Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Untentrauer

Zfilmovaný, zhmotnělý rozhovor dvou nerdů, kteří se přebíjejí v šílených nápadech a trumfují se v brutalitě. To bylo první, co mě napadlo. Nejdřív jsem s odporem koukal na satirické až groteskní provedení rozhovorů a vyloženě trapných skečů a scén. Nelíbilo se mi to. Můj odpor se zlomil až u benzínové pumpy, kam nakráčeli nejprve kozy se zatuhlejma bradavkama Betty a až pak její gumovej xicht. Ještě nikdy jsem neviděl tak rozporuplnou figuru a můj mozek měl problém ji zaškatulkovat. Film pak pokračoval zábavně brutálním tempem plným držkošklebů až do samotného boss fightu v podání dvou broskviček. Film stojí za to! ()

Komfas

Když zapomenu na dementní politický fórky, který jak kdyby vypadly ze stand-upu Luďka Staňka, tak slušná čtyřka. ()

Magika82

Excelentní výprava. Poměrně dobře zvládnuté herecké výkony. Téměř ohromný potenciál. Tak kde se stala chyba? Komediální prvky filmu ublížily. Odlehčenost v mnoha sekvencích ubírá na ponurosti a psychologicko dramatické atmosféře. Střed filmu, který poskytuje - tak jako u knižních děl, velký prostor pro rošádu postav a zvratů, zůstává nevyužit. Opět se i zde potvrdila má stále opakovaná slova o tom, že více scénaristů působí na finální scénař toxicky. A k tomu opět přidejme třetí osobu v podobě režiséra. Jeden hot a druhý čehý. Bez vzájemné sinergie nelze dílo udržet kompaktním tak, jak mělo, či bylo původně zamýšleno. Dá se tak shrnout, že pouze přímé akční scény, ač mnohé jsme ve stejných kabátech jen jiné barvy už viděli mnohokrát, udržují film nad hladinou. A herecký výkon a podání celé hlavní postavy v podobě herečky B. Gilpin, za kterou v tomto snímku dalece zaostala i ostřílená H. Swank, pomohlo definitivně udržet snímek nad hladinou až do jeho závěru. Právě z těchto důvodů si z mého pohledu snímek zaslouží oněch 60% a tedy tři hvězdy. Jelikož pro zpříjemnění večera rozhodně není slepým výstřelem. ()

Kacitr

Nalákali mě na Emmu Roberts. Ta se tam jen tak mihla. Začátek navnadí, ale pak si dejte klidně dvacet. O nic nepřijdete.. ()

Flopik

Príbeh je čistá blbina ale to ako do toho bola zakomponovaná tá politická satyra a všetky tie vtípky s ňou spojené, no to bolo skvelé.Prvých 15 minút je božškých, akurát škoda že sa to tak rýchlo preriedi. Prvá polka výborná potom sa síce troška stratí na tempe ale koniec a bitka Betty a Hilary výborná. Vtipné je to ohromne , akčné tak isto a krvavé dostatočne. U mňa za 5*.Inteligentná hovadinka. ()

petikacka

Taková příjemná vyvražďovačka, kdy jeden nechápe vo co go...Pak se to pomalu začne skládat dohromady a začíná to být ftipné...A pak příjde ten divný konec...No, ale celkově mě to bavilo až na herecky si protiřečící Betty Gilpin...Za mě 85% ()

Hernycztek

The Hunt se, již z traileru, jevil jako hororová verze Hunger Games, což je žánrové spojení, které tu chybělo a ve finále můžeme být rádi, že jsme se ho vůbec dočkali, vzhledem k situaci, která nastala díky slabé mentalitě američanů, kvůli které se premiéra musela odložit. Kontroverzi tu samozřejmě najdeme, protože je tu spoustu narážek na současný zvrácený, chcete-li špatný svět a hlavně se to otevřeně vysmívá trapné korektnosti, na kterou je v posledních letech kladen takový důraz, takže si tvůrci zaslouží velké uznání, že se odvážili jít proti proudu společnosti a udělali si to po svém. Jedinou výtku mám k nastoleným pravidlům, jakými se to řídí. Narážím na úvodní čtvrthodinu, která se nese v duchu ,,vybíjené" a divák přijde o více jak polovinu postav, takže když si myslíte, že vám byla představena hlavní postava a vy si začnete hledat svého oblíbence, tak je do pár vteřin ze hry. Zkrátka to směřuje hned od úvodu k oné vyvolené, kolem které se to má všechno točit, avšak u toho končí můj výčet negativ. Betty Gilpin si tuhle roli užívala, což bylo vidět v každé scéně, kterou si, přesvědčivým hraním, uvěřitelným chováním a hlavně sex-appealem, kradla pro sebe. Ze zbytku obsazení se dá vyzdvihnout akorát Hilary Swank, která tu byla čistě na závěrečný souboj jedna na jednu a nutno podotknout, že i když onen ,,fight" občas popíral fyzikální zákony a postrádal logiku, tak se jedná o nejlepší ženský souboj, minimálně, tohoto desetiletí. K tomu je tu slušně krvavé vraždění a vlastně celé gore je jedna velká slast pro každého fanouška exploitationu. Také nechybí ani propracované zvraty a fungující humor, který z toho, dělá nejzábavnější horor, jaký letos dostaneme a už teď si troufám tvrdit, že The Hunt má jisté místo v letošní topce. ()

