Detektivové z Hollywoodu

• USA Hollywood Homicide (více)

V hudebním klubu jsou zastřeleni členové raperské skupiny H2OKlick. Případ vyšetřuje postarší a zkušený detektiv Joe Gavilan a jeho mladý parťák K. C. Calden. Gavilan si bokem snaží polepšit realitním makléřstvím. Calden touží po kariéře herce a vyučuje tantrickou jógu. Zmíní se Gavilanovi, že jeho otec, také policista, byl kdysi zabit za podivných okolností při jedné z policejních akcí. Při vyšetřování v klubu policie najde stopy dvou střelců. Na místě také zůstala ležet diamantová náušnice. Gavilan s Caldenem zjistí, že o rapery se staralo vydavatelství Antoinea Sartaina. Sartain, který byl před časem ve vězení, si platí policisty v čele s Leroyem Wasleyem, aby ho chránili. Wasleyho podporuje Bennie Macko z vnitřního oddělení policie. Gavilan ho při vyšetřování jiného případu zesměšnil. Macko má důvod po něm jít. Gavilan také chodí s Ruby, jeho bývalou přítelkyní. Macko Gavilana obviní ze slučování fondů a z toho, že má nesrovnalosti v příjmech a výdajích. Calden najde v pitevně ohořelá těla dvou mužů. Jednomu z nich chybí náušnice. Pochopí, že vrazi jsou mrtví. Gavilan se doví, že při masakru z klubu utekl mladík, který si říká K-Ro. Skládal pro skupinu hudbu. Když navštíví Sartaina, ptá se po něm. Sartain, který již předtím nechal zabít oba dva vrahy z klubu, chce na Wasleyim, aby to s K-Ro vyřídil. Detektivové zjistí, že K-Ro se jmenuje ve skutečnosti Oliver R. a jeho matka byla známá zpěvačka. Oliver jim však utíká, ale nakonec ho dostihnou. Oliver tvrdí, že nic neprovedl. Jeho matka řekne detektivům, že rapeři byli u Sartainova vydavatelství, potom se chtěli osamostatnit, ale Sartain si nechával všechny peníze. Skupina ho chtěla žalovat a ukončit s ním smlouvu. Když se Gavilan s Caldenem vyptávají na Sartaina ve vězení, dozvědí se, že za ním chodil pravidelně Wasley, kterého podezřívali, že spolupracoval s drogovými dealery... (TV Prima)

Torgal odpad!

Otrasný zážitok. Nemyslel som si, že Harrison Ford môže takto klesnúť. Neskutočná nuda, tragicky nefungujúci humor, príbeh na úrovni najslabších dielov CSI plný wtf odbočiek nedávajúcich zmysel. Obzvlášť debilné mi prišli bokovky hlavných postáv, kde jeden robí realitného agenta a druhý učí jogu a chce sa stať hercom. Toto sa takmer nedalo dopozerať, čisté utrpenie. 1/10 ()

maciii

Komedie, jejíž humor je založený na ztrapňování a ponižování hrdinů, kteří se většinu času chovají jako debilové, mi vůbec nepříjde zábavná. A ještě k tomu je nudná. Dvě hvězdy za dvě vtipné scénky, u kterých jsem se upřímně zasmála. ()

Kingjiri

Scénář je s výjimkou akčního a nahláškovanýho závěru dost nudnej. Harrison Ford a Josh Hartnett jsou sice sympaťáci, ale jenom na nich nelze stavět a kvůli slabýmu scénáři se ani nemohli ve svejch rolích pořádně předvést. Chybí taky pořádnej záporák (místní rappeři jsou spíš k smíchu) nebo víc akce. Celej snímek je převážně bez života, jako by byl točenej z donucení a mě rozhodně nikdo nedonutí se na něj podivat znova. ()

Luisis

Šílené spojení Forda s Hartnettem nadmíru funguje. Baví mě role Forda. Realitní makléř + polda skvěle funguje. Scénka při výslechu vždycky pobaví a rozesměje. Myslím že tak nízké hodnocení zde, si film nezaslouží. Za mě určitě aspoň - 78% ()

tranquill

"Vím, že mi Serten lže. A jak to víš? Pohyboval rty..." Asi jediná hláška v této komedii, která také jen za jedno zhlédnutí stojí. ()

