Série(2) / Epizody(26)

Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů. (Atypfilm)

cariada

Tak tohle jeden z mála seriálů ,který Čt sem tam znova vysílá nedavno to bylo v neděli ve "Studiu kamarád" jmenuje se to jinak a já sám ani nevím jak u mě je to pořád to co jsem psal. Potrhlý kouzelník ,který spíš vypadá a žije jak bezdomovec s ropuchou Tačůd. Bylo tuším víc serií ,jelikož vždy Čáryfuk určitou dobu žil někde jinde. Ted už mě to moc nebralo ,ale ta nostalgie je tam. ()

st.verka

Zamlada, asi také proto, že nebylo moc z čeho vybírat, jsme na to koukali jak přikovaní. Bylo to takové miloučké, hezoučké, zábavné i poučné. Mohli bychom si to zase připomenout. ()

LadyPupu

Špindíra, co furt oslintával žábu (a je úplně egal, jestli to byl Tačůd nebo Touchwood). Magor, kterej vypadal jak když vylezl z heroinovýho pekla = Čáryfuk = kult :-) ()

Kri-kri

I když se jedná o další z retro seriálů dávných časů původního Studia Kamarád, ani v dětství mě Čáryfuk příliš neoslovil. Zkusil jsem ho po letech shlédnout znovu, ale ani na druhý pokus nic moc, vydržel jsem tři díly a pak jsem to vzdal. Střet dvou různorodých světů v podání věčně vyplašeného, neustále prchajícího a před někým schovávajícího se čaroděje z raného středověku přeneseného do současnosti mě nějak nebere, i když jinak středověkou tématiku mám rád. Jediné co musím pochválit je kvalitní český dabing a to především hlavní role Čáryfuka ve skvělém podání Ferdinanda Krůty, jenž mi ale celé ty roky stejně víc utkvěl v paměti coby dabér starce Jeremiáše ve Strašidelné škole. 1 * za seriál, půl z nostalgie a půl za dabing, víc z toho asi nedostanu. A přiznávám, že tak trochu i kvůli zášti, neboť tento seriál je mnohem starší, než Opičí král a přesto v tomto případě pravdoláskařské svině, co si hrají na veřejnoprávní dabing z archivu nesmazaly a ještě v ČR vyšel komplet na DVD. Nepochybně proto, že jej natočili zápaďáci, zatímco Opičího krále komunistická Čína. 35% ()

Danny F.

Tak při sledováni čáryfuka byla vždy prča. Je to tedy hodně dlouhý čas co jsem ho sledoval, ale jsem si jist, že si vyšší hodnocení určitě zaslouží. 75% ()

MIGHTTREE

Odlehčení a návrat do klidných dnů bez hrozby konců světa a živelných katastrof. Pojem Čáryfuk má i dnes své kouzlo a díky České televizi ho znám i já. ()

pfa

No jo, Čáryfuk a jeho Tačvůd, nebo jak se ta žabí potvora jmenovala. To byla výborná, kouzelná záležitost. [8/1O] ()

lskala

Tohle je legendární pohádka mých dětských let. Ani jsem nevěděl, že je to tak starý... Tačůd a Čáryfuk jsou dodnes legendy! :-) 95% - 5***** ()

Kovaja

Tohle je pro me srdecni zalezitost,otec si ze me dodnes dela srandu jak sem se Caryfuka bal ale zas miloval Tačuda.Caryfuk sam je skvele nadabovan a cekam jestli ho zas nekdy budou davat??Snad jo. Jinak po nedávném shlédnutí všech dílu musím říct že sem nadšen i ve 27 letech.Je to neskutečný seriál a sledovat grimasy a pohybové kreace Čáryfuka je ohromné.Do smrti si budu pamatovat jeho zaklínadla-Alga,talga tetragram,,šempem poreš,,,selmi delmi edoni,, a jeho nůž na krku Adamkos.prostě paráda nemám slov:-))) ()

Paity

Dnes už poměrně legendární seriál s Čáryfukem v hlavní roli. Pamatuju si, jak jsem na to co by malý kluk koukal poměrně s úžasem. Ve světle dalších let už ale takový lepší průměr. ()

amokey

Hrad Saburac, Tačůd, Čáryfuk a Adamkost :-) jeden z nejoblíbenějších seriálů dětství... a na to se nezapomíná :-) ()

Zombi

Nostalgické tři hvězdy, tenkrát jsem to žral, potrhlej čaroděj Čáryfuk a jeho ropucha Tačůd :o) Hodnotit to dnes a nezatížen příjemnými vzpomínkami, asi by to dostalo jednu hvězdu. ()

ADIO45

Čáryfuk se ale stále snaží dostat do svojí doby,a když se mu to jednou povede,zajmou ho Normani. Při útěku před nimi Čáryfuk opět řekne magickou formuli a opět se přenese do budoucnosti. ()

MR007

Pro hodně malé děti možná skvělý příběh, i když dnes již možná zastaralý, pro nás, kteří již dětmi nejsou, jen nostalgická vzpomínka. ()

bufanda8 odpad!

Jako dítě jsem ho naprosto nesnášela... Nevím jestli čáryfuk byl tak nudný nebo škaredý. Ale bohužel 0%... ()

filmator

Proč dávat vysoké hodnocení z nějaké nostalgie? Už jako malej jsem neměl Čáryfuka rád. Pár dílů by se možná dalo skousnout, ale celý seriál? A žádný čaroděj, bláznivý bezdomovec, co chová žábu :-) ()