Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

Chrustyn

Jeden z nejnudnějších větších akčních filmů, které jsem za poslední dobu viděl. Nudný příběh, nezáživné postavy, špatná akce a standardně toporný Diesel. Ten kdyby neměl nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile, neštěkl by po něm už ani pes. ()

Marze

Ještě jsem snad neviděl zdařilé filmové zpracování komiksu. Je to složené z nesoudržných akčních sekvencí. Taková směs f Robocopa, Matrix a Kapitán Amerika. Koukám že film v hodnocení balancuje mezi dobrý a špatný. Je to druh filmu , který stojí za to sledovat když jste zvědaví nebo uzavření doma delší dobu jako nyní při světové pandemii viru Covid 19. Pro mě jen trochu dívatelná první třetina tohoto akčního blockbusteru. Plné únavných klišé a karikatur. Bez filmového šmrncu. , Bloodshot neposkytne nic, co by vybočovalo z davu. ()

korbitch22

The Rock sesadil Diesela z trůnu už dávno. No, ono je otázkou, jestli Diesel na trůnu někdy byl. Protože když se naše plešatá stár namlsala úspěchu prvního Rychle a zběsile a XXX, tak zarytě odmítal točit pokračování svých hitů a za každou cenu si chtěl vydobýt úspěch i mimo tyhle značky a to se mu nikdy nepovedlo. Když nepočítáte Dokažte mi vinu, Diesel nikdy nic pořádnýho nenatočil Bez pokračování Rychle a zběsile by byl úplně v prdeli, protože ani ten třetí Riddick se mu absolutně nevydařil, natož Poslední lovec čarodějnic a podobný céčka, ve kterých jen machruje, hází povadlejma kozama a mele strašný hovna. Bloodshot je možná vizuálně super a na začátku to má opravdu koule, ať už výbornou úvodní sekvenci akce s vojáky, nebo Tobyho Kebbela a jeho výtečný psycho výstup, při kterém dokonce i Diesel předvádí výtečný výkon, takový ten jeho menší záchvěv geniality, který občas má, když chce. Jenže potom se to změní v typické béčko, s příšerným scénářem plným stupidních dialogů, primitivní a průhledné zápletky a digitální akce. Dieselovo další bezvýznamné béčko, které v dnešní době nemá sebemenší naději, konkurovat vtipným béčkům s Rockem, který sice taky točí komerční a jednoduchý hovna, ale nějakou záhadou mu to funguje prostě mnohem lépe. Pozitiva jsou fajn začátek, nabušený Diesel který na sobě opravdu pracoval a aspoň to muskulaturou se Rockovi snaží přiblížit a je z něj tady opravdu slušnej dobytek, pár hlášek ujetýho hackera a neskutečně mrdatelná Eiza González. Tohle nemělo v kině co pohledávat a díky viru ani nepohledávalo, ale Diesel musí točit krváky v eRKU PRO Netflix, film, který má v názvu krev ale je bez krve. Béčko pro Netflix co si hraje navíc než má.50%. ()

Stanislaus

Bloodshot je na první pohled béčková záležitost do morku kostí, která v podstatě nenabízí příběhově nic inovativního, jen to celé obaluje do přehršle digitálních (a místy až příliš nepřirozených) efektů, kterými podobné filmy před přelomem tisíciletí nedisponovaly. Měl jsem celkem velký problém s obsazením: Vin Diesel je sice hora svalů, nicméně i tak nebudí respekt jako třeba T-Rock nebo starší Sly a Arnie. Eiza Gonzáles měla funkci pouze jako prkenná okrasa filmu a nejvíce mi tam pil krev přehrávající a neskutečně otravný Lamorne Morris. Snad jen Guy Pearce mi přišel ve své roli v pohodě, a jsem rád, že tvůrci jakž takž osvětlili trapný "Psycho-Killer-taneček" Tobyho Kebbella. Je sice fakt, že scéna ze zaprášeného tunelu měla slušnou atmosféru, nicméně závěrečná bitka byla až příliš laciná a umělá. Lepší dvě hvězdy! P.S. Pár minut před koncem v kině vypadl obraz a byl slyšet pouze zvuk, ale i tak jsem měl dojem, že si u toho klišé závěru vystačím jen s tím audiem. ()