E lan

Popcornová komedie o dvou ne zcela zanícených policistech. Ford je v hlavní roli hodně věrohodný, horší je to s Hartnettem, ale i přesto jako dvojka docela fungují. Scénář je slabý, ale děj není nudný, takže za 3* budiž... ()

messi@h

Podle mého názoru příjemná krimi komedie zasluhující hodnocení 70%. Myslím, že tenhle snímek při zdejším nízkém hodnocení dojel na stádnost uživatelů. Film měl špatné hodnocení kritiky – zrubejme ho! Ostatní ho hodnotí špatně – hrrr na něj! Přitom film obsahuje sympatickou dávku nadhledu a sebeironie (hlavními hrdiny nejsou žádní superhrdinové chrlící hlášky, naopak to jsou policajti, kteří ani moc netouží policajty být), sympatičtí jsou i oba hlavní hrdinové, vtipy fungují – co víc od krimikomedie chtít? Největší slabinu bych viděl ve velice pomalém rozjezdu, zhruba první čtrthodinu se film docela vleče. ()

IrisHelenka

A já kašlu na špatná hodnocení. Když Harrison Ford jel na růžovém kole s třásněmi nebo když se honil za zločincem, nastoupil do výtahu a mezi tím si vyřizoval nějaké kšefty jako realitní agent, řvala jsem smíchy. Závěrečná honička byla akční, svižná a vtipná, Harrison Ford je prostě Harrison Ford se svým fordovským úsměvem a Josh Hartnett, můj oblíbenec, jako cvičitel jógy, no to prostě nemá chybu... Dva policajti, kteří se chtějí spíš ulejvat a kteří prostě občas všechno podělají. No, já jsem si to užila! ()

Likan7

Sympatická blbina, která mohla být mnohem lepší. Jenže to by nemohla mít tak pitomý scénář. Fordovi a Hartnettovi to sedne, mezi sebou mají dost chemie a jejich problémy s mimopolicejním zaměstnáním přinášejí vtipné momenty, jenže jako celek působí Detektivové z Hollywoodu dost unyle a nudně. Nemají v sobě žádnou šťávu. Jednotlivé scény jsou fajn, ale už nikdy nedostanete chuť si to pustit znovu. Režie a scénář jsou prostě natolik slabé, že to ani ti dva chlápci před kamerou neutáhnou. ()

rublik05

Ve všech ohledech čistě průměrná podívaná, které nepomáhá ani tak slibná herecká dvojice, jakou Harrison Ford a Josh Hartnett jistě jsou. Ústřední dvojici nicméně chybí údernější hlášky a také mnohem větší charisma. Film má spíše takové vlažnější tempo, pořádně se rozjede v podstatě až ke konci, do té doby je to většinou jen natahovaná nuda, občas nějaký ten vtip či akce. Je to velká škoda, potenciál by tam byl, to by ale nesměl být tak špatně napsaný scénář s nefungující zápletkou. 5/10. ()

Arccos

Chabý pokus napodobit úspěch filmů jako Smrtonosná zbraň. Nepovedlo se, nefungovalo. Až na pár světlých momentů spíše nevtipné a nudné. Předpokládám, že dvojka si nebude. :) ()

Pitryx odpad!

Ani akční, ani nic. Jen protivná hudba a neslané nemastné výkony. Zbytečně zdlouhavá honička až v závěru filmu. ()

Marcus.das

Cekal jsem od toho trochu vic, ale nakonec se z toho vyklubal jen dalsi tuctovy kousek, ktery snad nikoho nezaujme. Trapne prestrelky staly stejne za nic jako radoby hlasky, ktere jsou snad v celem filmu. Nebyt milostne sceny s koblihou, dal bych asi jenom 1*. ()

Kuzmik

Detektivové jsou vtipní a akční, ale filmu hodně chybí šmrc velkofilmů, čili další páteční oddechovka. ()