Nová talkshow Vaška Kopty představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se dozvíte to, co by vás ani nenapadlo… Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Uvidíte své oblíbené herce, spisovatele, režiséry, tanečníky nebo třeba sportovce v úplně novém světle. (Česká televize)

bobstock odpad!

Proč mám jako divák pocit, že Kopta horko těžko bojuje i s 26 minutami stopáže jemu dané? Jako strejda bavič na rodinné oslavě budiž, ale aby udržel u televize takový počet diváků, aby to stálo za to? ()

mira007

Nikdy bych nevěřil, že člověk, který mi je sympatický, dokáže něco tak iritizujícího... to se nedalo ani dokoukat. ()

cyphercz

Nechápu proč to vůbec vzniklo - neexistující poptávka, velice nudný moderátor, který nemůže ničím konkurovat Krausovi či Šípovi, téměř nulový humor, snad jen ti hosti jsou jakž takž zajímaví. Dokonce i moji babičku to neoslovilo, takže to nebude mít dlouhou životnost... ()

mh.mail

20% — Václav Kopta je mi celkem sympatický, už jen tou svojí zálibou v autobusech, ale jeho Koptashow je opravdu špatná. O ničem. Stačí se podívat na Šípovu Všechnopárty a je vidět propastný rozdíl. Jistě, Šíp tohle dělá už spoustu let, ale přece jen. Člověk si říká, proč Koptashow vlastně vznikla. A napadne ho souvislost s Koptovým zraněním při přípravách na Stardance. Kopta se nejenom docela vážně zranil, ale přišel také o nemalé peníze za účinkování v pořadu. Umím si představit, že mu ČT řekla: „Když se s námi nebudeš soudit o náhradu újmy, tak ti od nového roku vytvoříme vlastní pořad, Šíp se na něčem podobném udělal, to je docela kulantní nabídka, co říkáš?“ A Václav řekl: „Beru.“ ()

Olík

Někdo se narodí jako moderátor talk-show a někdo jako host. Václav Kopta je bohužel, pro jeho pořad, tím druhým případem. ()

Ozzy2 odpad!

Je překoptováno.Já chápu, že byl pan Kopta 20 let neprávem přehlížen a pro lidi to byl jen ten Převrátil, co je dnes vypasenej jako čuně,.Ale on už je úplně všude.A dát mu takový formát pořadu, to není už normální, na to prostě nemá. ()

kilobyte odpad!

Kopta vůbec nezvládá roli moderátora. Místo aby dal prostor hostům a něco z nich dostal, rochní se ve vlastní vtipnosti, která mu v tomhle pořadu vůbec nejde. Nejhůře mi je, když si nechá přivést rekvizity. To je pak koncert trapnosti. Po 5 dílech (ani nevím proč jsem jich viděl tolik) musím konstatovat, že neprobíhá žádné zlepšení a silně pochybuji, že pořad vydrží déle než jednu sezónu. ()

quixote

Kopta je sympaticky normální, má hudební i textařský talent, ale tahle show je opravdu propadák. Chybu nevidím ani tak v něm, ale ve formátu (vyčpělost sama) a v režii. ()

Trixinka

Viděla jsem díly s Jirkou Dvořákem a část dílu s Jakubem Vágnerem. Jak mám Václava Koptu ráda, myslím, že tento pořad by měl rychle ukončit a věnovat se něčemu jinému. Vyprávěné příběhy už jsem slyšela několikrát (Dvořák - v nemocnici, natáčení Anděla v zimě..... Vágner - močení do lahve), umělý smích tam kde nemá být, o střihu raději nemluvím....Zbytečná show, která pravděpodobně vznikla jako náplast na Koptovu neúčast ve Stardance. ()

nwx

Tisíckrát lepší, než třeba 7 pádů Honzy Dědka. Vašek Kopta má komediální talent a i jako moderátor za mě říkám OK. Takový právě Honza Dědek, to je nevtipa nepohotový neumětel, že ten jeho pořad se udržel mi hlava nebere. Bude to asi jedině díky zajímavým hostům, protože jinak v konkurenci Šípa nebo Krause Dědek absolutně nemá šanci. Vašek Kopta za mě říkám v pohodě, v lepším průměru. Škoda tohoto jeho pořadu. ()

ForGump

Kopta's Graham Norton Show? Proč ne. Kopta není špatný. Problém je v tom, že je to hrozně prostříhané a drasticky krátké a nepůsobí to přirozeně. Zase je ta pravda, že to je taky o hostech a jejich výřečnosti. Každopádně u těchhle show je potřeba vytrvat na nějakých 5 dalších dílů, jak se to vyvrbí. AD. a co Vám budu povídat, hnulo se to špatným směrem, který se extrémně míjí s tím, čemu chci v neděli večer dávat všanc svůj čas. 20% ()

papilon395

Jeden citát praví, že " Dobré kamarádky jsou takové, které se nechají mluvit přibližně stejnou dobu". A tady se stala chyba. Od pozvaných hostů jsem se nedozvěděla téměř nic, pořád byli pod palbou rádoby vtipných vstupů moderátora. ()

Fajt odpad!

Co se to stalo s našim humorem, tento slaboduchý pořad jej zajisté nepozvedne !!! Kdyby Kopta raději šel šoférovat to své RTO, nebo si zaližovat, udělal by pro nás všechny mnohem více, než v této uvozdřené show. ()

Ukrizku odpad!

Chudákov, slizákov, trapákov, ubožákov, obrazový, výrazový, morální úpadek, po 10 minutách mě napadají nová jména tohoto pořadu: koktapovl, pipišleh, hovínkov, trapastrip... asi vymažu ČT1. ()

MP17

Roztříštěné, neuspořádané, bez obsahu, zjevně spíchnuté horkou jehlou. Některé "vtipy" byly vyloženě trapné, až se divák musel za tvůrce a moderátora stydět. Jestli měl být první díl nějaký dozvuk Stardance, tak jsem ještě ochotný přimhouřit oči, ale pokud by měl Václav Kopta pokračovat podobným směrem i nadále, bude se jednat o velký průšvih. Kvalit Karla Šípa, nebo Jana Krause, Václav Kopta rozhodně nedosahuje a bylo to znát. Možná by to fungovalo v devadesátých letech někde na Nově, nebo v současnosti na TV Barrandov, nicméně pro Českou Televizi je tento pořad, z mého hlediska, průšvihem. ()