Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

BigMen

v klidu. pohodě. prostě oddech. žádný stres, kterého je všude plno. a hlavně žádná další sračka od Netflixu, kterých je tu plno.dobrá hudba. extreriér, herecké obsazení. po kurevsky dlouhé době konečně něco super z českých luhů a hájů. baví ()

Pavlis.xxx

Občas dobrý vtip nebo hláška,ale toť vše. Příběh a celková atmosféra volejbalu totální hovadina. "Holky" bez trenéra nebo jakéhokoliv servisu, které nakonec akorát obě podrbe správce hřiště (aby je dal dohromady) a nakonec jim oznámil,že jejich největší sokyně jsou jeho dcery...? Dyk a Prachař úplně zbyteční,škoda. "Nejlepší" Langmajer,ale i tak to bylo hodně málo. V televizi možná,ale v kině bych to zakázal,protože tyhle stupidní filmy si na sebe bez problému díky lidem bez vkusu vydělají a pak přijde další a další a další hloupý film. Dobrých českých filmů bohužel ubývá o komediích nemluvě. ()

majorzeman13

Skvělej Langmajer ! Sympatická a dost fajn Petra Hřebíčková .Nenáročná,oddychová, letní sportovní komedie. Na tuzemské poměry dobrý film ! ()

Zaks

Bavil som sa a to je pri tomto type filmu dôležité. Nejaké inteligentné rozhovory od toho nečakám a ani ich tu nemám. Ale z filmu srší celková pohoda a nadhľad nad vzťahmi. Postavy sú sympatické, fandil som im, Langmajer je však jednoznačne kráľom, len ho ešte mohli trochu donútiť zhodiť pupok. A duo kočiek bolo tiež úplne v pohode, na rolu beach volejbalistiek sa hodili skvele so všetkým, čo k tomu patrí ;-) ()

sun.eagle

Pohodová nenáročná komedie, která mě hlavně díky Langmajerovým hláškám dokázala fakt rozesmát, a o to tu hlavně šlo ne? Ke konci to s tím jak se začala zápletka zašmordchávat začalo skřípat, ale můj dojem to nepokazilo. ()

LenaSovi

Tak já nevím, ale nějak dnešní české tvorbě nerozumím. Komedie jak přes kopírák s dalšími podobnými komediemi. Děj vcelku o ničem, afektovaní herci. Jediný, kdo mě bavil, tak pak Langmajer. Jinak nuda a určitě se na to znovu nepodívám. Bohužel. Jo, vlastně hudba k filmu byla docela dobrá :) Ale jinak bez nápadu. ()

inhotep

Hřebíčková a Nesvačilová vypadají skvěle, Langoš si svou roli užívá a film je i hezky nasnímaný a na pohled příjemný. Jiné klady nejsou, je to hloupost na kterou se dá podívat ()

pbhroch

Lehká a pohodová komedie. Po sportovních seriálech Lajna a Okresní přebor, bych od Petra Kolečka čekal víc, ale ne vždy vše musí být za plný počet hvězd. Je fakt, že jsem u toho filmu orazil a místy se i zasmál. Určitě stojí za zhlédnutí, Langmajer je jistota a Hřebíčková s Nesvačilovou nezklamali. Zajímavého troubu hraje Dyk, ale víc bych neprozrazoval 😊 ()

Elleanora17

Za mě jedna hvězdička za Langoše. Jinak průšvih. Vojta Dyk úplně zbytečnej, chudák. Na to, jak umí hrát, dostal roli prvoplánovýho debila. Nějak to celý nefunguje. Další český počin, který mě utvrdil v tom, že na český film do kina ne. Kolečko zklamal. ()

Lucy39

nechápu tolik kritiky !! Langošova jedna z TOP rolí, holky krásné, příběh vtipný, se smyslem pro gradaci.. fajn hlášky, hodně jsem se zasmála - a o to u komedie jde ! Manžel volejbalista na kritiku nereálnosti dalšího vztahu mezi hráčkami tvrdí, že to neznáte Vojejbal :-) prostě není vyloučeno, že by trojúhelník překonaly - kvůli mistrovství.. takže za mne i manžela Super oddechovka, když mi tečou slzy smíchu, tak to špatné být úplně nemůže.... Bezva hudba, pěkné podívání, nebyla bych tak krutá... ()

NinetyOne

Nechci hodnotit české filmy tak nízko, ale nelíbí se mi, že se můj oblíbenec Langmajer začíná stylizovat do jakéhosi prošedivělého playboye středního věku a začíná točit filmy, které by na sebe de facto mohly navazovat, protože v každém je jeho úloha stejná. Narozdíl od filmu Po čem muži touží, kde jsem se tu a tam i zasmál, jsem se zde 100 minut nudil a snažil se zabavit alespoň zíráním na zadky dvou hlavních beach volejbalistek, protože to byl smysl celého filmu. Laciné (ne)vtipy, umělé výkony některých žen atd., tentokrát se to skutečně nepovedlo. A to jsem na ten film chtěl jít tehdy na podzim do kina. Horší hodnocení bych už dal jen snad kdyby v tom místo Hřebíčkový hrála Polívková. 40% ()

kepejo

Velmi příjemný film, místy i vtipný, navíc inspirovaný skutečným příběhem. Snad jen zprvu nesympatická Petra Hřebíčková (i když ji mam jinak v oblibě), s odstupem času si říkám že to zahrála dobře. Jirka Langmajer to prostě umí. Někteří recenzenti by se měli nad sebou trochu zamyslet, protože toto není vůbec špatný film a češi asi jako jedni z mála umí točit romantické komedie. Co ale neumíme je ZVUK asi je půl národa hluchá a ta druhá neumí mluvit, protože všechny filmy co jsem za poslední tři roky viděl jsou zvukové otřesné. Na jedné straně hlasitá hudba že vám padají skleničky z polic a na straně druhé zahuhlané hlasy herců ještě překryté zvuky okolí. ()

bonscott

Smutná ukázka úpadku české komedie,ale holt sponzoři zaplatili a Kolečko s partou spřízněných lidí dostali pěknej honorář, proč ne a vidím dle komentářů, že se to i někomu líbilo,omg 😉 ()

Lady_Gaga

Vážení a milí - asi takhle: je mi úplně u pr(zadnice), že to byl jednoduchý děj, ale já jsem se fakt nasmála. Mně je prostě Kolečkův humor blízký a jsem ráda, že se konečně po dlouhé době, kdy se cca 20 let ve filmu nic moc zajímavého nedělo, našel někdo, kdo umí natočit komedii, u které se člověk zasměje. Protože žánrem komedie se sice honosí kde co, ale nezasmát se kolikrát ani jednou za celý film, to je fakt maso. Takže kdo se chce pobavit doporučuji, kdo nemá smysl pro humor a hledá něco oduševnělého, tak si přečtěte nějakou knížku :-) ()

JerryPilsen

Přes všechny výhrady k dějovým lapsusům nakonec spokojenost.V marastu české produkce veledílo. Langmajer zase hraje Langmajera z poslední doby,navíc jeho motivace nejsou nic moc.Naštěstí vše zachraňuje sportovní stránka a humor na správných místech. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů