Poslední akční hrdina

• USA Last Action Hero (více)

Chlapec Danny Madigasn je velký filmový fanoušek a jeho nejoblíbenější postavou z plátna je akční hrdina Jack Slater, kterého hraje Arnold Schwarzenegger. Jednoho dne dostane od svého nejlepšího přítele, starého promítače z kina Nicka kouzelnou vstupenku na nový Slaterův film. Kouzlo začne okamžitě působit: Danny je transportován přímo do děje filmu, do Slaterova světa, kde neplatí pozemská pravidla a zákony a dobro vždy zvítězí nad zlem. Jenže jeden ze Slaterových nepřátel, padouch Benedict, ukradne Dannymu vstupenku a dostane se do skutečného světa. Tady chce zavraždit Arnolda Schwarzeneggera, aby tak konečně dostal Slatera. Slater s Dannym se musejí dostat do reálného světa za ním a pokusit se mu zabránit v jeho plánech… (TV Prima)

chrustie

Úplně nejhorší to není, několik úsměvných věcí, nic však co by bylo kulervoucí. Ty 2* si to ale zaslouží, ono nad tímhle dílkem se snad ani nějak zvlášť zapřemýšlet nedá. ()

ali-n

Nečakane mi bola ponúknutá veľká dávka kvalitných akčných scén, efektných záberov a dobrej zábavy. Arnold Budweiser sa tu odvoláva na vlastné aj cudzie filmy, nechýba malý výsmech z akčných filmov vo veľkom štýle (horiaci muž sa uhasí vo fontáne, cvičené psy, zapaľovanie cigary od dynamitu). Len tak si okolo vás prejde T2000 alebo smrť v podobe Ian McKellena. Naviac trocha kritiky dnešného sveta, v ktorom sa hocktorý filmový záporák musí počudovať nad jeho nevšímavosťou a krutosťou. A bohovsky nadupané rockmetalové fláky. MOJE NAJ - Švajcov drsný Hamlet by sa stal zrejme najhustejším béčkom všetkých čias :-))) ()

Stanmi

Zábavný mix akční komedie a fantasy pohádky s Arnoldem pod taktovkou režiséra Smrtonosné pasti, příběh o malém Dannym, který se díky kouzelné vstupence přenese do filmu asi nejvíc připomene Nekonečný příběh, ale tím veškerá podobnost končí a nastupuje místy přemrštěná, ale efektní akce říznutá několika více či méně povedenými vtípky, mezi ty povedené určitě patří např. cameo role Roberta Patricka a Sharon Stone, resp. jejich nejznámějších postav a o jednu z nejlepších scén se postaral i Sly, i když byl jenom na plakátě. První část filmu je určitě ta lepší, druhá část, kdy se Danny a Slater přenesou do skutečného světa už ztrácí na tempu, podepisuje se na tom i dvouhodinová stopáž, přesto se Arnoldovi podařilo zparodovat sám sebe a nečekal až to za něj udělá někdo jiný, pravděpodobně nejlepší Terminátorova komedie. ()

route60

Neprávem zatracovaný film který si děla srandu sám ze sebe a zároveň je poctou a parodii akčního žánru, Danny filmový šílenec vyfasuje zlatou vstupenku a má o zábavu postaráno, Schwarzeneggera v komediích nemusím ale tady je výborný a dělá si legraci sám ze sebe, třeba srážka aut v realitě "uf to byla rána", film je narván doslova koňskou dávkou nadsázky, John McTiernan a jeho Poslední akční hrdina byl ve své době nepochopen ale tenhle filmeček zraje jak víno. ()

Mikecat

Svieže okorenenie stupidných vianočných filmov posolstvom o rodine a laske, netradičnou cestou akcie, vttipu a lietajúcimi hrdinami. ()

wendus92

Moje srdcovka. Naprosto skvělý film, skvělý Arnold, skvělí všichni. Kam se hrabe Deadpool a jeho "bourání čtvrté zdi" - Arnold to už dělal skoro před 30 lety s mnohem větší dávkou šarmu a s nulovou dávkou trapnosti. ()

david.babick

nahláškovany jako prase (jen první dabing), narážky a parodie na hromadu filmů do té doby, námět boží ! :-) Arnold si parádně dělá srandu sám ze sebe..co chcete víc ? nechápu tak nízké hodnocení a zvedám hvězdu na plný počet..jeden z Arnoldův top filmů ()

beowulf

Nepravem opomijeny a zatracovany film, jehoz smula spocivala v prilis brzkem uvedeni po T2. Vtipny a zaroven smutny kousek, ktery si musite uzivat prave tak jako Danny Madigen, protoze prave pro kluky jako je Danny ho Arnold s Johnem natocili. ()

sam_lowry

Ze současného pohledu asi 6/10,ale když si vzpomenu na první shlédnutí tohohle filmu v 10 letech , je to prostě za ***** :-) ()

redalert21

Prvních 40 minut na 4, dalších 30 na 3, dalších 20 na 4, zbytek 2..takze :D ne jako parodie na sebe sama vyvedena v par momentech a hlaskach :D (Sylvester a pak Odkaz na Terminatora me dostaly) ()

Zemřela Tina Turner

Zemřela Tina Turner