Tohle je přesně ten typ filmu jako Dvě Nevěsty A Jedna Svatba místy totálně průměrná až podprůměrná komedie, ale zase to nevidím tak, že by byla taková sračka , abych tomu dal odpad nebo třeba 1 hvězdu. Humorově je to v klidu i když jsem se za břicho nepopadal tak nic vyloženě blbého a trapného jsem zde nepostřehl bál jsem se, že tam bude hodně feministických a šovinistických pindů, ale naštěstí to tak hrozné nebylo. Hvězda dole za hudbu 3 písničky z toho jedna co je tam nejméně 6 krát a už začne diváky srát.(31.8.2019)

Komedie točící se kolem ženského volejbalu (na který se mimochodem dobře kouká :) jako žádná hitparáda to není.. Občas filmu dochází dech a je zde dosti mdlych pasáží.. Langoš tam má pár dobrejch hlášek a scének - rastaruce, šatna.. :) příjemně překvapila hudba.. 50% hlavní ženská dvojice mi tam moc nesedla.. Určitě bych volil jiné herečky(25.1.2020)

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $2,742,315▐ Strašne rozháraný guláš, som sa aspoň na oko tešil na pekné baby v zápale boja, či trošku romantiky alebo vtipných momentov ale nič som nedostal, vôbec nič, utrpenie dopozerať. Moc vecí sa tam bije, je to také bezhlavé blbé. Petr Kolečko bez poriadného režisérskeho kolečka. /25%/(31.1.2020)

Tři hvězdy protože: 1) Langmajer ( herecky mu sekunduje parádně Hřebíčková ) 2) sexy herečky v beach drezech 3) tři až pět situací, kdy jsem se v kině zasmál nahlas. Jinak spíše zklamání, že tenhle film si hrál předem na něco víc jen jako promo. Že se psalo něco o filmu inspirované Kiki a Maki? Absolutně mimo. Čekáte sportovní film? Zapomeňte , beach je jen kulisa k průměrné vztahové komedii, kterých je teď až moc, ikdyž je pravda, že se na to sluníčko, písek, bikini hezky kouká. Děvčata i Langoš v bulváru propírali, že nikdy nehráli v ničem nahatějším. Tak to si užil asi jen režisér při natáčení, protože kdo ve filmu najde jednu odhalenou bradavku vyhrává psa Nováka. Taky na vás tenhle film vybafne kdekoliv pod masivní reklamní kampaní na netu? V kině nás bylo asi dvanáct. PS: Další film, kde se z ženských dělají jen hysterky a pipinky, které si prostě s jiskrou oku povodí lhář, flákač, který chrlí filozofické žvásty, z kterých si každá sedne na zadek. To je asi hlavní sdělení filmu o vidění světa autora scénáře.(2.9.2019)

• M.i.k.e

Kolečka mám rád hlavně díky jeho seriálové tvorbě a jak u Okresního přeboru,Čtvrté hvězdy,Mostu!,ale třeba i u Vyšehradu sem se skvěle bavil.Pak je tu ovšem Kolečkova odvrácená strana v podobě třeba Marty a Věry,Padesátky nebo Bajkerů a tam to bylo veskrze velký špatný.Přes prsty je pak někde na pomezí mezi těmito dvěma Kolečkovými světy.Tu a tam se tu podaří nějaký ten humor,Langmajer občas slušně zahláškuje,ale pak přijde úsek,kdy jsem marně přemýšlel kdo z ústřední trojice je větší kretén.Evidentně tu nepomohlo,že si Kolečko ke scénáři přibral i režii se kterou nemá zkušenosti a na filmu je to vidět.Dost možná jeho scénář vypadal na papíře opravdu vtipně a v rukou zkušenějšího tvůrce (třeba Prušinovského) mohl být výsledek úplně jiný.Takhle je to jen občas trochu vtipná komedie na jedno podívání...40%(18.1.2020)

• - Mnohokrát se ve filmu objevuje volejbalový míč, který diváci znají jako „Wilson“. Jde o odkaz na film Trosečník (2000), ve kterém si Tom Hanks na opuštěném ostrově vyrobil z volejbalového míče svého „kolegu“, Wilsona. (Likan7)

• - Natáčení probíhalo v beach areálu v Ládví, ale také například v TJ Sokol Nusle, v Klánovicích nebo u Hostivařské přehrady. [Zdroj: Totalfilm.cz] (TotalFilm.cz)

• - Po seriálech Okresní přebor (od r. 2010), Vyšehrad (od r. 2016) a Lajna (od r. 2017) jde o čtvrtý scénář se sportovní tématikou, který Petr Kolečko napsal. (Bioscop)