Reklama

Reklama

VOD (1)

Jay a Silent Bob právě přišli kvůli soudnímu podvodu o svou identitu. Tím, kdo oba podvedl, je filmová společnost, která o nich natočila několik filmů. Jay a Silent Bob to ale nechtějí nechat být jen tak a rozhodnou se zajet přímo do Hollywoodu a vše tam vyřešit. Žene je k tomu i informace, že filmová společnost právě začala natáčet nové filmy, ve kterých sice budou Jay a Silent Bob, ale nebude se jednat o ně. Hlavní scéna nového filmu má být dokončena na každoročním setkání fanoušků Jaye a Silent Boba, které se nazývá Chronic-Con. Jay a Silent Bob jsou přesvědčeni, že natočení závěrečné scény zabrání. Cesta do Kalifornie nevede ale přímo. Jay a Silent Bob nejprve dorazí do Chicaga, kde Jay z televize zjistí, že se jeho bývalá milá Justice stala moderátorkou počasí. Jay se Silent Bobem Justice vyhledají. Justice oznámí Jayovi, že s ním má dceru a že se vdala za přítelkyni. Jay slíbí Justice, že jejich společné dceři Milly neprozradí, že je jejím otcem. Justice tedy Jaye s Milly seznámí. Milly se svou kamarádkou Sopapillou chtějí využít informace, že Jay a Silent Bob míří do Hollywoodu, a vydíráním je donutí, aby je vzali s sebou. Aby dívky Jaye a Silent Boba donutily ke spolupráci, zdrogují je… (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (114)

kobejn 

všechny recenze uživatele

Jo, před 20 lety mě to bavilo a nejspíš by mě bavil i tendle ribůt, ale už mi kurva neni 20, abych se tady u tohodle zesral jako dřív, takže jednou stačilo a snad kevin faking smis natočí i něco novýho a originálního, todle už je vyvařenej šit a navíc sem neviděl hau haj, takže všechny ty huličský odkazy mě fak neberou. ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Stal sa zázrak, pretože i napriek niekoľkým slabším miestam a nie vždy funkčnému humoru je Jay and Silent Bob Reboot až nečakane príjemným návratom do vôd, v ktorých Kevin Smith pláva najistejšie. A nie je to iba o prvoplánovej nostalgii, prameniacej i z množstva rôznorodých cameií. Nechýbajú totiž ani univerzálne smithovské životné pravdy a je celkovo ťažké nemať rád film, ktorý si otvorene uťahuje ako z predošlej režisérovej tvorby, vrátane jeho rádoby hororových nepodarkov, tak i z jeho vlastnej osoby. Nedá sa síce hovoriť o žiadnej renesancii, pričom samotný film môžu naplno oceniť hlavne fanúšikovia, no aspoň ide o dôkaz, že nad Kevinom Smithom netreba definitívne lámať palicu. ()

Reklama

Derek odpad!

všechny recenze uživatele

absolutny prepad na dno pre kevina smitha. priznavam ze povodnym clerksom som dal plny pocet, ale nemam odvahu si to pozriet po rokoch opat lebo som si isty ze by som isiel s hodnotenim rapidne dole. rezisersky to je slabe a vsetky tie camea posobili dojmom "aha pozri kto je moj kamos" (napriklad matt damon tam je len kvoli jednemu vtipu, ktory je i tak nic moc). smutny pad na filmarske dno... ()

Bakllazaan 

všechny recenze uživatele

Hrozna nuda. Mel bych si pustit prvni dil, jestli by na me fungoval jako v puberte, ale kvůli scánám s orangutanem asi jo. Ale tohle nemá žádnou šťávu. Trapné dialogy doplňuje v pozadí neustále hrající vykastrovaný americký rock. Kevinův True North šílenost jsem si docela užil, i když i tam byl trochu zadejchanej. Tohle ale uz nejde vydržet bez silných drog. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Nevim jestli Smith změnil matroš, ale tohle byla brutální trapná nuda, z který mi narostla vyrážka na xichtě. Všichni tam strašně přehrávali, sralo mě to Boba tukání do mobilu, Quinn je sice pěkná, ale hrát neumí, spousta odkazů a postav z minulých Smithových filmů, ale nic z toho zabavnýho.. Na další Smithovu tvorbu už se asi přestávám těšit, protože nechápu co se to snim stalo, ale točí poslední dobou hrozný jebky..Ten konec s tim Stanem Leem byl ale dobrej to uznávám. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (2)

  • Když Holden McNeil (Ben Affleck) říká po odchodu Jaye a Boba své dceři: „They gone girl,“ odkazuje tím na stejnojmenný snímek, ve kterém si zahrál hlavní roli – Gone girl (2014). Když dceři poví: „It's just us leaugue,“ opět tím odkazuje na snímek, ve kterém si zahrál hlavní roli, a to Justice League (2017), kde ztvárníl Batmana. (Habansz)
  • Film se natáčel v New Orleans (Louisiana, USA). (ČSFD)

Související novinky

Reklama

Reklama