TheSpearCZ

Ačkoliv jsem již nějakou dobu věděl o tomhle filmu, tak jsem si předem nic moc nezjišťoval (věděl jsem jen to, že už byl jednou odložený) a tak mě ve výsledku překvapilo, jakým směrem příběh směřoval. Začátek naladil na Hunger Games jízdu, ze které ale rychle sešlo a po (pro mě špatném a docela nelogickém) rychlém vytřídění postav, kde jich nám už moc nezbývalo se přešlo na satirickou komedii, která měla některé světlé momenty (samotný fight na konci se povedl), ale to je společně ještě s dobrým výkonem Betty Gilpin všechno. Jako jednohubka neuškodilo, ale znovu ani náhodou. Čisté 2* ()

Maura

Tak toto nevyšlo. Od plytkého deja, cez ploché postavy až po unavené finále. Scenár pritom ponúkal toľko možností spraviť z toho dychberúcu distopiu. Hlavná hrdinka sa snaží tváriť ako drsno-vtipná cynička, no napr. taká Villanelle z Killing Eve je v tomto žánri úplne iná liga. Najvyššie hodnotím asi najdlhšiu čisto ženskú bojovú scénu, akú som mala možnosť vo filme vzhliadnuť. ()

Sunny.69

Celá závěrečná pointa mě donutila dát tomu pátou hvězdu. Haha. Opravdu dobře vymyšleno do posledního detailu. Film, který ve mě zanechal značně ambivalentní pocity ohledně toho, komu zde vlastně fandit. Výborný. ()

Antaeus

V americkom filme nehrá n-word (zrkadlovite sa to číta ako "brow-n") a (asi spojler?) UMRIE v ňom zvieratko?? A keď niekoho zrania, tak naozaj krvaca?? Prosíiiim, nech je aj dvojka. Kam mam poslať príspevok? Ja chcem vidieť znova šialenu Betku v akcii! ()

zahadum

Na to sedí populárny vtip : Volá muž na 911 ...pane pane " neger " tu zastrelil 30 ľudí ....... policajt hovorí : počkajte kde ste..už si pre vás ideme.... ()

Fifer

Béčko s lehkým přesahem. Které vtipně glosuje internetový boj Red state vs. Blue state. Je škoda, že tenhle film finančně propadne kvůli koronaviru. Protože nic Hollywoodu neprospívá víc, než když místo vyčerpaného anti-Trump režimu přichází svěží vítr. A ne, fakt nemám Donalda rád, ale mám tím na mysli to, že je osvěžující vidět voliče Trumpa v rolích klaďasů. Ten narativ: Trump=zlo a jižanský křupan volící Trumpa=zlo, je už tak nudný . Jsem vděčný za každý film, který nabízí jiný pohled. A mohla by nám tu vyrůst nová vlna filmařů, která netvoří schématické scénáře pro svou LA bublinu. První vlaštovka už byla Dragged across concrete s vyvrhelem Melem Gibsonem. Tohle je další film do sbírky. Je ale fakt, že na něj brzy zapomenete. BTW: Washington Post: hodnocení 1/5, klasika. Kritizujete to voliče demokratů, takže to musí být špatný film :-) ()

ink flo

John Woo natočil v devadesátkách s Van Dammem "Živý terč" o zábavě bohatých pořádat hon na bezdomovce. Tohle je explicitnější, vtipnější a sofistikovanější verze, aktualizovaná současnými tématy (shaming kvůli internet postům atd.). Hillary Swank potěšila v roli záporačky. Když v tom nebudete hledat nějakou logiku, tak se dobře pobavíte. ()

drozdy1

Pod dlouhé době milé překvapení v podobě vyvražďovačky, která je trefně mixnutá do hávu satiry o problémech současnosti (politika, rasové rozdíly a síla sociálních sítí a vlastně internetu jako takového). Největší highlight byl za mě úvod, který si s divákem hned zkraje pěkně vytře p*del. V některých scénách hodně odvážné a vtipné. Hlavní postava správně badass a potěšili i dost zručně natočené akční sekvence. Pro někoho kdo hledá pořádnou odreagovačku je The Hunt tím pravým. Hodnocení: 76%. ()

warrenur

Bavil som sa. Napadite haluze, komentare a "slavne - posledne slova pred smrtou". Charaktery takisto dost atraktivne a pestre. Pomerne rychlo sa ich tvorcovia hned aj zbavuju. I blondava vojacka so super postavou a jej balikovske vyjadrovanie a grimasy mali cosi do seba. Otravna bola iba bitka v zavere, ktoru museli prekladat hlupym rozhovorom. Nebyt toho, mohla to byt fakt pecka. Slabsia stvorka, ale rozhodne zaujimavy a so svojim stvarnenim a dialogmi originalny kusok. Komedialny prvok tomu dodal korenie. 65% Odporucam. ()

Israha

Neskutečně uspokojivý film, pokud jste selektivní latentní misantrop a rasisti vás serou stejnou měrou jako protestující za skutečnost, že ve filmu, odehrávajícím se v evropském středověku, není žádný černoch. Pokud souhlasíte s otřepaným vtipem o podobnosti internetových diskusí a paralympiády, a považujete comment sekce na sociálních sítích za stejné zlo, jako covidovou karanténu, The Hunt si vychutnáte. Craig Zobel cituje ve své drsné společenské satiře Orwella, ale výrazovými prostředky se blíží spíš Řezníkovi, šije do extremisticky smýšlejících dementů napříč politickým, sociálním a názorovým spektrem a ambivalentně konstatuje "nesnáším je všechny". Skvělá zábava, která se nebojí poctivých gore efektů, rafinovaně si hraje s diváckým očekáváním a skvělým tempem baví od začátku do konce, jen mě zamrzelo, že satiricko-humorný aspekt velmi upozadil ten thrillerový, a nějakého napětí z postupně ubývajících obětí a jejich boje o přežití si moc neužijeme. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)