Série(4) / Epizody(45)

Nádherná a svobodná kavalkáda nonsensů, satirických skečů a britsky vykutálených slovních a situačních hříček od pánů, jejichž jména znějí skoro jako jména svatých - John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Graham Chapman, Michal Palin - doplněné animacemi velkého a divokého Terry Gilliama, zahajuje přehlídku odvážných, kteří souhlasili ocitnout se v jejich zářícím stínu. (oficiální text distributora)

platzman

Proč se u spousty dnešních seriálů a filmů nepobavím, nezasměju? Protože přežvýkávají 100x dokola stejné klišé, otravujou mě věcmi co jsem viděl mockrát. Rozčiluju přítelkyni tím, že vím co se za dvě minuty stane... "Ale vždyť to není možné být originální!". Ale jasně že je :-) Můžou být některé skeče i celé díly slabší, ale ten pocit, když poprvé uvidíte scénky jako "Dead parrot", "Mr Hilter" - neopakovatelný. Někdo MontyPythony neskousne a nechápe dodnes. "Vždyť tam jenom dělají blbosti,já to nechápu". Podívejte se pořádně na rok výroby - 1969. To musel být v té době šok :-)) ()

Kwaczek

Neexistuje nic vtipnejsiho, absurdnejsiho, krasnejsiho nez Explodujici tucnak, John Cleese a Graham Chapman... A vse dalsi... RIP Graham ()

Anýz

Já prostě musím dát 5 hvězdiček! Tak dokonalý humor se jen tak nevidí. Sice je to občas trošku přehnané, ale to není důvod dát 4 hvězdičky. ()

Jordi9

Denis Moore, denis moore riding through the land, denis moore, denis moore without a marry man, he steals from the poor and gives to the rich, stupid bitch ()

Quak

Neuvěřitelné nápady, někdy na hranici pochopitelnosti a nedá se na to koukat dlouho, ale to jim ráda odpouštím. Jsou to vtipní hoši (pánové v letech). ()

moris.cz

Tahle partička má vtípků, fórů, frků a skečů na tisíc celovečerních filmů, oni je ale servírují pěkně pohromadě, a to je smrtící koktejl humoru. PS: pro mě je číslo jedna Michal Palin ()

susanna.

Univerzita britského humoru, kult v pravom slova zmysle - scénky ako Ministry of Silly Walks, The Mouse Problem, Hungarian Phrasebook a mnoho mnoho ďalších pobavia aj na desiate pozretie. ()

dawexx

It's not pining, it's passed on! This parrot is no more! It has ceased to be! It's expired and gone to meet its maker! This is a late parrot! It's a stiff! Bereft of life, it rests in peace! If you hadn't nailed it to the perch, it would be pushing up the daisies! It's rung down the curtain and joined the choir invisible. This is an ex-parrot! ()

Ounak

Jakože mám britský humor rád, tak tenhle seriál jsem si nikdy neoblíbil. Není to sice žádný propadák, ale u mě si své místo nenašel. ()

Jevablo

Britský absurdní humor doatžený do finální fáze, kde se musíte buď smát, anebo to z pocitu studu přepnout. Herci se neustále převlékají za ženy, jedna nesmyslná scéna střídá druhou, v pořadu se objevuje nadprůměrné množství choleriků a bláznů, řeší se témata, která by vás za střízliva nenapadla. Ale je to fakt legrace:-) ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

53. ročník festivalu MFF Karlovy Vary je za námi

53. ročník festivalu MFF Karlovy Vary je za námi

08.07.2018

Stříhat, stříhá, stříká, krev!

Stříhat, stříhá, stříká, krev!

13.10.2006

To, že absolutní vetšinu kadeřníků tvoří masoví vrahové s vážnými psychickými problémy, všichni dobře víme už od dob Monty Pythonů. Bohužel, mnozí z nás tento alarmující fakt ještě i dnes berou jen… (více)