Agnostik

Parádní oldschoolová jízda ve filmovém zpracování o honbě za nejznámějším zločineckým párem v historii Ameriky,v čele se dvěma ikonickými hereckými tahouny Hollywoodu 90´tých let.Paráda!!! ()

lubica1995

Páči sa mi, že sa konečne opäť vracajú do popredia filmy, ktoré nemusia mať množstvo ne - uveriteľných efektov na to, aby ich niekto pozeral. ()

raru

Ale áno,bola to stávka na istotu,dvaja starí profíci Kevin a Woody nemohli sklamať,ale aj tak dávam hodnotenie nadpriemer o pre mňa neznámom kúsku histórie. ()

Bragi66

Hrome, není mi jasné, proč by měl být příběh Bonie a Clyda méně zajímavý než kodrcání dvou seniorů s občasnou zastávkou a dotazem, jestli někdo B a C neviděl. Připadalo mi to trochu jako Cimrmanův "Hamlet bez Hamleta", tedy až na to, jak hanebně je nakonec rozstříleli. ()

Bogrant

Spoľahlivá dobová gangsterka, bez väčších prešľapov, a čo najpresnejšie sa držiaca skutočných faktov. Také môžem pravidelne. Síce nemá dvakrát rýchle tempo, okrem záverečnej prestrelky sa tu strieľa minimálne a v podstate sa "len" vozíme po amerických cestách, ale vďaka skvelej hlavnej dvojici, podmanivému vychyteniu danej doby, Newmanovej typickej melancholickej hudbe je The Highwaymen stále dostatočne precíznou krimidrámou, ktorá je silná v dialógoch a napriek známemu koncu aj dostatočne napínavá. ()

tomma

Ano, film plyne v pomalém tempu. Kevin s Woodym jezdí sem a tam a zase tam a sem a sbírají střípky informací o dvojici, kterou mají najít. Jde jim to zdlouhavě pomalu, de facto sledují jen krvavou stopu jejich řádění, vyhodnocují bájné vypravování místních a snaží se odhadnout jejich další kroky. Ale jak vlastně chcete v roce 1934 někoho najít, o kom nevíte, jak vypadá a kde se vůbec nachází? A narozdíl od staroušků v Irčanovi se Kevin dokonce dvakrát proběhne! ()

Mark1983

Tak tento snímek dokáže zaujmout, ač si dokázal získat moji pozornost. Není dle mého úhlu pohledu stoprocentní biják, ale 80% úspěšnosti tomuto snímku věnuji. ()

oskiii

Má to atmosféru, obsazení, námět a dobrou první polovinu. Ve druhé polovině už to ztrácí dech a závěr je překvapivě rychlý. ()

Janoss98

Super zábava a skvělí herci! Film je podle pravdivých událostí a velmi hezky popisuje příběh dvou vysloužilých rangerů, kteří mají za úkol zlikvidovat Bonnie a Clyda. Nic mi nevadilo a příjemně jsem se bavil:) 85% ()

Tomas.Abi

Tento film je dlouhý a rozlehlý jako celý Texas s jeho nekonečně rovnými silnicemi. Než někam dojedete, tak to hrozně dlouho trvá a tak je to i s tímto filmem. Po svižném začátku se dostáváme k bývalému Texas Rangerovi alias Kevinu Costnerovi, který se vydává na cestu a přibírá svého bývalého parťáka Woody Harrelsona. Po hodince a půl, kdy mí dva oblíbení a charismatičtí herci nemají moc co hrát, neboť toho správně po texasku moc nenamluví a mimiku moc neprojevují, jak to ostří Rangeři ostatně dělají, se konečně dostáváme do tempa, texaského tempa. Smyčka se začíná konečně stahovata dostaneme i pár hezkých konverzací, které rozsvítí za drsnými oči našeho dua větší lidskost a dávné bolístky. Film má jinak nádherné záběrování a díky výpravě pochopíte, proč byl pro spoustu Američanu Bonnie a Clyde hrdinové. Na druhou stranu je příběh víceméně vyprávěn hlavně z pohledu Rangerů. I když mám takový typ filmů rád a oba hlavní herce zbožňuji, tak si myslím, že mohli v prostřední části filmu více stříhat. 2 hodiny 12 minut je opravdu hodně a i Kevin s Woodym nevypadli v nejlepší formě v těch nejnudnějších pasážích a evidentně trpěli. Na druhou stranu nám film předal i další poselství. Stíhání a stopování Bonny a Clyde bylo dlouhé, plné ježdění autem, sezení a sledování domů a ulic v autě a byla to většinu času nuda a utrpení. Přesto je to povedený film a každý ho jistě ohodnotí po svém. Věřím že milovníci Texasu či lidé státu Texas tomu dají 10/10, ale za mě by to mohlo být o 20 až 25 minut kratší. 7/10 ()

SimiT84

Pomalejší tempo, hutná syrová atmosféra, skvělí herci, přesvědčující vtahující vizuál... žádná nuda. ()

mdf

Neuvěřitelná pohodová atmosféra,skvělá výprava a dobře zahrané.Pomalé tempo a možná trošku delší,ale i tak dobrá podívaná. ()

jure_rak

Klasický Costner, auta ve filmu mne ujišťovala, že se nedívám na Wyatt Earp nebo Krajinu střelců. Costner hraje solitéra, který stojí jak jinak na správné straně. Scéna kdy se čeká na Bonnie a Clydea byla vygradována, jak se patří, i když její průběh byl veskrze "nehollywoodský", pravděpodobně ale tím špíše odpovídající skutečnosti. Rozhodně doporučuji. Pro někoho možná staromódní, pro mne ale hned klasika. ()