Smrt nás spojí

• USA Dead to Me
USA, (2019–2022), 15 h 44 min (Minutáž: 27–39 min)

Tvůrci:

Liz Feldman

Hudba:

Adam Blau

Christina Applegate, Linda Cardellini, Max Jenkins, James Marsden, Luke Roessler, Sam McCarthy, Keong Sim, Edward Asner, Telma Hopkins (více)

Série(3) / Epizody(30)

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. (Netflix)

jordgubbaer

Po prvním díle jsem si hned s chutí pustila další, ale od druhého dílu (ve kterém je vše prozrazeno ) to zkrátka nebylo ono. Dokoukala jsem jen díky setrvačnosti a díly bohu za to, že díly byly alespoň tak krátké. ()

Eseter

Seriál co zežerete na posezení, protože je svižný a napínavý, ale zároveň i překvapivý. Byla jsem paf hned z první epizody, kde se toho v celém díle stalo tolik jako v jiných seriálech až za celou řadu. Nejlepší je, že hlavní, na co se seriál zaměřuje je přátelství dvou žen. Female gaze je tu znát a je to super. ()

mia.com

Fajn serial, hezky napinavy, vtipny, takze parada. Posledni serii jsme prozivali hodne, kvuli nemoci Christiny a myslim, ze i vsechny slzy herecek byly prave. Jen tu posledni vetu v poslednim dilu si mohli odpustit. ()

ricardo2803

Opět jedno příjemné překvapení. Jakkoliv nemám rád holčičí seriály, tak tenhle mi dost sednul. Zpočátku jsem se zdráhal kvůli Christině Appelgate (mám jí zafixovanou jako Melounka z rodiny Bundových a z ještě jedné dost zoufalé komedie), ale musím říct, že tady jsem byl z jejího výkonu hodně nadšený. Vyhovovala mi i délka jednotlivých dílů (cca 30 min). Za mě tedy paráda a klidně bych dal další díly. ()

VenusInFurs

Pár slabších dílů, kdy mi Judy už lezla na nervy a některé scény byly přehrávané. Ale pak se její charakter tak nějak vyjasnil a poslední 3 díly už byly super. Za mě nakonec dobrý. Ale Big little lies se mi líbily víc 🙂 ()

Evan7

Pre mňa veľmi dobrý seriál. Aj komediálny, aj dramatický. Páčila sa mi stopáž dielov (cca 30 min) a teda žiadne umelé naťahovanie. Výborne sa dopĺňali obidve hlavne postavy a skvele fungovali. Len tretia, posledná séria mi prisla narýchlo zbúchaná, asi kvôli chorobe Christiny Applegate. Zrazu sa objavila rakovina, hneď o pár dielov posledné štádium, nevysvetlené úmrtie, otehotnenie, rýchle vyšetrenie Benovho úteku od autonehody a následné väzenie a potom prepustenie za dobré správanie. A pritom vražda sa vyšetrovala celé tri série a vlastne ju ani nedoriešili :) Ale aj tak sa mi seriál páčil. ()