Poslední akční hrdina

• USA Last Action Hero (více)

Chlapec Danny Madigasn je velký filmový fanoušek a jeho nejoblíbenější postavou z plátna je akční hrdina Jack Slater, kterého hraje Arnold Schwarzenegger. Jednoho dne dostane od svého nejlepšího přítele, starého promítače z kina Nicka kouzelnou vstupenku na nový Slaterův film. Kouzlo začne okamžitě působit: Danny je transportován přímo do děje filmu, do Slaterova světa, kde neplatí pozemská pravidla a zákony a dobro vždy zvítězí nad zlem. Jenže jeden ze Slaterových nepřátel, padouch Benedict, ukradne Dannymu vstupenku a dostane se do skutečného světa. Tady chce zavraždit Arnolda Schwarzeneggera, aby tak konečně dostal Slatera. Slater s Dannym se musejí dostat do reálného světa za ním a pokusit se mu zabránit v jeho plánech… (TV Prima)

Oxytocin

Když se podíváte na žánr tohoto snímku, tak jsou tam 4 popisy - akční/dobrodružný/komedie/fantasy. Film je od všeho něco a zároveň celkově skoro nic, bída a parodie sebe sama. ()

lukas.pukas.

Kdo neviděl tento kousek o hodně přichází ,ale zároven ho může těšit že se může při shlednutí tohoto filmečku na chvíli vráti do užasných 90tek hollywoodu , já tento film nebral jako komedii i ořesto že jsem se místy parkrát zasmál , spíše akční fantazy , no proste představte si že máte kouzelný lístek který vám umožní vstoupit do jakehokoliv filmu , co chcete ? Až na pár výtek které vadili jenom mě (kreslaná postava na policejní stanici )je to užasný kousek + perfektní český dabing to podtrhuje , takže mísu plnou křupek sklenici kofoly idealně to mít na VHS a pustit si to na CRT televizi:-) ()

BigJohn02

Hodně nedoceněný zábavný film se spoustou komických odkazů. Bridgette Wilson je ve své první roličce krásná, zdaleka nepřipomíná tu brécu, jakou se stala později. ()

MaxBodycount

Doteraz nechápem ako takýto meta spektákel uťahujúci si z pravidiel žánru a koniec koncov aj sám zo seba prepadol, zatiaľčo Cliffhanger, dnes právom zabudnutý, sa stal resuscitátorom kariéry talianskeho žrebca. Na rozdiel od Harlinovho nízkookysličeného dobrodružstva sa Last Action Hero neberie príliš vážne a je vtipnou a uvoľnenou jazdou zručne kontrolovanou majstrom filmovej akcie McTiernanom a zdá sa, že Arnold si svoju rolu a z nej prameniace vtípky a narážky taktiež užíva. K tomu prihoďte cameo vstupy od polozabudnutých hviezd a hviezdičiek /jedna z mála vecí, ktorá pomohla filmu zostarnúť a.k.a. viete kto je Jim Belushi ? / , fantastického grammar naziho Charlesa Dancea, kvantá explózií a scénáristického požmurkávania a dostávate neodolateľne eskapistický film, ktorý aj po viac ako dvadsiatich rokoch pobaví a poteší. ()

SNCIS

Hlášky: Jack Slater: "Já se vrátím! Ha! Tos nečekal, že řeknu, co?" Danny Madigan: "Ale to přece říkáš pořád! Všichni se na to vždycky těší, patří to k Tobě." / Jack Slater: "Dovez sem auto." Danny Madigan: "No, spadl na něj jeřáb." Jack Slater: "To mě vždycky naštve!" / Nick: "Nic si z toho nedělejte. Je spousta horších věcí, než jsou filmy - například politici, války, lesní požáry, hladomor, mor, nemoci, bolest, kuří oka, politici..." Jack Slater: "To jste už říkal." Nick: "Já vím. Však jsou taky dvakrát tak horší než všechno ostatní." / Danny Madigan: "Proč parkuješ tady?" Jack Slater: "Kvůli bývalé manželce." Danny Madigan: "Nebude tam, nebyla napsaná v titulkách." / Jack Slater: "Letecký den skončil!" / (Ve videopůjčovně u plakátu T2, kde je Sylvester Stallone.) "To není možný." - "Co není možný, je úžasnej. To je jeho nejlepší film." - "Ale to si byl ty, v tom si hrál ty!" / Jack Slater: "Jmenuji se Budvaiser, Arnold Budvaiser." - 80%. ()

AAsniper

Tento film prisiel v dobe, kedy nan obecenstvo nebolo pripravene. Natocit nieco take v sucasnosti, ma to omnoho viac percent. Ja som sa teda bavil. Lepsie ako Ready Player One. ()

LUIGISde

Paradička, pamatám si z decka scenu ako rozbil holou rukou okno na aute, a bol prekvapený že krváca a samozrejme scena s airbagom a taxikom. Pecka. A tie crossovery, ako je tam stallone na plagate terminatora. Toto je pecka film. ()

jerzy1976

Fajn film, který jsem docenil až po letech a je v něm spousta vtipných narážek a vychytávek - jen se musí člověk trochu orientovat ve filmech a US reáliích.  V kině v porovnání s Cliffhangerem mě tehdy přišel úplně mimo..., protože jsem chtěl tvrdý akčňák s Arniem. ()

bertrand

Pamatuju si to zklamání v kině. Čekali jsme holt movie jiné. Ač jsme to netušili, byl to den, kdy se naše cesty rozešly s Arnoldem. Chtěl to chlapec dělat jinak, ale zapomněl, jaký mu Pán Bůh vyměřil úděl. Nestav se proti osudu nebo ti dá přes hubu. Verhoeven, Tiernan, Cameron - stačilo zvednout telefon! To je dneska dávno pryč, neupleteš dvakrát z hovna bič. ()

Zemřela Tina Turner

Zemřela Tina Turner