a pak je člověk vlastně spokojený. Draci a kozy! :-) 60% ()

Laxik

Bezelstná fuckovací francovina, která by mě na papíře vůbec neměla zaujmout, ale smál jsem se snad při každém fuckshitu a losovi v chcankách. ()

golfoxovox1

Tak jsem se nakonec rozhodl pro komedii a opět zklamán nejsem. Především bych chtěl pochválit scénář, protože jsem názoru, že je velmi nápaditý a poradil si s faktem, že hranice mezi vtipností/trapností jsou tenké a subjektivní a zde jsem se na několika místech opravdu bavil (japonský záchod). Dále oceňuji sympatické postavy a poukaz na to, že první dojem opravdu není ten, z kterého bychom měli dělat závěry, stejně tak jako z toho, co člověk dělá. Vše je tu samozřejmě extrémně přehnané. A nejvíc chválím naprosto uvěřitelně zahranou roli otce rodiny a jeho mimiku... Jenom upozorním, že film je místy hodně vulgární, což obecně nemusím, ale zde to není jednoúčelové, ale vystihuje to kontrast mezi muži, kteří složili malíčkovou přísahu. Pohodička :-) ()

JJ.Gibson

Otázky jsou jednoduché: Bylo to blbý?? Jo bylo. Bylo to aspoň zábavné?? Nijak zvlášť. Chcete to vidět znova?? Ne. Je to úplný odpad?? Kupodivu ne, nápad tam byl, ale šlo to udělat podle mě lépe. Takové záchytné body jsou: hlas Kaley Cuoco a na Zoey Deutch se dobře dívá. Ale to je tak asi vše... ()

Womanizer

Já jsem věděl, že se jdu podívat na bláznivou komedii s Francem. A toho jsem se dočkal. Franco byl skvělej, pět se zase úplně proměnil. Žádná hluboká komedie, prostě bláznvej film plný sprostých slov, nic pro děti. Díky Francovi 80%! ()

sonnak

Chtěl jsem tenhle film mít rád. Franco cajk, šluha cajk, Kaley cajk, zbytek velká nuda. Aj Cranstonův taťka byl v lepším případě snesitelný a nudný, v tom horším byl strůjcem nechtěného cringe. ()

kaylin

Myslel jsem si, že by to mohl být celkem dobrý film už jen proto, jaké má v sobě obsazení. Ale nakonec se ukázalo, že to je hodně dobrá komedie, která mi sedla a jediné, co mi vadilo, bylo finále, kde to muselo mít to romanticky moralizující dohru. U pasáže v Lairdově domě jsem se ale bavil celou dobu. ()

..Lucas..

Parádní komedie na odreagování, spoustu vtípků, u kterých jsem se fakt pobavil. I tak musím říct, že jsem podle hodnocení očekával mnohem víc, ale takový lehký nadprůměr to pořád je. ()

movieband

Po opakovaném shlédnutí nefunkční film. Napoprvé mě dost pobavil, Cranston s Francem si kradli film pro sebe. Bohužel napodruhé/napotřetí nic. ()

rt12

Rozhodně musíte mít chuť na něco bláznivého až ujetého - to dostanete. Pro spravení blbé nálady jako dělané. Řada vulgarit mě zde vůbec neurážela, naopak sem patřily. Málem jsem upadla při scéně, když mírumilovný Laird dojemně sype zrní a vzápětí hází slepicí místo zbraně. Pitomina, která plní účel. ()

slunicko2

Prvoplánový agresivní humor by nevyzněl zle, kdyby nebylo křečovité režie. 1) Jak říkám, není to špatně napsané, ale ta režie. Expresivní herectví snímku dělá medvědí službu. 2) Největší dojem na mě udělalo parádně vypracované tělo už 38letého Jamese Franca (boháč Laird), když tedy nepočítám obrovské charisma, které z herce přímo prýští. 3) Ani 16letý Griffin Gluck (Scotty) nebyl k zahození. ()