TheEvilTwin

Bloodshot je film, u kterého víte už od traileru úplně přesně, jak skončí a jak si povede. Vin Diesel je prostě... Vin Diesel. Obrovská hora s kamenným výrazem, který občas něco prohodí, ale naštěstí jsme na něj už of F&F zvyklí. Levné béčko s klasickým nápadem (ehm vykrádačka Upgrade), průměrným vizuálem, ale na nízkorozpočťák, který nejspíš ani nemířil vysoko, je to pro nenáročnější diváky dostačující zabití večera. Za mě ale o hvězdu slabší, hold když film nemá čím moc překvapit a zaujmout, trochu ztrácím motivaci to úplně dokoukávat... ()

claudel

Hloupé, nezáživné, zoufale nudné, s minimem (zajímavých/nápaditých) akčních scén. Vin Diesel by se měl věnovat osvědčeným projektům a rozjetým sériím a neztrácet čas u takových slátanin a v podstatě zbytečných filmů. Nezachrání to ani obligátní kočička v upnutém oblečku tentokrát v podání E. González. ()

ARI50

Vin prostě umí zahrát, řekl že příběh nebyl špatný, jen podle mě málo promyšlený, ono šlo mnohem víc vystříkat z tohohle filmu. Ale i tak role pro něho jak stvořená, nechcete naštvat takové člověka. ()

luka4615

Snímek Bloodshot je jedním z těch počinů, z nichž trailer vyzobal všechno dobré, pročež finální produkt zůstal bez jakéhokoliv elementu překvapení či inovace. Přičtěte si k tomuto i nezajímavý děj, scénář děravý jak ementál, přemrštěnou stopáž a Vina Diesela, jehož herecký projev je bez řečí o rodině ještě o nějaký ten kousek ubožejší a vznikne Vám naprosto tragická podívaná, u níž budete nesčetněkrát koukat na ciferník hodinek. Nicméně abych snímek Bloodshot jen nehanil musím uznat, že vizuální stránka je zde (občas) vážně povedená. Až na tento detail se ale jedná o zcela nudnou podívanou, kterou s klidným svědomím můžete vynechat. Nemá totiž žádnou přidanou hodnotu, kvůli které by stál za váš čas. „Vengeance is what makes a man like you exceptional.“ ()

Morholt

Další z příslušníků ozbrojených složek, který je po smrti oživen, vylepšen a poslán na misi. A samozřejmě se vzdor všem pojistkám začne rozpomínat na minulost. Tady je to sice malinko zamotanější, ale vzhledem k cílovce zase ne moc. Jinak se jedná o klasické béčko postavené na akci, která sice není technicky bůhvíjaká, ale je jí dost a nenudí. Herecky je to také oukej a i když to asi nebude žádný Dieselův restart, tady si to sympaticky odvrčel. Bohužel i v tomto případě platí, že ve studiech sedí jelita, co se bojí erka jako čert kříže. S nějakou tou krvavou sprškou navíc bych hodnotil i výš. 65% ()

Lacike odpad!

Je to vlastne novodobá vykrádačka Robocopa, ktorý má namiesto robotického tela, telo plné nanitov, ktorý ho neustále regenerujú. Hlavný hrdina je jednorozmerná a doslova vygumovaná figúrka a s Dieselovým mohutným telom pôsobí jak slon v porceláne. Do tohto filmu sa vôbec nehodí. Zápletka je tak nudná, že už ani neviem o čo tam išlo. No a akcia je klasický digibordel mizernej kvality, ktorý je naviac tak zbesilo zostrihaný, že nič poriadne nevidno. Pri prestrelkách nevidno doslova nič, keďže kvôli detskému ratingu sú všetky zásahy mimo kamery. Nenapadá ma absolútne nič, čo by som na filme pochválil. Jedine Guy Pearce nie je vo filme úplne trápny, ale žeby to niečomu pomohlo, sa nedá povedať. 1/10. ()

MoiJe

Prisahala by som, že už som to niekde videla. Inak teda celkom do pohody, nenudila som sa, max keď tak v rádobyumeleckých záberoch, ktoré by boli celkom cool predsa len o pár sekúnd kratšie.Celkovo, je vidieť snaha si akciu a CGI vychutnať, len sa na to ide malinko nešikovne. ()

corpsy

Vin Diesel je proste poslednú dekádu len Dominic Toretto. Ak sa obuje do niečoho iného, nieje to žiadna sláva. Finančné príjmi sú isté, tragédia medzi divákmi taktiež. Námet bol svieži a hutný, na filmovom plátne sa mu ale akosi uberá životnosť. Triky sem, triky tam ( občas sú viac ako dobré ), je to všehovšudy béčko, ktoré má vlastne aj béčkový rozpočet a tak sa svet nečuduj. Vin, jedna polička v pomyslenej VHS požičovni, je už teraz tvoja. ()

PauloZ

Naprosto pohodová akčňárna. Diesel si hraje svůj standard z rychle a zběsile, ale překvapilo mě to. Čekal jse to mnohem slabší po všech těch hejtech tady. ()

agentmiky

Kdo čekal něco lepšího než jen průměr, tak by už asi neměl koukat na filmy. Z traileru se dala vycítit ta béčkovost, Vin Diesel se v hlavní roli taky mohl přetrhnout, ale z něj nikdy nebude super herec, on nabídne svůj jediný výraz, který dokáže i v těch nejvypjatějších emocionálních momentech jen minimálně poupravit. Tak to prostě je.....I tak jsem na filmu našel docela dost pozitiv, od začátku film šlape a v zásadě zajetého stereotypu neupustí. K přihlédnutí k rozpočtu si člověk snad ani nemůže stěžovat na akční scény, digitální triky mi zde nepřišly nikterak přehnané, za absolutní highlight považuji scénu v tunelu, kde došlo k nehodě kamionu převážejícího mouku, smíchejte to s nočním prostředím a hrou červených světel všech aut a z hlediska vizuálu mě to neskutečně bavilo (ale střihač se mohl držet trochu více při zemi, někdy to slušně přeháněl). Příběh v rámci možností OK, hlavní zvrat, jenž slušně zamíchal kartami, mě příjemně překvapil. Ostatní herecké obsazení spíše do počtu, jen Eiza González do filmu vnesla jistou dávku elegance, což se vyplatilo. Závěr až moc standardní, s tím si to chtělo dát větší práci. Pokud chcete zahnat odpolední nudu, tak to je přesně film pro vás. Za mě dávám 60 % ()

MartinezZ

Samozřejmě, že je to úplná hovadina, ale taková ta správná, mozkově výplachová. Nikdo soudný přeci od Diesela a takovéto látky nemohl a nemůže čekat nic niterně dramatického. Ve své kategorii je to prostě "OK" :) ()

Ellmariachi

Budu upřímný, vůbec nevím, jak se k tomu postavit. Rozhodně se nejedná o takovou srágoru, jak se mi snaží svět namluvit. Rozhodně ale chápu proč má film daleko k červeným číslům. Když to vezmu pěkně popořadě začnu příběhem, ten asi ani nemohl nabídnout nic šokujícího. Na druhou stranu vyprsit se s něčím navíc rozhodně šlo. Co se týká akčních scén, honiček a triků vcelku to jde. Oči rozhodně nepláčou. Průser je ale ze zvukem. Myšleno, když postavy začnou mluvit. Fuu to je velká bída a řekl bych, že právě naprosto rutinní scénář film potápí nejvíc. To uši na takhle velký biják naopak krvácí. Vin mi v roli magora jdoucím za pomstou vůbec nevadí. Naopak. Věřím mu sílu a odhodlání. No a kočka po jeho boku je fajn ozdoba. Jenže kde je sakra pořádný záporák? Ti dva klauni? Profesor? Ale no tak... Hodilo by se říct, že Bloodshot zůstal někde na půl cesty mezi áčkovou produkcí, ale béčkovým téměř vším ostatním. Já jsem někde na půl cesty mezi 3mi a 4mi hvězdami. Tentokrát si zvolím silnější tři a 65 procent. ()

Praxis

Hezká vizuální stránka, skvělé akční scény (wow tohle jen za 45 mega?), ale zbytek laciný výplach mozku. Všichni tam strašně přehrávají, Diesel tam má asi 20 vět, roztomilí sidekickové dělající humory a směšní záporáci hrající si na überzáporáky. Ale nenudilo to, a to je asi důležité. 55% ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020